kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
horoskop 2020
iStock
Newsy

Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.

Nagrody KWC 2022: Redaktorki Wizaż.pl przetestowały najlepszy tusz do rzęs w Polsce!

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01

koziorożec horoskop

KARIERA

Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie.

UCZUCIA

W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę.

Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02

wodnik horoskop

KARIERA

W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty.

UCZUCIA

Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać kogoś poważnego, dla kogo ważne będą twoje wartości. Kontroluj swoje humory, kaprysy i zazdrość. Pamiętaj o obowiązkach rodzinnych, które ograniczają cię życiowo. Twój partner nie podoła im sam. Ustalając zasady codzienności z partnerem, zrozumiesz ile miał cierpliwości do twojego zachowania. Uczucia powrócą na swoje miejsce.

Horoskop roczny 2020: Ryby 19.02 - 20.03

ryby horoskop 2020

KARIERA

W pracy przyjmiesz nowe obowiązki. Od początku roku twoje cele będą nieograniczone. Ujawnisz swoje pomysły i zrobisz wszystko, co konieczne by je zrealizować. Postaw na doświadczenie i intuicje. Nie wahaj się korzystać z innych znajomości. Aspekty planetarne pozwolą ci odnieść sukces tam gdzie inni zawiedli. W tej sytuacji spotkasz się z zazdrością niektórych kolegów. Kontroluj to co mówisz aby uniknąć napięć. Zachowaj ostrożność i kontroluj swoje wydatki. Uważaj na inwestycje nawet, jeśli ktoś nazwie cię skąpcem. Planuj długoterminowo.

UCZUCIA

W tym roku cieszyć się będziesz swoim urokiem i siłą uwodzenia. Aspekty planetarne pozwolą znaleźć ci idealnego partnera, który zaspokoi twoje potrzeby prawdziwej miłości, za którą tęsknisz. W związku skupisz się na tym by go utrzymać lub przywrócić równowagę. Komunikacja, słuchanie, zrozumienie to twoja sfera sentymentalna. Gwiazdy sprzyjają do pozostania w stabilnej miłości. Niemniej jednak będziesz w centrum uwagi. Nie daj się zwieść przygodzie bez przyszłości, bo twój partner może ci tego nie wybaczyć.

Horoskop roczny 2020: Baran 21.03 - 20.04

baran horoskop 2020

KARIERA

Mimo silnej motywacji wraz z początkiem roku 2020, nie działaj zbyt impulsywnie. Tranzyt Saturna i Jowisza w znaku Koziorożca zmusi cię do stawienia czoła pewnym opóźnieniom. Przed tobą rok zmian, wzrostu i poprawy sytuacji zawodowej. Mars popchnie cię do nowych wyzwań, ale również zwiększy twoją niecierpliwość. Uważaj by pośpiech nie zaprzepaścił szczególnie obiecujących projektów. Przyjazne aspekty Wenus sprzyjają realizacji zawodowej zgodnie z twoimi pragnieniami. Postępuj zgodnie z przepisami i zwróć uwagę na swoje słowa i działania.

UCZUCIA

Twój urok nie pozwoli ci pozostać w monotonnej sytuacji. Baran stanu wolnego może liczyć na nową znajomości, która zapowiada się rokująco. Ci, którzy niedawno zakończyli swój związek, uwolnią się z przeszłości i mogą spodziewać się nowej miłości. W związkach na przemian namiętności, ale też konieczne będą wysiłki by utrzymać równowagę. Jeżeli będziesz mieć wątpliwości zastanów się dwa razy, zanim popełnisz błąd. Zawsze możesz rozwiązać drobne konflikty. Gorąca wymiana zdań będzie dużo lepsza niż nieporozumienia wymuszające kryzys w związku. Nie dorzucaj oliwy do ognia!

Horoskop roczny 2020: Byk 21.04 - 20.05

byk horoskop 2020

KARIERA

Uran w pozytywnym aspekcie do Saturna i Jowisza zmusi cię do wprowadzenia koniecznych zmian w drodze do rozwoju. Zmiany te wpłyną na dotychczasowy rozkład dnia, rolę czy aktywności, które prowadziłeś w firmie i przyzwyczajenia. Niewykluczone, że podejmiesz się dokształcenia w kraju lub za granicą. Trzeba będzie to zaakceptować, nawet, jeśli wymaga to poświęceń. Dobre aspekty planet stworzą ci możliwości do rozwoju i osiągnięcia postępowego stanowiska. Dobra organizacja pozwoli ci podjąć wyzwania i rozwiązania, które dadzą ci to, na co od dawna czekasz.

UCZUCIA

Na początku roku nie zechcesz angażować się w historie miłosne. Może powrócić historia z przeszłości, która sprawiła ci cierpienie. Odeprzyj ją. Oczy twoje otworzą się na spotkanie, które da ci stabilizacje, której szukasz. W tym roku większą uwagę skupisz na pracy i swoich zainteresowaniach. Rutyna i obowiązki mogą osłabić waszą namiętność. Zadbaj o to by partner mógł udzielić ci porady i wsparcia by w ten sposób czuł się potrzebny. Mimo przekonania, że twój związek jest solidny, zadbaj o to byście mieli wspólne chwile.

