produkty pierre fabre oral care
Chcę testować
produkty latopic
Chcę testować
kosmetyki sylveco
Chcę testować
kosmetyki miya cosmetics
Chcę testować
krem nivea
Chcę testować
Kosmetyki Neboa
Wyniki testu
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
kosmetyki lovely
Laureaci
serum z Protinolem™ od AVON
Laureaci
Semilac
Laureaci
Maski Jumiso
Laureaci
Maskara AA
Laureaci
Pomadki Lip Me Up
Laureaci
Mateusz odpadł z Hotelu Paradise
Newsy

"Hotel Paradise 4": Mateusz szczerze o hejcie, kulisach i odpadnięciu z programu "Byłem mega wkurzony"

Na moment przed wielkim finałem czwartej edycji "Hotelu Paradise" Mateusz zgodził się na szczerą rozmowę z fanami. Widzowie mogli dowiedzieć się, czy bał się hejtu i co sądzi o odpadnięciu z show. Zdradził też kulisy programu

Dzień finału to najważniejszy moment dla fanów "Hotelu Paradise". Tuż przed ostatnim etapem niestety odpadli Mateusz i Vanessa, którzy mieli po swojej stronie mnóstwo widzów. W oczach dużej części internautów to właśnie oni powinni do samego końca walczyć o zwycięstwo. Tymczasem szansę na główną nagrodę otrzymali Łukasz i Nana oraz Sara i Michał.

Niedługo przed emisją finału Mateusz postanowił odpowiedzieć na pytania fanów. Na jego Instagramie pojawiło się Q&A, w którym były uczestnik poruszył wiele tematów. Widzowie mogli się dowiedzieć, co sądzi o fali hejtu i jak poradził sobie z tym, że odpadł z show na ostatniej prostej. Zdradził też kulisy programu dotyczące powrotu na Zanzibar oraz opowiedział o przyjaźni z Miłoszem. Zapytali go, czy jest zakochany!

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo płakała przez Nanę. To koniec ich przyjaźni?

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise 4": Mateusz komentuje odpadnięcie z show i ostatnią konkurencję. "Byłem mega wkurzony"

Odpadnięcie Mateusza i Vanessy z "Hotelu Paradise" wywołało wielkie emocje. Uczestnik randkowego show TVN7 nie ukrywał żalu do pozostałych członków ekipy. Z jego pożegnalnego wpisu wynikało jasno, że był przede wszystkim bardzo rozczarowany postawą Ingi, którą wcześniej uważał za przyjaciółkę. Podkreślił, że szacunek do samego siebie powinno się stawiać ponad pieniądze, wbijając dziewczynie szpilę.

Nawet nie wiem od czego zacząć... Ciężko się odpada... zwłaszcza dwa dni przed finałem i zwłaszcza wtedy, kiedy głosuje na ciebie ktoś z kim się zaprzyjaźniłeś. Niestety w hotelu odwaga jest nagradzana odpadnięciem, a nie na odwrót... Cieszę się, że nie szedłem po trupach do celu, że mogę z dumą spojrzeć w lustro, bo finał/kasa to nie wszystko. Kasa się rozejdzie, a szacunku nie kupi. Program programem, ale ja zawsze zachowywałem się uczciwie i honorowo, nigdy nie chciałem się na kimś mścić, zawsze stawałem w czyjejś obronie i wspierałem między innymi Ingę czy Nanę, za co też dostałem zapłatę... - pisał.

Mimo wszystko, piękna przygoda, niesamowite doświadczenie  i wspomnienia, które są zapisane w naszych głowach. Każdy z uczestników wniósł od siebie coś specjalnego i strasznie się cieszę, że mogłem tych ludzi poznać i razem przeżyć te wspaniałe chwile (a było ich dużo, trust me). Dziękuję Wam, moim wspaniałym odbiorcom, również dziękuję za każdą wiadomość, za to wsparcie, że to, że po prostu jesteście! Wybaczcie, że to nie mnie zobaczycie trzymającego złotą kulę, ale jakoś tak wyszło. Poza tym, ja z programu wychodzę z podniesioną głową i szczęśliwy, bo wychodzę z czymś większym niż hajs - dodał.

