Reklama

Za nami pierwszy odcinek piątej edycji "Hotelu Paradise". Widzowie mogli już nieco bliżej poznać nowych uczestników randkowego show TVN7. Fani prowadzonej przez Klaudię El Dursi miłosnej produkcji powoli wybierają swoich faworytów. Nie szczędzą też słów krytyki wobec osób, które zaliczyły mniejsze lub większe wpadki. Podczas prezentacji uwagę odbiorców przykuł Grzegorz, a wszystko przez to, w jaki sposób opowiedział o swoim podejściu do kobiet. Jego teksty na podryw wywołały lawinę komentarzy w mediach społecznościowych.

Reklama

"Hotel Paradise 5": Widzowie bezlitośni dla Grzegorza i jego metod na zdobywanie kobiet

Jednym z nowych uczestników "Hotelu Paradise" jest Grzegorz, który dał się poznać jako wrażliwy, czuły facet, który uwielbia sztukę i jeździ po festiwalach. Oprócz tego 22-latek sam tworzy muzykę oraz śpiewa. Przed kamerami opowiedział o tym, jak zdobywa serca kobieta. Zdradził, że chociaż ceni sobie spokój, to jest szalonym chłopakiem, który przyleciał do Panamy, żeby dobrze się bawić. Przy okazji postanowił zabłysnąć tekstami na podryw, które przykuły uwagę widzów. Stwierdził też, że jest "czystą miłością".

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nana przekazała wspaniałą wiadomość! Pochwaliła się swoim szczęściem

mat. prasowe
Kiedyś przygotowałem grę. Kobieta musiała przejść kilka etapów, żeby dostać prezent, a tym prezentem... byłem ja - powiedział Grzegorz.
Po drugiej stronie lustra kryje się cud. Ja jestem lustrem, a ty jesteś cudem - dodał.

Te teksty niekoniecznie przypadły do gustu widzom "Hotelu Paradise". Wielu internautów stwierdziło w mediach społecznościowych, że formułki nowego uczestnika randkowego show TVN7 są tandetne i mogą nie zadziałać na dziewczyny, które pojawiły się już w willi w Panamie. Możemy się spodziewać, że Pan Lektor będzie miał sporo radości, komentując poczynania Grzegorza.

mat. prasowe
Co za tandetny tekst z tym lustremNieeee … zbyt pewny siebie, już taki był w którejś z edycjiNie, nie, nie... dziwny jest mało męski że tak się wypowiem delikatnieTy jesteś lustrem a ja jestem cudem????????????o UJ????Nie przemawia do mnie - czytamy w komentarzach.

Zobacz także: Krzysztof z "Hotelu Paradise" przerwał milczenie w sprawie jego relacji z Basią

Reklama

A co wy myślicie o Grzegorzu z piątej edycji "Hotelu Paradise"? Myślicie, że uczestnik porządnie namiesza w miłosnej produkcji TVN7?

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane