Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
"Hotel Paradise 4": Inga o traumatycznym związku: "byłam bita przez chłopaka"
Screen Programu "Hotel Paradise"
Newsy

"Hotel Paradise 4": Inga o traumatycznym związku: "byłam bita przez rok"

Wycofanie Ingi wobec singli z "Hotelu Paradise" było uszczypliwie oceniane przez widzów i uczestników show. Teraz piękna blondynka zdobyła się na szokujące wyznanie.

Wejście Ingi do "Hotelu Paradise" nieźle namieszało w relacjach pozostałych uczestników. Przemek, musiał zerwać z Naną, Mateusz porzucił Sarę, a Vanessa została singielką, tym samym odstępując swojego partnera nowej mieszkance rajskiego hotelu. I choć Inga stworzyła udany duet najpierw z Łukaszem, by potem związać się z Przemkiem, który od początku jej się podobał, to w wyniku uczucia, jakie narodziło się pomiędzy Sarą, a nowym partnerem Ingi, ta musiała zrezygnować ze swojego wyboru na rzecz ciepłego i czułego Janka.

Pomimo iż tych dwoje z dnia na dzień nawiązuje ze sobą coraz bliższą relację, to piękna blondynka wciąż wydaje się być nieco wycofana w kontaktach damsko-męskich. Niektórzy widzowie nawet zdążyli okrzyknąć ją mianem "królowej lodu", która jest żądna jedynie atencji, nie dając niczego w zamian. Inga nie wytrzymała! Za pośrednictwem Instagrama dziewczyna podzieliła się z fanami wstrząsającym wyznaniem. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę. "czuję się, jakbym weszła w inne ciało"

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Inga z "Hotelu Paradise" we wstrząsającym wyznaniu o byłym partnerze: "byłam bita"

Inga Bartnikowska niedawno dołączyła do "Hotelu Paradise" i zrobiła naprawdę duże wrażenie na uczestnikach. Szczególnie wpadła w oko Przemkowi, który od razu głośno zapowiedział, że będzie starał się o jej względy.

- To jest pierwsza dziewczyna, która mi się naprawdę podoba. Ona jest taka natural. Jeśli wykaże jakieś zainteresowanie (...) to normalnie robię podjazd - zapowiadał Przemek.

Inga
mat. prasowe

Po tych płomiennych deklaracjach szybko stało się jednak coś, czego nikt się nie spodziewał. Przemek postanowił namiętnie pocałować Sarę, tym samym odsuwając od siebie Ingę. I gdy wydawać by się mogło, że pozycja dziewczyny w rajskim hotelu jest już patowa, blond piękność szybko znalazła ukojenie w ramionach uczuciowego Janka, z którym z dnia na dzień zaczęła budować opartą na zaufaniu relację.

Co ciekawe, choć "Hotel Paradise" polega na zmyślnej strategii, układach i zmianach partnerów, nie tylko po to, by utrzymać się w dalszej grze, ale też odnaleźć prawdziwe uczucie, to ostatnie dni sprawiły, że sytuacja Ingi nie przeszła bez echa podczas najnowszej Puszki Pandory.

- Czy któryś chłopak ci się podoba, czy biegasz za nimi tylko po to, żeby zostać w hotelu? - brzmiało jedno z pytań kierowanych do Ingi. 

Reakcja dziewczyny była natychmiastowa: 

- Ja nie muszę być tutaj w "Hotelu". Ja nie będę za żadnym mężczyzną biegać. Szanujmy się (...) Jestem kobietą - wyznała Inga. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

Te słowa dziewczyny rozwścieczyły internautów, którzy nie zostawili na Indze suchej nitki. I choć liczne, kąśliwe komentarze widzów bardzo zabolały uczestniczkę miłosnego show TVN 7, postanowiła się do nich odnieść wyznając, że jej zachowanie w "Hotelu Paradise" i lęk przed bliską relacją mają związek z jej  przeżyciami z przeszłości. 