Mateusz z Hotelu Paradise szczerze o odpadnięciu
screen "Hotel Paradise"/Player.pl

Podobny wpis opublikowała Vanessa, która przyznała, że zachowanie Ingi było dla niej ogromnym zaskoczeniem - oczywiście negatywnym. Uczestniczka pożegnała się z widzami i przypomniała, że nieodłącznym elementem randkowego show są niespodziewane decyzje.

Stało się… dwa dni przed finałem nasza Zanzibarska podróż dobiegła końca… Łzy szczęścia i smutku… Wzruszenie, które towarzyszy mi do teraz…Nie spodziewałam się, że dziewczyna, z którą tworzyłam najbliższą relacje wytypuje nas do odpadnięcia… Ale taki był Hotel… pełen niespodziewanych zwrotów akcji… „Szczęście to mieć wokół siebie ludzi, którzy sprawiają, że jesteś szczęśliwy…” - poinformowała.

Mateusz odpadł z Hotelu Paradise

Pożegnaniem Mateusza i Vanessy rozgoryczeni byli również widzowie. Zdaniem wielu internautów to była zdecydowanie jedna z najmocniejszych par, która powinna znaleźć się w finale. Podczas weekendowego Q&A Mateusz wrócił do tego tematu, gdy jeden z fanów zapytał: "Jak się czujesz z tą myślą, że w taki sposób odpadliście przed samym finałem?". Z jego wypowiedzi wynika, że nadal ma wiele zastrzeżeń co do głosowania.

Teraz jest już po wszystkim, ale byłem mega wkurzony. Rozumem takie gry na wcześniejszym etapie, gdzie masz szanse powrotu. Ale na samym końcu? Gdzie nie masz szans powalczyć o miejsce w finale? Liczyłem na to, że będzie jakaś konkurencja, znajomość par, coś takiego... Jeszcze sensem by było, że to właśnie głosowałyby pary, które miały tę odwagę sięgnąć po te koperty. Nadal tego nie rozumiem... - odpowiedział Mateusz.

Mateusz z Hotelu Paradise ma żal po odpadnięciu
@mil.mateusz

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Launo pierwszy raz pokazała swoje dziecko

Jedna z wypowiedzi Mateusza dotyczyła kulis "Hotelu Paradise". Fani zapytali go, czy uczestnicy, którzy żegnają się z programem, przez cały czas przebywają na Zanzibarze, czy wracają na wyspę dopiero na finał. Okazało się, że wszystko zależało od tego, jakie plany wobec każdej pary miały osoby odpowiedzialne za produkcję.

Ci, co odpadli na samym początku, wracali do Polski później wracali na Pandorę/finał. Ci, co odpadli w późniejszym etapie lub z pomysłem (ze strony produkcji powrotu) zostawali na Zanzi - wyjaśnił.

"Hotel Paradise 4": Mateusz o fali hejtu i relacji z Miłoszem. "Dużo o tym myślałem"

Widzowie "Hotelu Paradise" często bywają bardzo surowi w swoich ocenach, o czym przekonał się niemal każdy uczestnik. Po Pandorze, której emisja odbyła się w finałowym tygodniu, internauci ostro skrytykowali Kasię za jej pytania do Łukasza i Nany. W pewnym momencie nawet Klaudia El Dursi zwróciła się do fanów z prośbą o większą wyrozumiałość. Prowadząca randkowe show również w ostatnim czasie może przeczytać wiele negatywnych komentarzy choćby na temat swojej fryzury.

W trakcie Q&A obserwujący zapytali Mateusza o tym, jak radzi sobie z mową nienawiści: "Nie bałeś się, że przez wzięcie udziału w «Hotelu Paradise» spadnie na ciebie fala hejtu?". Uczestnik przyznał, że to temat, którego nie da się uniknąć, myśląc o telewizyjnym show. Jego zdaniem nie można jednak ulegać wpływowi innych, realizując własne cele.

Dużo o tym myślałem przed pójściem do programu. Ale ja się kieruję tym, że w życiu trzeba wychodzić ze strefy komfortu i żeby coś osiągnąć, nie możemy przejmować się negatywną opinią innych - wytłumaczył Mateusz.

Mateusz z Hotelu Paradise nie boi się hejtu
@mil.mateusz

Zdradzając też nieco z życia prywatnego, Mateusz potwierdził, że Miłosz bez wątpienia jest uczestnikiem "Hotelu Paradise", z którym na długo połączy go prawdziwa przyjaźń. Natomiast zapytany o treningi i dyscyplinę zdradził, że - podobnie jak wszyscy - miewa gorsze dni, ale ostatecznie zawsze myśli o celu, jaki sobie wyznaczył.

Też mam gorsze dni i mi się nie chce. I zaczynam szukać wymówek. Dlatego ja też tak bardzo stawiam na dyscyplinę, o której wam kiedyś tu opowiem. Ważne jest wyznaczyć sobie cel, nawet polecam go zapisać i codziennie na niego zerkać. Czy to jest zrzucenie 20 kg, odkrycie brzucha, czy po prostu dla zdrowia - przekazał.

Mateusz z Hotelu Paradise  i Miłosz to przyjaciele
@mil.mateusz

Fani oczywiście chcieli wiedzieć, czy ich ulubiony uczestnik "Hotelu Paradsie" jest zakochany. Było to jednak z nielicznych pytań, na które Mateusz nie udzielił odpowiedzi i wymijająco zostawił tylko kilka emotek. Zapytany o Zanzibar stwierdził, że wygląda na jedno z najpiękniejszych miejsc na świecie, jednak tak naprawdę były uczestnik randkowego show nie poznał dobrze tego regionu. Większość czasu musiał spędzać w rajskim hotelu.

Mateusz z Hotelu Paradise unika pytania
@mil.mateusz

Na koniec Mateusz zasugerował, że sam finał już go tak nie ekscytuje, ale nie może doczekać się tego, by ponownie spotkać się ze wszystkimi uczestnikami randkowego show. Mimo braku Mateusza będziecie śledzili zakończenie czwartej edycji "Hotelu Paradise"?

Mateusz z Hotelu Paradise komentuje finał
@mil.mateusz

Vanessa i Inga w Hotelu Paradise 4
screen/Player.pl
Newsy
"Hotel Paradise 4" Czy Inga pogodziła się z Vanessą? Uczestniczka szczerze odpowiedziała
Vanessa i Inga przez długi czas były najlepszymi przyjaciółkami w programie. Czy ostra gra podzieliła ich na zawsze? Inga odpowiedziała na przypuszczenia fanów.

Dla Ingi i Vanessy udział w "Hotelu Paradise 4" był, jak mówią, przygodą życia. Obie pojawiły się w kontrowersyjnym show, by znaleźć miłość i przyjaźnie na całe życie. Mimo iż uczestnicy programu zawsze przyznają, że oddzielają to, co działo się w programie, od prawdziwego życia, to jednak niektóre urazy zostają. Vanessa miała duży żal do Ingi za to, że wyrzuciła ją z programu. Od tamtego momentu minęło jednak już 9 miesięcy! Czy dawne animozje zniknęły? "Hotel Paradise 4" Vanessa i Inga pogodziły się po programie? Zarówno Inga jak i Vanessa zrobiły ogromne wrażenie na widzach, gdy tylko pojawiły się w programie. Vanessa przyznała, że do show zgłosiła się dla przygody, ale także znalezienia bratniej duszy. Z kolei Inga była zdecydowanie skupiona na poszukiwaniu miłości. Widzowie polubili więc piękną blondynkę, doceniając jej uczciwość i dobre serce. Uczestniczka nie raz zaimponowała fanom swoim zachowaniem , jednak gdy nadeszły wzajemne eliminacje, przyjaźnie w jakimś stopniu zaczęły zamieniać się w rywalizację. Inga po raz pierwszy odpadła z programu z ramienia swoich najbliższych osób w hotelu, bo Mateusza i Vanessy. Uczestnik tłumaczył, jak bardzo jest mu żal , że musiał podjąć tę decyzję, ale był to wynik układu z Wiktorią i Miłoszem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Czy Vanessa i Mateusz są parą po programie?  Inga przyznała, że rozumie ten wybór i nie ma żalu, bo przecież jako jedyna nie miała żadnej poważnej pary w programie. Szybko jednak okazało się, że słowa blondynki nie były do końca szczere. Gdy Inga powróciła do gry w parze z Jankiem , nie miała już tyle zrozumienia i przyjaźni dla Vanessy i Mateusza. Gdy w wyniku losowania kopert, to właśnie Inga i Janek oraz Łukasz i Nana mieli zdecydować, która z par...

