kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
krem avon
Laureaci
Sara "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy

"Hotel Paradise 3": Fani wściekli na uczestników! "Fajne dziewczyny odchodzą - a żmije zostają"

Widzowie trzeciej edycji "Hotelu Paradise" po ostatnim odcinku telewizyjnego show nie zostawili na nich suchej nitki. Kiedy Sara odpadła z programu, byli wściekli.

To, co wydarzyło się podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, nie pozostało obojętne fanom trzeciej edycji "Hotelu Paradise". Decyzja Bibi i Simona, że to Sara i Krystian nie będą mogli połączyć w parę, miała opłakane skutki, a Krzysztof, który mógł wybrać, czy w programie zostanie Luiza i Sara, ostatecznie postanowił ocalić Luizę, czego widzowie nie są mu w stanie wybaczyć. Zdaniem internautów, to Sara była jedną z najfajniejszych dziewczyn, która powinna otrzymać kolejną szansę, a na oficjalnym profilu "Hotelu Paradise" zaroiło się od mocnych komentarzy. Nikt nie chce ich w programie!

Nathalia z "Hotelu Paradise" przynała się do operacji nosa! Jak wyglądała w przeszłości? Zobacz

Fani "Hotelu Paradise 3" wściekli na uczestników

Atmosfera w "Hotelu Paradise 3" robi się coraz bardziej gęsta, a widzowie już nawet nie kryją swojej złości. Ola i Luiza, które na początku zaskarbiły sobie sympatię internautów, dziś są jednymi z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek i wzbudzają w fanach programu zdecydowanie skrajne emocje. Ostatnie wydarzenia, które ostatnio miały miejsce w "Hotelu Paradise 3" sprawiły, że najpierw oberwało się Bibi i Simonowi, a następnie swoją złość fani przelali na duet, który zdaniem fanów już dawno powinien spakować swoje walizki i wrócić do Polski. Kiedy Sara odpadła z programu, głos zabrała nawet uczestniczka jego poprzedniej edycji!

Szkoda, ktoś inny powinien odpaść. Krzysztof ZŁA DECYZJA - napisała Magda Jankowska. 

Co więcej, nie tylko ona była takiego zdania. Sara, która dopiero co zdążyła zadomowić się w "Hotelu Paradise 3" i stworzyła z Krystianem parę opartą na przyjaźni, została "odpulona" i musiała pożegnać się z pozostałymi uczestnikami. Internauci nie kryją swojej złości i uważają, że wszystkiemu są winne Luiza i Ola, i to właśnie one powinny opuścić program! Niektórzy sądzą nawet, że uczestniczki postanowiły wyrzucić ją z zazdrości.

- Jedyna normalna dziewczyna 😢  Wieszały, że jest lepsza od nich dlatego zrobiły co zrobiły. Mam wrażenie, że to wszystko zaczyna być ustawione

- Sara zaraz po Basi była najlepszą uczestniczką. Była uczciwa przede wszystkim a nie to co ta fałszywa Luiza i Ola. Aż żal się robi patrząc na nie...

- Dlaczego wszyscy nowi mają odpadać Luiza jest od początku i nie zbudowała żadnej relacji z nikim poza Olą więc ona mogła odpaść, a nie wiecznie durne gadanie kogo to one "nie odpulą" i jaki to każdy "brzydki w opór" niech zaczną od oceny siebie. Słabo bardzo

- Fajne dziewczyny odchodzą - a żmije zostają 🤮

- Odpadła najbardziej inteligentna dziewczyna. Masakra

Szkoda Sara wartościowa dziewczyna a zostają puste dziewczyny 😡

Widzom programu zdecydowanie nie spodobało się również zachowanie Luizy podczas Rajskiego Rozdania. Kiedy Sara podeszła do Krzysztofa, ta nie była w stanie powstrzymać swojej mimiki i ostentacyjnie wywracała oczami. Jak się okazuje, ten gest rozzłościł fanów "Hotelu Paradise 3" do czerwoności!

- I te głupie miny LUIZY ŻENADA 👎🏻👎🏻👎🏻😳

- Te miny Luizy. Masakryczna ona jest 👎🏻👎🏻👎🏻

- Luiza jest strasznie toksyczna.

