floslek stopNaczynka
Wyniki testu
Skóra wrażliwa - czy wiesz, jak ją pielęgnować i jak wpływa na twoje życie? Badanie Wizaz.pl i Avène
Badanie
maybelline vinyl, eraser, lash
Chcę testować
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Wyniki testu
Oriflame Duologi
Chcę testować
Ziaja Witamina C. B3 niacynamid
Chcę testować
Loreal Paris - tusz do rzęs i szminka
Wyniki testu
Bielenda Professional Supremelab
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Wyniki testu
Neutrogena Retinol Boost
Wyniki testu
 Tołpa, Body & Soul
Wyniki testu
neboa
Wyniki testu
YSL
Wyniki testu
tolpa authentic
Wyniki testu
Lactacyd Ultra-Nawilżający 40+
Wyniki testu
Kosmetyki Maybelline
Wyniki testu
BeBio samoopalacze
Chcę testować
Faceboom skin dopamine
Chcę testować
Garnier Vitamin C
Wyniki testu
AA Yoummy Skin Peach Flawless
Chcę testować
"Hotel Paradise 4": Inga o traumatycznym związku: "byłam bita przez chłopaka"
Screen Programu "Hotel Paradise"
Newsy

"Hotel Paradise 4": Inga o traumatycznym związku: "byłam bita przez rok"

Wycofanie Ingi wobec singli z "Hotelu Paradise" było uszczypliwie oceniane przez widzów i uczestników show. Teraz piękna blondynka zdobyła się na szokujące wyznanie.

Wejście Ingi do "Hotelu Paradise" nieźle namieszało w relacjach pozostałych uczestników. Przemek, musiał zerwać z Naną, Mateusz porzucił Sarę, a Vanessa została singielką, tym samym odstępując swojego partnera nowej mieszkance rajskiego hotelu. I choć Inga stworzyła udany duet najpierw z Łukaszem, by potem związać się z Przemkiem, który od początku jej się podobał, to w wyniku uczucia, jakie narodziło się pomiędzy Sarą, a nowym partnerem Ingi, ta musiała zrezygnować ze swojego wyboru na rzecz ciepłego i czułego Janka.

Pomimo iż tych dwoje z dnia na dzień nawiązuje ze sobą coraz bliższą relację, to piękna blondynka wciąż wydaje się być nieco wycofana w kontaktach damsko-męskich. Niektórzy widzowie nawet zdążyli okrzyknąć ją mianem "królowej lodu", która jest żądna jedynie atencji, nie dając niczego w zamian. Inga nie wytrzymała! Za pośrednictwem Instagrama dziewczyna podzieliła się z fanami wstrząsającym wyznaniem. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Nana wyznała, że cierpi na nieuleczalną chorobę. "czuję się, jakbym weszła w inne ciało"

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Inga z "Hotelu Paradise" we wstrząsającym wyznaniu o byłym partnerze: "byłam bita"

Inga Bartnikowska niedawno dołączyła do "Hotelu Paradise" i zrobiła naprawdę duże wrażenie na uczestnikach. Szczególnie wpadła w oko Przemkowi, który od razu głośno zapowiedział, że będzie starał się o jej względy.

- To jest pierwsza dziewczyna, która mi się naprawdę podoba. Ona jest taka natural. Jeśli wykaże jakieś zainteresowanie (...) to normalnie robię podjazd - zapowiadał Przemek.

Inga
mat. prasowe

Po tych płomiennych deklaracjach szybko stało się jednak coś, czego nikt się nie spodziewał. Przemek postanowił namiętnie pocałować Sarę, tym samym odsuwając od siebie Ingę. I gdy wydawać by się mogło, że pozycja dziewczyny w rajskim hotelu jest już patowa, blond piękność szybko znalazła ukojenie w ramionach uczuciowego Janka, z którym z dnia na dzień zaczęła budować opartą na zaufaniu relację.

Co ciekawe, choć "Hotel Paradise" polega na zmyślnej strategii, układach i zmianach partnerów, nie tylko po to, by utrzymać się w dalszej grze, ale też odnaleźć prawdziwe uczucie, to ostatnie dni sprawiły, że sytuacja Ingi nie przeszła bez echa podczas najnowszej Puszki Pandory.

- Czy któryś chłopak ci się podoba, czy biegasz za nimi tylko po to, żeby zostać w hotelu? - brzmiało jedno z pytań kierowanych do Ingi. 

Reakcja dziewczyny była natychmiastowa: 

- Ja nie muszę być tutaj w "Hotelu". Ja nie będę za żadnym mężczyzną biegać. Szanujmy się (...) Jestem kobietą - wyznała Inga. 

