tonik bielenda professional
Chcę testować
Tonik Loreal Paris
Chcę testować
Produkty Inveo
Wyniki testu
farba garnier
Chcę testować
booster vichy
Chcę testować
kosmetyki yumi
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Wyniki testu
produkty pierre fabre oral care
Laureaci
produkty latopic
Laureaci
kosmetyki sylveco
Laureaci
kosmetyki miya cosmetics
Laureaci
krem nivea
Laureaci
kosmetyki aa
Laureaci
kosmetyki loreal paris
Laureaci
kosmetyki kiko milano
Laureaci
test wizażanek
Laureaci
kosmetyki vichy liftactiv specialist
Laureaci
cicaplast balsam b5
Laureaci
Płyn micelarny do demakijażu twarzy i oczu Beauty Booster od Lift4Skin
Laureaci
La roche-posay
Laureaci
Vanessa i Inga w Hotelu Paradise 4
screen/Player.pl
Newsy

"Hotel Paradise 4" Czy Inga pogodziła się z Vanessą? Uczestniczka szczerze odpowiedziała

Vanessa i Inga przez długi czas były najlepszymi przyjaciółkami w programie. Czy ostra gra podzieliła ich na zawsze? Inga odpowiedziała na przypuszczenia fanów.

Dla Ingi i Vanessy udział w "Hotelu Paradise 4" był, jak mówią, przygodą życia. Obie pojawiły się w kontrowersyjnym show, by znaleźć miłość i przyjaźnie na całe życie. Mimo iż uczestnicy programu zawsze przyznają, że oddzielają to, co działo się w programie, od prawdziwego życia, to jednak niektóre urazy zostają. Vanessa miała duży żal do Ingi za to, że wyrzuciła ją z programu. Od tamtego momentu minęło jednak już 9 miesięcy! Czy dawne animozje zniknęły?

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

"Hotel Paradise 4" Vanessa i Inga pogodziły się po programie?

Zarówno Inga jak i Vanessa zrobiły ogromne wrażenie na widzach, gdy tylko pojawiły się w programie. Vanessa przyznała, że do show zgłosiła się dla przygody, ale także znalezienia bratniej duszy. Z kolei Inga była zdecydowanie skupiona na poszukiwaniu miłości. Widzowie polubili więc piękną blondynkę, doceniając jej uczciwość i dobre serce. Uczestniczka nie raz zaimponowała fanom swoim zachowaniem, jednak gdy nadeszły wzajemne eliminacje, przyjaźnie w jakimś stopniu zaczęły zamieniać się w rywalizację. Inga po raz pierwszy odpadła z programu z ramienia swoich najbliższych osób w hotelu, bo Mateusza i Vanessy. Uczestnik tłumaczył, jak bardzo jest mu żal, że musiał podjąć tę decyzję, ale był to wynik układu z Wiktorią i Miłoszem. 

Vanessa i Mateusz podczas rajskiego rozdania
screen/Player.pl

Zobacz także: "Hotel Paradise 4": Czy Vanessa i Mateusz są parą po programie? 

Inga przyznała, że rozumie ten wybór i nie ma żalu, bo przecież jako jedyna nie miała żadnej poważnej pary w programie. Szybko jednak okazało się, że słowa blondynki nie były do końca szczere. Gdy Inga powróciła do gry w parze z Jankiem, nie miała już tyle zrozumienia i przyjaźni dla Vanessy i Mateusza. Gdy w wyniku losowania kopert, to właśnie Inga i Janek oraz Łukasz i Nana mieli zdecydować, która z par odpadnie, Inga naciskała, by byli to koniecznie Mateusz i Vanessa, czym bardzo zraziła do siebie nie tylko widzów, ale także uczestników, którzy rozliczyli ją z tego bezlitośnie na ostatniej Puszce Pandory.  Ta nielojalna zdaniem widzów decyzja szybko odbiła się na samej Indze, która opuściła program razem z Jankiem, w wyniku głosowania innych. 