- Sama się prosi i hejt... Tu nie da się wytłumaczyć, że taki montaż. To po prostu taki wstrętny wredny charakter..

Internauci stwierdzili, że Ola i Luiza manipulują resztą grupy, a z programu odpadają ci, którzy są w stanie do dostrzec. Mają rację?

Dokładnie one będą jeszcze z siebie dumne. Tak czy siak nie mogę pojąć jak reszta grupy daje się manipulować. Tylko Krystian i Baśka nie dali się omamić dlatego najfajniejsza dziewczyna odeszła a Krystian jak sam powiedział jest osaczony.

Choć tak wielu uważa, że dziewczyny powinny opuścić program, niektórzy z fanów są zdania, że bez nich w "Hotelu Paradise 3" byłoby zwyczajnie nudno i przypominają, że telewizyjne show to jedynie gra. Jakiego wy jesteście zdania? 

Zobacz także: Ola z "Hotelu Paradise 3" czeka, aż w programie pojawi się jej... chłopak?! 

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z trzecią edycją "Hotelu Paradise 3" pożegnała się Sara. Uczestniczka programu, która zdobyła sympatię widzów, odpadła z rąk Krzyśka, czego fani nie mogą przeboleć. 

Sara
mat. prasowe

Zdaniem internautów program powinna opuścić Luiza i Ola. Bez wątpienia to właśnie te uczestniczki budzą najwięcej kontrowersji. 

Luiza
mat. prasowe

Luiza "Hotel Paradise"
mat. prasowe
Newsy
Szok w "Hotelu Paradise 3". Decyzja Luizy doprowadziła wszystkich do łez 
Luiza nieźle namieszała, i choć już od dłuższego czasu zapowiadała, że pora, by w "Hotelu Paradise 3" zaszły znaczące zmiany, nikt nie spodziewał się, że kiedy tylko będzie miała okazuję, posunie się aż tak daleko. Uczestnicy przeżyli prawdziwy szok, bo ta właśnie rozbiła najmocniejszą parę w programie.

Dziś w "Hotelu Paradise 3" to Luiza rozdawała karty. Kiedy odchodząc z programu, Maurycy postanowił wręczyć immunitet właśnie jej i tym samym zapewniając nietykalność, nikt z uczestników nie mógł czuć się bezpieczny. Niezależnie od tego, za kim nie stanęłaby Luiza podczas Rajskiego Rozdania, żadna z dziewczyn nie mogła dokonać tego samego wyboru, nikt jednak nie spodziewał się, że nastąpi aż taki zwrot akcji. Luiza okazała się bezwględna i zdecydowanie zaprowadziła nowe porządki.  "Hotel Paradise 3": Luiza rozbiła najsilniejszą parę Wygląda na to, że w "Hotelu Paradise 3" przyszedł czas na ostrą grę. Luiza, która do tej pory wciąż nie była w stanie odnaleźć w programie swojej drugiej połówki, która mogłaby zapewnić jej bezpieczną drogę do finału, nie raz przyprawiła widzów o wypieki złości. Fani programu uznali, że ona i Ola zajmują się jedynie knuciem i nie szczędzili im mocnych komentarzy . Cóż, Luiza postanowiła udowodnić im, że wcale się nie mylili.  Atmosfera w "Hotelu Paradise" stawała się coraz gęstsza i nawet pomiędzy najmocniejszymi parami coraz częściej dochodziło do konfliktów. Największe emocje zdecydowanie wywoływali Basia i Krystian - pozostali uczestnicy nie ukrywali, że chłopak zdecydowanie nie stoi za swoją partnerką, a to Basia jest w niego ślepo zapatrzona. Pomiędzy tą dwójką doszło do kolejnej kłótni, a Luiza, która tym razem miała prawo głosy, postanowiła nieco rozeznać się w sytuacji. Co więcej Basia swoim zachowaniem już wcześniej podpadła pozostałym mieszkankom rajskiego hotelu, które zaczęły knuć przeciwko niej. Choć ta sądziła, że wśród uczestników nie ma wrogów, to, co usłyszała podczas Rajskiej Wyroczni, zdecydowanie dało jej do myślenia. Odpowiedź Klaudii...