- Dostaję bardzo dużo negatywnych wiadomości na swój temat odnośnie ostatniej Pandory. Dlaczego się nie staram o faceta? "Księżniczka", "pusta księżniczka", "damusia" - wymienia epitety Inga. - Czy ktokolwiek z was wie, dlaczego tak mam i mam takie zachowania i takie myślenie? Nie staram się o faceta i uważam, że on powinien polatać za mną. Ciężko się o tym mówi, bo z moich doświadczeń to wyniknęło, które były bardzo ciężkie - zaczęła Inga. 

Instagram @inga_hotelparadise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria uderza w Ohę! "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"

Inga podkreśliła, że choć marzy o założeniu rodziny i kochającym, ciepłym i wspierającym partnerze, przy którym będzie mogła czuć się bezpiecznie, to jej poprzednie związki były dalekie od ideału. Zdrady, poniżanie, agresja, a nawet wyrzucenie dziewczyny z domu sprawiły, że teraz ma duży problem z zaufaniem.

- Niestety, historie przykre z mojej przeszłości tak mnie ukształtowały [...]. Jak na młody wiek mam ogromne doświadczenie w związkach i niestety przykre jest to, co teraz usłyszycie, ale byłam bita przez chłopaka przez rok, poniżana, wyśmiewana. Przez innego byłam źle traktowana, wyrzucana z domu. Przez jeszcze innego zdradzana - przyznała Inga. - Kiedyś moje poczucie własnej wartości i pewność siebie były na poziomie minus sto - dodała. 

Uczestniczka "Hotelu Paradise" dodała również, że korzystała z pomocy psychologa. Dziś na szczęście już w pełni akceptuje siebie i jest gotowa na nową miłość. Trzeba przyznać, że wyznanie Ingi jest niezwykle wstrząsające i trudno jej się dziwić, że oczekuje od mężczyzn zaangażowania i udowodnienia, że warto otworzyć się nowy związek. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Pan Lektor skomentował nękanie Wiktorii. "Wróciła do hotelu na własne życzenie"

Inga z
mat. prasowe

Ola z „Hotel Paradise” ma nowego chłopaka
Styl życia
Ola z „Hotel Paradise” ma nowego chłopaka!
To już pewne, Ola Kiepura z „Hotel Paradise” wreszcie jest zakochana. Zobaczcie, jak wygląda jej nowy partner. Przystojny?

Ola Kiepura to jedna z najbarwniejszych uczestniczek pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” . Dziewczyna zyskała wielką sympatię widzów nie tylko dzięki swojej obiektywności i pewności siebie, ale też naturalności. I choć ostatnio ciemnowłosa piękność postanowiła pójść w ślady swoich programowych koleżanek i nieco powiększyła usta , ta niewielka ingerencja w aparycję nie tylko przysporzyła jej jeszcze więcej fanów, ale też mogła mieć wpływ na jej relacje z mężczyznami. Skąd takie wnioski? Ola Kiepura już jest zakochana! Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise Uczestniczka (@ola_hotelparadise) Kwi 16, 2020 o 11:36 PDT Ola Kiepura w „Hotelu Paradise” „Hotel Paradise” bez wątpienia dał Oli w kość. Najpierw dziewczyna została wyeliminowana z programu decyzją Sandry Mosakowskiej , pozostawiając w rajskim hotelu swojego telewizyjnego partnera Adama Radziszewskiego . Później w grze o miłość i duże pieniądze nastąpił nieoczekiwany zwrot akcji i dziewczyna powróciła do programu . Niestety jej dawny „chłopak” nie był już nią zupełnie zainteresowany, lecz skupił całą swoją uwagę na dawnej przyjaciółce Oli – Violi Nowasielskiej . Nowy stan rzeczy doprowadził do licznych frustracji i pomimo, że gry przywrócono także znanego z „Top Model” Szymona Reicha , który bez wątpienia darzył Olę uczuciem, ta stała się nieco wycofana i już nie poszukiwała w rajskim hotelu miłości. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Hotel Paradise Uczestniczka (@ola_hotelparadise) Kwi 6, 2020 o 11:45 PDT Mimo, że Ola w hicie TVN nie znalazła swojej bratniej duszy, a jedynie wielki zawód i rozczarowanie, to tuż po...

Ivan i Artur - Hotel Paradise
Instagram@ivan_hotelparadise2/artur.hotelparadise2
Newsy
Uczestników Hotelu Paradise poniosły nerwy i emocje  - "jesteś agresywny"
Hotel Paradise, a zwłaszcza druga edycja to huśtawka emocji, uczuć i intryg. Po rozstaniu Dominiki i Artura widać to jak na dłoni. Eks partnerzy nie szczędzili sobie przykrych słów.

Artur i Dominika z "Hotelu Paradise" zakończyli swój związek. Dziewczyna bardzo przeżywa rozstanie, choć od dłuższego czasu przeczuwała, że pomiędzy nią, a jej partnerem nie dzieje się najlepiej. Dominika czuje się oszukana, a podczas "pandory" powiedziała o nim jako o osobie "agresywnej". To wywołało burzę, a Artur mocno się uniósł! Był płacz, zarzuty kłamstwa i żal odnośnie podjętej decyzji i odrzuceniu Bartka. Konflikt między Dominiką i Arturem z "Hotel Paradise 2"  Dominika i Artur nie przeżywają rozstania w ciszy, a informacja o poszukiwaniu nowych partnerów w Hotelu Paradise odbiła się na pozostałych uczestnikach. Niektórzy boją się o swoją pozycję. Soniaboi się, że podczas "rajskiego rozdania" Domi podejdzie do jej partnera Adama, co zagrozi jej obecności w programie. Wiem, że Dominika bardzo chce tu zostać, więc będzie chciała mnie wypie*dolić. Będzie musiała podejść albo do Ciebie albo do Adama - powiedziała. Dominika nie jest jednak zainteresowana Adamem i liczy na nową osobę. Jej marzeniem byłby powrót Bartka na Bali. We wcześniejszej edycji uczestnicy wracali do hotelu kilkukrotnie. Porzucona uczestniczka wspominała jego osobę, żaląc się Ani i Soni. To był mój największy błąd. Przewidziałam to, ale jestem głupia i zawsze idę w to, co i tak mi się nie uda, ale ja w to ku**a pójdę.  Powiedziała też, że czuła się źle, kiedy Artur kazał jej wybierać pomiędzy Bartkiem a Magdą. Odejście potencjalnego rywala było dla jej partnera wygodne. Dla niej, na przestrzeni trwania programu, Artur bardzo się zmienił. Uważam, że Artur nie jest szczery, nie jest prawdziwy. Ja nie wiem kim on jest. Szokiem jest dla mnie, że wchodzi nowa osoba i on tak w to idzie, bo zapewniał mnie, że on nie będzie tak potrafił. Jest...

Kim jest Ivan Yevtushenko, nowy uczestnik drugiej edycji „Hotelu Paradise”?
InstagramInstagram @vanekluxury
Newsy
Ivan z "Hotelu Paradise 2" wydał oświadczenie po programie - wciąż jest z Anią?
Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" wciąż są razem? Słowa uczestnika show TVN7 nie pozostawiają złudzeń. Ivan w swoim oświadczeniu zwrócił się do partnerki.

Druga edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. W przeciwieństwie do pierwszej, była przepełniona intrygami, dramatami i niespodziewanymi zwrotami akcji. Niewielu widzów show TVN7 spodziewało się, że w finale znajdą się Sonia i Łukasz oraz Ata i Artur. Żadna z par nie wyznała sobie uczuć, nie deklarowała wspólnej przyszłości, a Sonia, jedna z najmłodszych uczestniczek programu przyznała nawet, że nie zamierza utrzymywać kontaktu ze swoim balijskim partnerem. W takiej sytuacji wygrana Aty i Artura nie była więc zaskoczeniem. Niemniej jednak na przestrzeni ponad 40 odcinków typy widzów na wygraną parę były zupełnie inne. Według ich opinii, dużą szansę na 100 tysięcy złotych miała Magda z Robertem, Dominika i Bartek oraz Ania z Ivanem. Każda z par odpadła jednak z ręki swoich rywali. Czy któraś z nich przetrwała po programie? Ania i Ivan wydali oświadczenie i odpowiedzieli na pytania fanów. Czy Ania i Ivan z "Hotelu Paradise" są razem? Ania i Ivan od początku programu "Hotel Paradise" byli uznawani za najsilniejszą parę. Niezmiennie stawali za sobą na rajskich rozdaniach, budowali swoją relację na oczach widzów i planowali wspólną przyszłość po programie. Ich sielankę zburzyło jednak wejście Aty, która zauroczyła się w Ivanie. Jej obecność sprawiła, że uczestnik zaczął mieć wątpliwości, a jego związek z Anią zaczął sypać się jak domek z kart. Choć ostatecznie para zdecydowała się dojść do finału razem, to decyzją pozostałych uczestników "Hotelu Paradise" nie miała takiej możliwości. Ivan został bez pary i musiał opuścić rajską wyspę, a Ania przez kilka odcinków utrzymała się w programie dzięki Adamowi. Wciąż myślała jednak o byłym partnerze. Jak jest między nimi dziś? Zobacz także:   Czy Ata i Artur z...

2. edycja "Hotelu Paradise" - znamy datę premiery
Instagram @hotelparadise.tvn7
Newsy
Wybuchy złości, łzy i wyzwiska. Takiej „pandory” w historii „Hotelu Paradise” jeszcze nie było!
Za nami pierwsza „pandora” 2. edycji „Hotelu Paradise”, w której uczestnicy anonimowo zadawali sobie nawet najbardziej intymne pytania. Tak ostrych słów w pierwszym tygodniu show nikt się nie spodziewał.

Druga edycja kontrowersyjnego show „Hotel Paradise” z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych ledwo co wystartowała, a już budzi wiele skrajnych emocji wśród widzów. W pierwszym odcinku poznaliśmy aż dziewięciu mieszkańców rajskiego hotelu: pewnego siebie właściciela agencji hostess Kamila Piórkowskiego , kochającego muzykę modela, Roberta Kapicę , śliczną właścicielkę salonu piękności Monikę Brzyśkiewicz , zawodowego kucharza i zawodnika MMA, Bartka Graczyka , miłośniczkę tatuaży i piercingu, Dominikę Konował , zawadiackiego trenera personalnego Łukasza Karpińskiego , pracującą w bankowości Annę Matyasek , pochodzącego z Ukrainy agenta nieruchomości Ivana Yevtushenko oraz znaną influencerkę, Magdę Jankowską . Co się działo w pierwszych odcinkach 2. edycji „Hotelu Paradise”? W czasie premierowego odcinka na naszych oczach zrodziły się już pierwsze sojusze , sympatie, a nawet niewybredne zaloty jednego z uczestników . Mowa o Łukaszu, który z niepohamowaną pewnością siebie starał się obmacywać mieszkanki rajskiego hotelu. Niestety jego nachalne starania szybko zostały odrzucone, a chłopak już w drugim odcinku programu został pierwszym oficjalnym singlem.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7) Sie 31, 2020 o 11:48 PDT W pary połączyli się wtedy: Kamil i Dominika, Bartek i Magda, Ivan i Anna oraz Robert i Monika. I choć ostatnie pary miały się ku sobie, te pierwsze nie były...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!