Mateusz i Vanessa podczas Puszki Pandory nie kryli swojego żalu, a Vanessa nazwała nawet Ingę fałszywą! Mimo że uczestnicy ponoć wyjaśnili sobie wszystko po programie, a nawet utrzymywali kontakt, to emisja odcinków w telewizji wszystko zmieniła. Mateusz przyznał, że nie miał pojęcia, iż Inga aż tak walczyła o eliminację jego pary i dodał, że nigdy już jej nie zaufa. Z kolei Vanessa wypowiadała się ze smutkiem o tej sytuacji, zawsze jednak unikając mówienia imienia Ingi i roztrząsania swoich żalów. 

Vanessa i Mateusz w Hotelu Paradise 4
screen/Player.pl

Mimo że dziewczyny spotkały się podczas gali zorganizowanej z okazji emisji finałowego odcinka "Hotelu Paradise" zdecydowanie się unikały i nie rozmawiały ze sobą. Fani przy okazji Q&A zapytali więc, czy dziewczyny utrzymują, chociażby koleżeński kontakt. Inga odpowiedziała jednak krótkim:

-Nie.

Co więcej, uczestniczka przyznała także wprost, że nawet nie myśli o tym, by poprawić swój kontakt z Vanessą.

Inga odpowiada na pytania internautów
inga_hotelparadise/Instagram

Inga przez swoje zachowanie z "Hotelu Paradise 4" straciła wielu fanów. Niektórzy z uczestników także przestali się z nią kolegować, o czym otwarcie mówili. Internauci byli także ciekawi relacji Ingi z Jankiem. Uczestniczka zapewniła, że wciąż rozmawiają, a głównie wspólnie się śmieją:

- Jesteśmy znajomymi, często żartujemy, bo z Jankiem nie da się inaczej, żartowniś - śmieje się dziewczyna.

Fani pytali Ingę także o to, jak radzi sobie z hejtem po programie. Uczestniczka przyznała, że nie przejmuje się żadnymi komentarzami, jest zajęta pracą, a nawet się z kimś spotyka, zaś "Hotel Paradise 4" to już przeszłość.

Inga w Hotelu Paradise
screen/Player.pl

Vanessa i Inga
screen/Player.pl
Newsy
"Hotel Paradise": Vanessa szczerze na Pandorze: "Jesteś fałszywa"
Ostatni, finałowy tydzień "Hotelu Paradise" jest pełen zaskakujących emocji i zwrotów akcji. Program musiały opuścić kolejne pary, a to wywołało prawdziwą burzę i wzajemne żale. Ostatnia Pandora uczestników była pełna takich negatywnych emocji, a swojego zdenerwowania nie ukrywała także Vanessa!

W "Hotelu Paradise" uczestnicy przekonali się, że w ciągu kilku chwil ich los w programie może zmienić się diametralnie! Podczas gdy są przekonani, że kolejna randka czy wygrana w grze gwarantuje im bezpieczeństwo, często dzieje się zupełnie odwrotnie! Tak właśnie stało się w ostatnim odcinku, w którym Mateusz i Vanessa oraz Sara i Michał wylosowali randki, które okazały się być przepustką do opuszczenia programu... Nie mieli pojęcia, że pod ich nieobecność w hotelu właśnie rozgrywa się walka o ich być, albo nie być! Nic więc dziwnego, że emocje sięgnęły zenitu, a Vanessa nie bała się mówić, co naprawdę myśli! "Hotel Paradise": Vanessa wściekła na Ingę! To koniec przyjaźni? Finałowy tydzień to dla uczestników prawdziwy rollercoaster! Widzowie, ale także sami mieszkańcy programu nie kryli swojego zaskoczenia, gdy okazało się, że w wyniku rajskiej gry, z programu odpadają Wiktoria i Miłosz! Do walki o 100 tysięcy złotych wówczas wrócili Inga i Janek , którzy mieli swoje żale do uczestników i wkrótce to właśnie te emocje miały kierować ich decyzjami.  Pojawienie się w programie Klaudii El Dursi zawsze wywołuje wśród mieszkańców hotelu prawdziwy dreszcz emocji. Gdy ciemnowłosa piękność stanęła w progu raju, cztery pary, Nana i Łukasz, Vanessa i Mateusz, Inga i Janek oraz Sara i Michał nie na żarty się przestraszyły. Okazało się jednak, że koperty, które przyniosła prowadząca, nie zawierają złych informacji, a wręcz chwilę przyjemności dla mieszkańców hotelu. Dziewczyny bowiem miały możliwość udania się do SPA, zaś panowie na siłownię. Te niewątpliwe chwile radości uśpiły czujność mieszkańców raju i gdy Klaudia El Dursi ponownie pojawiła się w "Hotelu Paradise" chętnie losowali kolejne...