Screen Programu "Hotel Paradise"

Te słowa dziewczyny rozwścieczyły internautów, którzy nie zostawili na Indze suchej nitki. I choć liczne, kąśliwe komentarze widzów bardzo zabolały uczestniczkę miłosnego show TVN 7, postanowiła się do nich odnieść wyznając, że jej zachowanie w "Hotelu Paradise" i lęk przed bliską relacją mają związek z jej  przeżyciami z przeszłości. 

- Dostaję bardzo dużo negatywnych wiadomości na swój temat odnośnie ostatniej Pandory. Dlaczego się nie staram o faceta? "Księżniczka", "pusta księżniczka", "damusia" - wymienia epitety Inga. - Czy ktokolwiek z was wie, dlaczego tak mam i mam takie zachowania i takie myślenie? Nie staram się o faceta i uważam, że on powinien polatać za mną. Ciężko się o tym mówi, bo z moich doświadczeń to wyniknęło, które były bardzo ciężkie - zaczęła Inga. 

Instagram @inga_hotelparadise

Zobacz także: "Hotel Paradise": Wiktoria uderza w Ohę! "Gruba dziewczyna z pryszczami na twarzy"

Inga podkreśliła, że choć marzy o założeniu rodziny i kochającym, ciepłym i wspierającym partnerze, przy którym będzie mogła czuć się bezpiecznie, to jej poprzednie związki były dalekie od ideału. Zdrady, poniżanie, agresja, a nawet wyrzucenie dziewczyny z domu sprawiły, że teraz ma duży problem z zaufaniem.

- Niestety, historie przykre z mojej przeszłości tak mnie ukształtowały [...]. Jak na młody wiek mam ogromne doświadczenie w związkach i niestety przykre jest to, co teraz usłyszycie, ale byłam bita przez chłopaka przez rok, poniżana, wyśmiewana. Przez innego byłam źle traktowana, wyrzucana z domu. Przez jeszcze innego zdradzana - przyznała Inga. - Kiedyś moje poczucie własnej wartości i pewność siebie były na poziomie minus sto - dodała. 

Uczestniczka "Hotelu Paradise" dodała również, że korzystała z pomocy psychologa. Dziś na szczęście już w pełni akceptuje siebie i jest gotowa na nową miłość. Trzeba przyznać, że wyznanie Ingi jest niezwykle wstrząsające i trudno jej się dziwić, że oczekuje od mężczyzn zaangażowania i udowodnienia, że warto otworzyć się nowy związek. 

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Pan Lektor skomentował nękanie Wiktorii. "Wróciła do hotelu na własne życzenie"

Inga z
mat. prasowe

Inga "Hotel Paradise 4"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 4": Inga szczerze o operacjach plastycznych. Co sobie poprawiła?
Inga zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na uczestnikach, ale też widzach "Hotelu Paradise". Jej uroda to zasługa dobrych genów, czy chirurga plastycznego? Zdradziła prawdę!

Wejście Ingi do "Hotelu Paradise" nieźle namieszało w relacjach pozostałych uczestników. Przemek, musiał zerwać z Naną, Mateusz porzucił Sarę, a Vanessa została singielką, tym samym odstępując swojego partnera nowej mieszkance rajskiego hotelu. I choć Inga stworzyła udany duet z Łukaszem, to pozostali panowie nie kryją swojego zachwytu nad urodą filigranowej blondynki. Również widzowie miłosnego hitu TVN 7 są oczarowani aparycją Ingi, którą okrzyknęli jedną z najpiękniejszych uczestniczek 4. edycji "Hotelu Paradise". Niektórzy jednak powątpiewają w to, że dziewczyna jest naturalną pięknością i wciąż dopytują Igę, jakie operacje plastyczne sobie zafundowała. Dziewczyna postanowiła przerwać milczenie i zdradziła prawdę. Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Launo zrobiła sobie botoks! Pokazała zdjęcia PRZED i PO zabiegu "Hotel Paradise 4": Inga okrzyknięta najpiękniejszą uczetniczką Inga Bartnikowska właśnie dołączyła do " Hotelu Paradise " i zrobiła naprawdę duże wrażenie na uczestnikach. Szczególnie  wpadła w oko Przemkowi,  który już głośno zapowiedział, że będzie starał się o jej względy. - To jest pierwsza dziewczyna, która mi się naprawdę podoba. Ona jest taka natural. Jeśli wykaże jakieś zainteresowanie (...) to normalnie robię podjazd - zapowiadał Przemek Inga swoją delikatnością, otwartością, charyzmą, a także niezwykłą aparycją podbiła także serca sympatyków "Hotelu Paradise". Nic więc dziwnego, że widzowie chętnie komentują jej wygląd zachwycając się nieskazitelną cerą, wielkimi, lśniącymi oczami, pięknymi włosami, fenomenalną sylwetką, czy niebotycznie długimi nogami dziewczyny. - Ale piękna🔥🔥🔥😍 Jestem w szoku!😍 Najładniejsza z HP. Wydaje się super...

