klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

"Hotel Paradise". Bibi o medycynie estetycznej i własnych kompleksach: „Ja jestem na swój sposób dziwna”

Czy Bibi zamierza korzystać z medycyny estetycznej? Czy jest coś, co chciałaby zmienić w swoim wyglądzie? Zobaczcie, co mówi przed kamerą uczestniczka "Hotelu Paradise 3".
Redakcja Wizaz.pl
lipiec 21, 2021

Inni uczestnicy „Hotelu Paradise 3” nie ukrywają, że już po emisji show skorzystali z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Krystian opowiadał o wolumetrii twarzy - czy inaczej modelowaniu żuchwy. Dwie inne uczestniczki zdecydowały się na odsysanie tłuszczu. A czy Bibi ma coś takiego w planach? Okazuje się, że oferty ma…

Tylko pytanie po co. Mam 21 lat - przyznaje przed kamerą Party.pl.

A czy z czegoś w swoim wyglądzie nie jest zadowolona? Mały nos, duże oczy, piękne zęby, regularne rysy… Czy ktoś taki może mieć kompleksy? Okazuje się, że jeden z nich to kamera, która - jak mówi uczestniczka "Hotelu Paradise" - pogrubia. Ale przecież ciało to nie wszystko! Zobaczcie, co mówi o swoim zachowaniu i charakterze!

Ja jestem na swój sposób dziwna i mam swoje odklejki - mówi Bibi w Party.pl.

Bibi z
Party.pl

Bibi utworzyła w programie parę z Simonem. Choć po finale show wydawało się, że ich związek będzie trwał długo, niedawno uczestnicy "Hotelu Paradise" zszokowali kibicujących im fanów i definitywnie zakończyli swój związek

Mieliśmy bardzo duże plany na przyszłość to był poważny związek. Natomiast wyszły jakieś tam różnice zdań. Bardzo się różnimy, ja jestem bardziej introwertyczką, Szymon lubi poimprezować i troszeczkę spojrzenie na świat i inne plany. Po prostu nie wyszło - mówiła Bibi. 

Bibi i Simon z
Instagram @simonprice_hotelparadise3