Inga z "Hotelu Paradise 4" schudła 12 kg! Pokazała stare zdjęcia
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise": Inga wystąpiła w teledysku znanego rapera. Poznalibyście ją? 
Inga, którą poznaliśmy w "Hotelu Paradise" rozwija swoją karierę po programie. Wystąpiła u boku znanego rapera w jego najnowszym teledysku. Sprawdźcie!

Czwarta edycja programu "Hotel Paradise" dobiegła końca. Uczestnicy postanowili wykorzystać swoją rozpoznawalność. Większość z nich bierze udział w nowych projektach oraz decydują się na intratne współprace. Inga, którą poznaliśmy w show, swoje pierwsze kroki przed kamerą ma już dawno za sobą. Okazuje się, że wystąpiła w teledysku jednego ze znanych raperów. Jak sobie poradziła?  Inga z "Hotelu Paradise" w teledysku KIZO Inga była uczestniczką czwartej edycji programu "Hotel Paradise". Widzowie polubili ją za otwartość i spontaniczność, niestety uczestniczka show odpadła tuż przed finałem podczas ostatniej "Puszki Pandory". Dziewczyna bez większego żalu opuściła rajską wyspę.  Ja się czuję dobrze z tą decyzją. Nie czuję żalu do uczestników, jestem taka szczęśliwa, że mogłam być po drugiej stronie Pandory - mówiła wprost Inga. 27-latka po powrocie do Polski postanowiła wrócić do swojego życia. Ogromną pasją Ingi jest cheerleaderstwo, niedawno pochwaliła się zdjęciami oraz nagraniami z występu na Ergo Arenie. Niedawno wyszło na jaw, że Inga wystąpiła również w teledysku kontrowersyjnego rapera.  Zobacz także:   "Hotel Paradise 4": Nana i Łukasz są razem tylko ze względu na kontrakt? Para odpowiada Inga Bartnikowska pochodzi z Wrocławia, gdzie zaczynała swoją przygodę z kamerą oraz aparatem jeszcze przed programem "Hotel Paradise". Uczestniczka show była między innymi fotomodelką, a także wystąpiła w teledysku znanego rapera KIZO pt. "Fitness". Do tej pory obejrzało go 26 milionów użytkowników. Inga nie boi się nowych wyzwań i udział produkcji kontrowersyjnego rapera nie był dla niej wyzwaniem.  Inga nie jest jedyną uczestniczką, która...

Inga z Hotelu Paradise
inga_hotelparadise/Instagram
Newsy
"Hotel Paradise" Dlaczego Inga nie ufała Jankowi? "To była niezła zagadka"
Janek i Inga to para, która dla widzów jest, póki co nieprzenikniona. Nie wiadomo czy tych dwoje łączy układ, czy prawdziwe uczucie. Dopiero teraz Inga przyznała, że nie zawsze ufała swojemu partnerowi!

Inga i Janek stworzyli parę, kierując się uczuciami czy układem? Janek jest pewien, że w parze z Ingą może dotrwać do samego finału i pomału stara się zdobyć serce uczestniczki. Tymczasem Inga zdaje się być nieprzenikniona i wciąż trzyma uczestnika na dystans, dbając, by ta relacja pozostawała jak na razie koleżeńska. Czemu Inga podeszła z taką rezerwą do uczestnika? Wszystko wyjaśniła już swoim fanom! "Hotel Paradise 4" Inga nie ufała Jankowi, bo był zbyt pewny siebie? Powrót Janka do "Hotelu Paradise"  bardzo zaskoczył mieszkańców hotelu, ale także ich ucieszył. Uczestnik cieszy się ogromną sympatią widzów, ale także swoich kolegów i koleżanek z programu. Janek, który wcześniej dał się poznać, jako niepozorny gracz dopiero teraz pokazuje pazurki i zaznacza, że chce dotrwać do finału, najchętniej w parze z Ingą. Tymczasem uczestniczka, choć czuje się przy Janku swobodnie, nie darzyła go od początku takim zaufaniem. Widzowie postanowili dowiedzieć się dlaczego. Podczas Q&A na Instagramie zapytali więc Ingę, skąd wzięła się w niej ta rezerwa. Okazuje się, że winien temu był sam Janek, który okazał się... zbyt pewny siebie? Janek wszedł do hotelu jak do siebie. Był bardzo pewny siebie, po hotelu kręcił się wszędzie. Ja jako nowa osoba nie znałam go wcześniej. Analizował mnie przy stole, patrzył co robię, na kogo się patrzę i do kogo uśmiecham. Janek to był niezła zagadka! - odpowiedziała Inga.  Uczestniczka faktycznie od razu wpadła w oko Jankowi, który nie ukrywał zachwytu nad jej urodą i charakterem. Janek starał się zdobyć serce Ingi, ale czy to się mu udało? Jak na razie oczywiście oboje zainteresowani milczą, jednak w swoich mediach społecznościowych nie ukrywają, że bardzo się lubią i chętnie przyznają, że czuli się przy sobie bardzo...