Vanessa i Inga w Hotelu Paradise 4
screen/Player.pl
Newsy
"Hotel Paradise 4" Czy Inga pogodziła się z Vanessą? Uczestniczka szczerze odpowiedziała
Vanessa i Inga przez długi czas były najlepszymi przyjaciółkami w programie. Czy ostra gra podzieliła ich na zawsze? Inga odpowiedziała na przypuszczenia fanów.

Dla Ingi i Vanessy udział w "Hotelu Paradise 4" był, jak mówią, przygodą życia. Obie pojawiły się w kontrowersyjnym show, by znaleźć miłość i przyjaźnie na całe życie. Mimo iż uczestnicy programu zawsze przyznają, że oddzielają to, co działo się w programie, od prawdziwego życia, to jednak niektóre urazy zostają. Vanessa miała duży żal do Ingi za to, że wyrzuciła ją z programu. Od tamtego momentu minęło jednak już 9 miesięcy! Czy dawne animozje zniknęły? "Hotel Paradise 4" Vanessa i Inga pogodziły się po programie? Zarówno Inga jak i Vanessa zrobiły ogromne wrażenie na widzach, gdy tylko pojawiły się w programie. Vanessa przyznała, że do show zgłosiła się dla przygody, ale także znalezienia bratniej duszy. Z kolei Inga była zdecydowanie skupiona na poszukiwaniu miłości. Widzowie polubili więc piękną blondynkę, doceniając jej uczciwość i dobre serce. Uczestniczka nie raz zaimponowała fanom swoim zachowaniem , jednak gdy nadeszły wzajemne eliminacje, przyjaźnie w jakimś stopniu zaczęły zamieniać się w rywalizację. Inga po raz pierwszy odpadła z programu z ramienia swoich najbliższych osób w hotelu, bo Mateusza i Vanessy. Uczestnik tłumaczył, jak bardzo jest mu żal , że musiał podjąć tę decyzję, ale był to wynik układu z Wiktorią i Miłoszem.  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Czy Vanessa i Mateusz są parą po programie?  Inga przyznała, że rozumie ten wybór i nie ma żalu, bo przecież jako jedyna nie miała żadnej poważnej pary w programie. Szybko jednak okazało się, że słowa blondynki nie były do końca szczere. Gdy Inga powróciła do gry w parze z Jankiem , nie miała już tyle zrozumienia i przyjaźni dla Vanessy i Mateusza. Gdy w wyniku losowania kopert, to właśnie Inga i Janek oraz Łukasz i Nana mieli zdecydować, która z par...

Inga z "Hotelu Paradise 4" schudła 12 kg! Pokazała stare zdjęcia
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Inga wystąpiła w teledysku znanego rapera. Poznalibyście ją? 
Inga, którą poznaliśmy w "Hotelu Paradise" rozwija swoją karierę po programie. Wystąpiła u boku znanego rapera w jego najnowszym teledysku. Sprawdźcie!

Czwarta edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. Uczestnicy postanowili wykorzystać swoją rozpoznawalność. Większość z nich bierze udział w nowych projektach oraz decydują się na intratne współprace. Inga, którą poznaliśmy w show, swoje pierwsze kroki przed kamerą ma już dawno za sobą. Okazuje się, że wystąpiła w teledysku jednego ze znanych raperów. Jak sobie poradziła?  Inga z "Hotelu Paradise" w teledysku KIZO Inga była uczestniczką czwartej edycji programu "Hotel Paradise". Widzowie polubili ją za otwartość i spontaniczność, niestety uczestniczka show odpadła tuż przed finałem podczas ostatniej "Puszki Pandory". Dziewczyna bez większego żalu opuściła rajską wyspę.  Ja się czuję dobrze z tą decyzją. Nie czuję żalu do uczestników, jestem taka szczęśliwa, że mogłam być po drugiej stronie Pandory - mówiła wprost Inga. 27-latka po powrocie do Polski postanowiła wrócić do swojego życia. Ogromną pasją Ingi jest cheerleaderstwo, niedawno pochwaliła się zdjęciami oraz nagraniami z występu na Ergo Arenie. Niedawno wyszło na jaw, że Inga wystąpiła również w teledysku kontrowersyjnego rapera.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz są razem tylko ze względu na kontrakt? Para odpowiada Inga Bartnikowska pochodzi z Wrocławia, gdzie zaczynała swoją przygodę z kamerą oraz aparatem jeszcze przed programem "Hotel Paradise". Uczestniczka show była między innymi fotomodelką, a także wystąpiła w teledysku znanego rapera KIZO pt. "Fitness". Do tej pory obejrzało go 26 milionów użytkowników. Inga nie boi się nowych wyzwań i udział produkcji kontrowersyjnego rapera nie był dla niej wyzwaniem.  Inga nie jest jedyną uczestniczką, która...

"Hotel Paradise" Inga i Artur są parą po programie? Fani mają dowody
mat. prasowe , Instagram @artur.sargsyan_official
Newsy
"Hotel Paradise" Inga i Artur są parą po programie? Fani mają dowody. Inga odpowiedziała
Inga Bartnikowska z 4. edycji "Hotelu Paradise" i zwycięzca 2. edycji, Artur Sargsyan, są w związku? Fani nie mają wątpliwości, że zdradziło ich to nagranie!

Udział w "Hotelu Paradise" był dla Artura trampoliną nie tylko do sławy, ale też wielkich pieniędzy. Choć chłopak nie znalazł w rajskim hotelu bratniej duszy, to wyszedł z programu bogatszy o nowe doświadczenia, przyjaciół, a także połowę głównej nagrody w postaci 50 tys. złotych. Od tego czasu chłopak rzadko mówił w sieci o swoim życiu osobistym, jednak uważni fani podejrzewają, że przystojniak jest w związku z inną uczestniczką show. Mowa o Indze Bartnikowskiej, która niedawno dołączyła do 4. edycji miłosnego hitu TVN 7. Jak do tych doniesień ustosunkowują się główni zainteresowani? Inga i Artur zdradzili prawdę! Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Fani porównują najnowsze zdjęcia Nany do "Królowej życia": "myślałam, że to Laluna" "Hotel Paradise": Inga jest w związku z Arturem, zwycięzcą 2. edycji rajskiego hotelu? Nie od dziś wiadomo, że uczestnicy różnych edycji " Hotelu Paradise " chętnie spędzają ze sobą czas i dzielą się wspólnymi doświadczeniami. Wspólne imprezy, wakacje i wymowne zdjęcia sprawiają, że baczni fani wciąż podejrzewają kolejnych uczestników o romanse, a także poważne związki. Jakiś czas temu głośno było o domniemanym ślubie Nathalii i Kamila , prawdopodobnym związku Kuby i Kasi z 4. edycji show, zażyłości Launo i Michała , czy relacji Darka i Vanessy . Teraz widzowie "Hotelu Paradise" postanowili jednak wziąć na tapetę najnowszą uczestniczkę rajskiego hotelu, która zaledwie kilka dni temu dołączyła do gry o uczucia, sławę i wielkie pieniądze. Mowa o Indze Bartnikowskiej, która już została okrzyknięta najpiękniejszą uczestniczką wszystkich edycji "Hotelu Paradise". Inga w mgnieniu oka zyskała rzeszę wiernych fanów,...

Nasze akcje
Biotebal EFFECT serum spray wyniki testu
Fryzury
Wizażanki przetestowały nowość - Biotebal EFFECT Serum spray!
Współpraca reklamowa
Skin cycling
Pielęgnacja
Na czym polega metoda #SkinCycling, która podbija TikToka?
Współpraca reklamowa
L'Oreal Paris codzienna rutyna pielęgnacyjna
Pielęgnacja
Test redakcji: Witamina C i SPF to duet idealny w codziennej porannej rutynie pielęgnacyjnej
Współpraca reklamowa
neboa
Fryzury
"Kosmetyki od NEBOA odżywiły i zregenerowały moje włosy od skalpu po same końce" - zobaczcie wyniki testu Wizażanek
Współpraca reklamowa
Test kosmetyków do makijażu od AA Wings of Color
Makijaż
Przetestowałam nowe kosmetyki AA Wings of Color. Efekt to idealna skóra przez cały dzień!
Współpraca reklamowa
lactacyd
Styl życia
„Już po pierwszym użyciu znika uczucie suchości i swędzenia”. Nowy płyn do higieny intymnej Lactacyd® Ultra-Nawilżający 40+ to hit Wizażanek!
Współpraca reklamowa
Depilatory Braun
Pielęgnacja
Przetestowałyśmy urządzenia do depilacji Braun. To sposób na gładką skórę bez podrażnień i wrastających włosków!
Współpraca reklamowa
Test serum złuszczającego Health Labs Care Glow On
Pielęgnacja
Test redakcji: Przetestowałam serum złuszczające do ciała Health Labs Care. Pozbyłam się krostek na ramionach w tydzień! 
Współpraca reklamowa