Kasia z "Hotel Paradise 4" Q&A
Instagram@kasia.hotelparadise4
Newsy
Kasia z „Hotelu Paradise 4” o hejcie na Ingę. „Owszem, zrobiła coś, czego nie powinna”
Kasia z „Hotelu Paradise 4” na swoim Instagramie zorganizowała Q&A, a potem odpowiedziała na najbardziej nurtujące pytania! Jedno z nich nawiązywało do hejtu, który spadł na Ingę po jej zachowaniu w programie, a kolejne dotyczyło jej relacji z resztą uczestników. Zobaczcie, ile zdradziła Kasia!

Mimo że uczestnicy „Hotelu Paradise 4” są w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami, wciąż obowiązuje ich tajemnica, która nie pozwala im zdradzić, jakie relacje dokładnie ich łączą i czy udało im się znaleźć miłość. Chociaż nie mogą powiedzieć tego wprost, fani próbują doszukiwać się drobnych szczegółów, które mogłyby zdradzić prawdę… Wykorzystali także okazję, aby zadać pytanie o status związku Kasi w zorganizowanym przez nią na Instagramie Q&A. Kasia z „Hotelu Paradise” o programie i swoich relacjach z uczestnikami Emocje związane z finałem „Hotelu Paradise 4” wciąż są podsycane przez niedawne wydarzenia. Już wkrótce uczestnicy zdecydują, która para stanie na „ścieżce lojalności”: Nana oraz Łukasz czy Sara i Michał. Fani programu wciąż są ciekawi tego, jakie dokładnie relacje łączą wszystkich uczestników, nie tylko finałowe pary. Nic zatem dziwnego, że w Q&A, które zorganizowała Kasia, pojawiło się dużo pytań związanych z relacjami z innymi uczestnikami.  Jeden z jej obserwatorów zapytał, który z uczestników podobał jej się najbardziej. Kasia w odpowiedzi wymieniła Jakuba, Łukasza i Mateusza. Kolejne pytanie dotyczyło statusu w związku, na co obserwatorzy otrzymali tajemniczą odpowiedź, że… dowiedzą się na live, który Kasia planuje zorganizować po finale. Ja myślicie, jaka będzie jej odpowiedź? Zobacz także:  "Hotel Paradise": Fani krytykują finałową stylizację Klaudii El Dursi! "Straszny ten mop na głowie" Kasia z „Hotelu Paradise” o hejcie na Ingę Po tym, jak Inga ostro wypowiedziała się na temat chęci wyrzucenia z programu Vanessy i Mateusza, spłynęła fala hejtu od fanów „Hotelu Paradise”. Puszka Pandory...

"Hotel Paradise 4": Które związki przetrwały po programie?
Screen Programu "Hotel Paradise"/Player.pl
Newsy
"Hotel Paradise 4": Które związki przetrwały po programie?
Za nami finał 4. edycji "Hotelu Paradise"! Które pary tworzą relację poza kamerami, a które związki zakończyły się fiaskiem? Sprawdźcie!