Vanessa i Mateusz na premierze finałowego odcinka
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy
"Hotel Paradise 4": Mateusz pokazał nową dziewczynę! Na jej dłoni błyszczy pierścionek! Zaręczynowy?
Mateusz z "Hotelu Paradise 4" znalazł nową miłość po programie! Po raz pierwszy pokazał wspólne zdjęcie, które nie pozostawia wątpliwości! Są zaręczeni?

Mateusz w "Hotelu Paradise 4" w programie długo tworzył parę z piękną Vanessą. Fani jednak nie byli pewni, co do ich relacji. Choć Mateusz i Vanessa dobrze się dogadywali, brakowało między nimi prawdziwej iskry i zdaniem widzów było to bardzo widać. Oboje jednak musieli ukrywać to, co się dzieje w ich życiu prywatnym do momentu emisji finałowego odcinka. Teraz gdy uczestnicy mogą odkryć wszystkie karty, chętnie to robią i bardzo zaskakują fanów! Mateusz jednak zrobił to w wyjątkowym stylu! Nie dość, że przyznał się, iż jest zakochany, to pochwalił się także widocznym pierścionkiem swojej ukochanej... zaręczynowym? Mateusz z "Hotelu Paradise 4" z nową dziewczyną! Widzowie zgodnie przyznali, że 4. edycja "Hotelu Paradise" należała do najbardziej kontrowersyjnych. Uczestnicy programu nie bali się walczyć o wygraną kosztem największych przyjaźni i zobowiązań lojalności. Fani przecierali oczy ze zdumienia, oglądając ostre Puszki Pandory, zaskakujące rajskie rozdania i zdradzone przyjaźnie. Pod koniec sezonu najbardziej oberwało się Łukaszowi , który wrócił do programu żądny zemsty, a także Indze, która z programu wyrzuciła najbliższych przyjaciół Mateusza i Vanessę.  Mateusz był wściekły na Ingę i wcale tego, nie ukrywał. Jego zdaniem relacja łącząca go z Vanessą należała do wyjątkowych i zasługiwał na finał. Takie opinie Mateusza oczywiście podzielali fani i z tym większą ciekawością czekali na informacje na temat teraźniejszych relacji tej pary. Wiele osób uważało, że połączyła ich miłość i po 9 miesiącach od finału wciąż są razem. Tymczasem podczas premiery finałowego odcinka, jaką uczestnicy zorganizowali sobie w kinie, wyszło na jaw, że większość ówczesnych par nie przetrwała. Razem nie są już Sara i Przemek , rozstali się...

Nasze akcje
akademia-bielenda-professional
PIELĘGNACJA

Weź udział w kursie Wizaz.pl x Bielenda Professional!

Sera BEAUTY.lab Miya Cosmetics
PIELĘGNACJA

Test redakcji: Serum BEUATY.lab do różnych potrzeb skóry

Pielęgnacja cery tłustej
PIELĘGNACJA

„Pomagają w walce z niedoskonałościami”. Zobacz wyniki testu!

pielęgnacja skóry dojrzałej
PIELĘGNACJA

Kosmetyki, które dają efekt liftingu? Poznaj wybór Wizażanek