Aleksandra Hałabuda na plaży
mat. prasowe TVN
Newsy
"Hotel Paradise 3": W programie polały się łzy! Decyzją Oli odpadła ulubienica widzów! 
Decyzją Oli jedna z uczestniczek musiała opuścić "Hotel Paradise". Kogo wskazała? Emocje podczas "rajskiego rozdania" sięgły zenitu.

Przed dzisiejszym "rajskim rozdaniem" to Ola musiała zdecydować, która z pań opuści " Hotel Paradise ". Dlaczego decyzja należała do właśnie do niej? Wszystko było efektem wygranego przez Dawida zadania. Uczestnik myślał, że przekazując wygraną swojej partnerce zagwarantuje jej bezpieczeństwo, jednak tą nagrodą okazała się być decyzyjność w sprawie eliminacji. Kto opuścił "Hotel Paradise 3"?  "Hotel Paradise 3": Kto odpadł podczas "rajskiego rozdania"?  Decyzyjność Oli podczas "rajskiego rozdania" była dla wszystkich jawna, jednak nikt nie wiedział, jakim kluczem będzie kierowała się, wskazując osobę do opuszczenia programu. Drugą część tajemniczej instrukcji musiała zostawić dla siebie.  Do tej pory opuszczenia programu najbardziej obawiały się Kornelia oraz Patrycja. Kornelia spakowała nawet swoje walizki, a po ostatniej "puszce pandory" uroniła nawet łzę we wzruszającej rozmowie z Bibi. Z kolei Patrycja na tę chwilę jest najmniej lubianą uczestniczką, a ostatnia "pandora" i zachowanie uczestników nie były dla niej zbyt miłe.  Ola Hałabuda jednak przyznała, że wcale nie będzie się ograniczała do usunięcia z programu najmniej lubianej uczestniczki. Przyznała wręcz, że widzi starania Patrycji. Presja związana z trudną decyzją doprowadziła samą Olę do łez. Czy po tym, co usłyszała na "rajskiej wyroczni" będzie chciała odegrać się na Marcinie i wyeliminuje Nathalię? Już wszystko stało się jasne. Osobą, która musi opuścić "Hotel Paradise" decyzją Oli jest Patrycja Sugerowałam się, kto jak zachowywał się od początku. Dziewczyna, która opuści dziś program to Patrycja. Zrobiłam to, co podpowiadało mi serce. To była naprawdę trudna decyzja - przyznała Ola.  ...

Simon i Bibi "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3" Simon i Bibi podjęli decyzję. Kto odpadł z programu? Ta para miała być nie do ruszenia!
Przywilej, jaki otrzymali Simon i Bibi po wygraniu zadania w poprzednim odcinku "Hotelu Paradise" okazał się bardzo trudną decyzją. Którą z par postanowili rozbić? Takiego zagrania nikt się nie spodziewał.