Finał 4. edycji "Hotelu Paradise" wprawił widzów w osłupienie! Wielkim zaskoczeniem sezonu było nie tylko to, że byli uczestnicy programu nie opowiedzieli się po stronie Nany i Łukasza, którzy tworzyli zgrany duet od pierwszego odcinka show, ale to, że pomimo licznych zapewnień o przyjaźni, Sara postanowiła rzucić kulą i zgarnąć 90. tys. złotych. Teraz wiemy już, że Michał musiał obejść się smakiem nagrody, a Sara wybrała pieniądze i uczucie do Przemka, którego zaraz po rzucie Złotą Kulą, obdarowała płomiennym pocałunkiem. - Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna i myślę, że jeśli jest prawdziwa taką próbę. Miłość może i poznałam. Przemek stoi tam, nie tutaj. Gdyby Przemek stał tutaj, nie rzuciłabym - podsumowała finał Sara. Czy ich związek przetrwał próbę czasu, a Sara i Przemek nadal tworzą parę po zakończeniu show? Jak zakończyły się miłosne przygody pozostałych graczy? Sprawdźcie! "Hotel Paradise 4": Które pary przetrwały po programie? Za nami wielki finał 4. edycji "Hotelu Paradise"! Pełen emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji odcinek, do samego końca trzymał widzów Telewizyjnej Siódemki w napięciu. Po tym, jak większość byłych uczestników stanęła po stronie Sary i Michała, to ta dwój stanęła na drodze lojalności, by zmierzyć się w próbie Złotej Kuli. I gdy wydawać by się mogło, że finał sezonu zakończy się na 100 tys. złotych do podziału pomiędzy programowymi partnerami, nagle stało się coś, czego nikt się nie spodziewał. Przekraczając próg 90. tys. złotych, Sara postanowiła rzucić kulą , tym samym pozbawiając Michała złudzeń oraz głównej wygranej.  Teraz wiemy już, że to właśnie Sara Jezuit jest zwyciężczynią 4. edycji "Hotelu Paradise". Czy poza nagrodą...

Inga z Hotelu Paradise 4 ma chłopaka?
mat. prasowe
Newsy
Nana miała chłopaka w trakcie "Hotelu Paradise"? Kto znalazł się w finale? Puszka Pandory była ekstremalna! 
Za nami ostatnia Puszka Pandory przed finałem czwartej edycji "Hotelu Paradise"! Padły pytania o chłopaka Nany w Polsce. Kto znalazł się w finale show?

Do finału "Hotelu Paradise" dzieli nas już tylko kilka dni. 6 grudnia w TVN 7 poznamy wielkich zwycięzców czwartej odsłony show. O tym, które pary powalczą o zwycięstwo, zadecydowali uczestnicy, którzy już odpadali z show. W trakcie Puszki Pandory padło też kilka niewygodnych pytań. Zobaczcie sami. Nana o chłopaku! Była z kimś związana w trakcie udziału w "Hotelu Paradise"? Puszka Pandory przed finałem czwartej edycji "Hotelu Paradise" była niezwykle kontrowersyjna. Sporo emocji wywołało pytanie do Nany! Jeden z uczestników zasugerował, że w trakcie kręcenia programu Nana miała chłopaka w Polsce. Wcześniej była o to oskarżona inna uczestniczka show, Maria, ale już po odejściu z programu.  Pytanie do Nany: Czy twój chłopak z Polski wie o tym, że jesteś w „Hotelu Paradise”?  Co na to Natalia? Było zaskoczona pytaniem:  Okej... Nie mam chłopaka w Polsce. Wtedy głos zabrał Łukasz: Nawet jakby miała, to mam to totalnie w serduszku.  [...] W ogóle nie jestem zazdrosny o nic. Ale sam fakt, że ona tu jest, to znaczy, że nie ma nikogo. Ktoś se walnął takie pytanie, żeby zrobić burzę. Zobacz także:  "Hotel Paradise": Vanessa szczerze na Pandorze: "Jesteś fałszywa" Po Puszcze Pandory uczestnicy głosowali, która z par nie zasługuje na finał. Odpadli Inga i Janek (otrzymali najwięcej głosów), a to oznacza, że o 100 tysięcy złotych powalczą właśnie Nana i Łukasz oraz Sara i Majk. Jedna z tych par stanie na tzw. ścieżce lojalności i będzie mogła udowodnić przyjaźń i miłość bądź zdecydować się na zgarnięcie pieniędzy tylko dla siebie poprzez rzut złotą kulą. Za kogo trzymacie kciuki? Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Nana zdradza sposób na piękne...

Nasze akcje
pielęgnacja włosów
FRYZURY

„Mam nowe baby hair”. To zasługa produktów NEBOA!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry
MAKIJAŻ

„Lubię taki efekt glow!”. Ten podkład to prawdziwy hit!