Fani trzeciej edycji " Hotelu Paradise " nie mogą narzekać na brak emocji. Kiedy tylko któraś z par poczuje się zbyt pewnie, do akcji wkracza Klaudia El Dursi z nowym uczestnikiem lub kopertą o szokującej zawartości. Kiedy w programie zdążyły zawiązać się pierwsze sojusze, a pomiędzy niektórymi pojawiły się pierwsze zalążki uczuć, okazało się, że Bibi i Simon mają zadecydować, która z par nie będzie mogła połączyć się podczas Rajskiego Rozdania. To, co dziś wydarzyło się w kontrowersyjnym show, przerosło nasze najśmielsze oczekiwania.  "Hotel Paradise 3": Bibi i Simon rozbili parę Ten dzień w "Hotelu Paradise" nie należał do najłatwiejszych. Bibi i Simon od jego samego początku zastanawiali się, którą z par powinni wytypować. Niestety uczestnicy wcale nie ułatwili im zadania, a wręcz przeciwnie. Podczas rozmów w cztery oczy zwycięscy poprzedniego odcinka dowiedzieli się rzeczy, o których wcześniej nie mieli pojęcia, a to wzbudziło w nich jeszcze większe wątpliwości.  - Dobrze się czujemy, chcemy ze sobą zostać w parze - wyznała w rozmowie z Simonem i Bibi Ola. - Będziemy robić wszystko, żeby zaufać sobie nawzajem - dodał Mariusz.  - Wiecie o tym, że on nie szuka po pierwsze normalnej relacji. To jest tak jakby ci Simon powiedział "słuchaj mała, bawimy się tutaj w programie, ale ja nie szukam niczego na dłużej" - tłumaczyła swoje zachowanie wobec Mariusza  Sara.  Kiedy przyszła pora na starcie z Ewą i Krzyśkiem, wszystko skomplikowało się jeszcze bardziej. Nowa uczestniczka przyznała, że chciałaby dalej być z nim w parze, jednak widzi, że ciągnie go do Luizy. Zapatrzony i onieśmielony Krzysiek jednak nie zdaje sobie sprawy, że ta wcale nie ma wobec niego poważnych planów i traktuje go raczej jako bezpieczną...

"Hotel Paradise 3": Rajskie Rozdanie. Kto odpadł z programu?
mat. prasowe
Newsy
Pierwsze takie "rajskie rozdanie" w historii "Hotelu Paradise"! Odpadło aż trzech uczestników
Kto musiał pożegnać się z trzecią edycją "Hotelu Paradise 3"? Uczestnicy i widzowie są przerażeni! Jakie pary pozostały w programie?

Po emocjonujących wydarzeniach w " Hotelu Paradise 3 " w końcu doszło do jednego z najważniejszych momentów każdego tygodnia - "rajskiego rozdania". Tym razem jednak wyglądało ono zupełnie inaczej, a wszystko dlatego, że na siedmiu uczestników przypadły tylko cztery uczestniczki, a Klaudia El Dursi zapowiedziała, że z programem pożegna się aż trójka panów! Dziewczyny miały do podjęcia niełatwą decyzję, a to, co wydarzyło się tuż przed ich ostatecznym wyborem, wcale im tego nie ułatwiło. Wygląda na to, że rajski hotel coraz bardziej zaczyna przypominać go tylko z nazwy...  Kto odpadł z "Hotelu Paradise 3"? Zaskakujące Rajskie Rozdanie  Tym razem napięta atmosfera w "Hotelu Paradise 3" panowała od samego rana i żadnemu z uczestników nie było do śmiechu. Panowie postanowili odpuścić sobie żarty, a niektórzy nawet pewni swojego końca, postanowili spakować swoje walizki. Tego wieczoru na Zanzibarze mogło stać się wszystko, a w programie zaczęła się prawdziwa gra. Nieoczekiwanie okazało się, że to Luiza i Ewa najprawdopodobniej będą rozdawać karty. Na randce Krzysztof zapowiedział obecnej partnerce Krystiana, że to za nią ma zamiar stanąć podczas "rajskiego rozdania", a Michał i Mariusz postanowili postawić na Luizę, czego Kuba nie mógł wybaczyć swojemu koledze i oskarżył chłopaka, o brak lojalności. Michał, który postanowił pomścić Olę, po tym jak uczestnicy wyrzucili ją z programu nie dając im szans na rozwój relacji, zdecydowanie nie wziął sobie jego słów do serca, i zdecydował, że jeszcze bardziej namiesza Luizie w głowie.  Chciałbym, żeby ta grupa nie była bezkarna. Żeby ona nie rozdawała kart do końca. Zagroźmy im w jakiś sposób - powiedział jej podczas randki.  W dodatku obiecał Luizie, że gdy go...

Nasze akcje
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Przyjemna rutyna pielęgnacyjna. Dlaczego to takie ważne? 
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Szczoteczka soniczna Seysso ma aż 5 końcówek! A jak działa? Zobacz!
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Pewność siebie - co na nią wpływa?
Partner
hot trendy seysso
Pielęgnacja
Piękna i… zabiegana! Czy bycie zadbaną w dobie wszechobecnego pośpiechu jest możliwe?
Partner