 

Horoskop roczny 2020: Bliźnięta 21.05 - 21.06

bliźnięta horoskop 2020

KARIERA

Nadchodzą zmiany zawodowe, jednak zachowaj ostrożność i dyscyplinę w finansach. Od początku roku odczujesz potrzebę, by coś się zaczęło dziać czy to zmiana pracy, czy nowy projekt. Pierwsze miesiące roku nie pozwolą ci jeszcze na swobodny rozwój. Sprawy wydają się stać w miejscu. Będziesz dążyć do uznania swoich projektów odpowiedniego wynagrodzenia. Jeżeli twój szef cię nie doceni, pójdziesz gdzieś indziej. Jeśli masz w ofercie duże projekty finansowe, poświęć czas na czytanie między wierszami zanim się zaangażujesz.

UCZUCIA

Będziesz rozdarty między chęcią czerpania radości ze swobody i wolności a wejściem w stały i poważny związek. Wiosna zaprosi cię do nowych znajomości i od ciebie zależy czy zdecydujesz się na przyjaźń, romans czy coś więcej. Uważaj byś nie wpadł w pułapkę kogoś, kto jest zaangażowany kimś innym. Rozpoczynanie historii z przeszłości, która sprawiła ci cierpienie też nie będzie rozwiązaniem. W związkach kilka drobnych różnic w opiniach. Ustalicie nowe zasady. Uzgodnicie wspólne zadania, organizacje, dzięki którym możecie w końcu na sobie polegać.

Horoskop roczny 2020: Rak 22.06 - 22.07

rak horoskop 2020

KARIERA

Jowisz, Saturn, Pluton w opozycji do twojego znaku zapowiada ruch w każdej sferze twojego życia. Rok zaczniesz od silnych postanowień. Do tej pory otoczeni i szef dawało ci zadania, które niekoniecznie było częścią twoich obowiązków. Teraz zaczniesz domagać się zmian umowy o pracę, wyższego wynagrodzenia. Nie będzie to łatwe, ale musisz przez to przejść albo dokonasz innego wyboru. Jesteś wykwalifikowanym pracownikiem i zawsze możesz przejść do konkurencji. Ważnym punktem tego roku będą dla ciebie finanse. Domagaj się podwyżki.

UCZUCIA

Postanowisz więcej się nie zakochiwać. Nie interesują cię związki, wspólne życie i obowiązki. Zraniony relacją z przeszłości będziesz kontrolować swoje uczucia. Planety w tym roku widzą inaczej twoją przyszłość i skierują cię w stronę trwałej znajomości. Rak w związku nie może pozwolić na wtrącanie się osoby trzeciej. Będziesz chciał więcej swobody by spotkać się z przyjaciółmi czy zając się swoim hobby. Rozważ z partnerem wasze wspólne projekty jak i czas wolny dla każdego z was. Twoje nowe rozwiązania na ten rok to dzielenie się obowiązkami rodzinnym.

Horoskop roczny 2020: Lew 23.07 - 22.08

KARIERA

Na polu zawodowym nie masz zamiaru pozostawać w tyle. W tym celu będziesz musiał poszerzyć krąg swoich relacji, szukać nowych profesjonalnych partnerstw aby mieć solidne wsparcie. Planów będzie wiele, ale nie rozpraszaj się. Ustal cele, przeanalizuj i zweryfikuj zanim pójdziesz dalej. Przyda ci się pomoc i wsparcie wpływowych i kompetentnych ludzi. Zwracaj szczególną uwagę na ryzykowne inwestycje. Ci, którzy do tej pory działali w pojedynkę zobaczą, że nie mogą rozwijać się dalej bez innych. Unikaj, zatem działania samemu.

UCZUCIA

Twoim pragnieniem w tym roku będzie spotkanie idealnego partnera. Na początku roku będziesz szukać potencjalnego partnera w serwisach społecznościowych lub randkowych. Na wiosnę wyjdziesz poza krąg wirtualnych znajomości. Na stałe zamknij drzwi do przeszłości. Aspekty plan pomogą dochować ci wierności partnerowi. Nie chcesz rutyny w swoim związku, zadbaj o więcej przyjemności dla was. Postaraj się aby obowiązki życia codziennego nie przejęły twojego związku. Zachęcaj partnera do dzielenia się domowymi zadaniami.

Horoskop roczny 2020: Panna 23.08 - 22.09

panna horoskop 2020

KARIERA

Na polu zawodowym będziesz dążyć do postępu. Zechcesz być rozpoznawalny za swoje umiejętności. Będziesz przywiązany do pracy nawet, jeśli wzbudzi to krytykę ze strony kolegów. Będzie potrzebna ci siła fizyczna jak i psychiczna, aby wyróżniać się i osiągać cele, które sobie wyznaczyłeś. Zachowaj ostrożność. Nie mieszaj interesów z uczuciami. Ryzyko strat jest ogromne. W zależności od potrzeb wykonywanego zawodu, stawiaj na inwestycje długoterminowe. Jeśli chcesz liczyć na łut szczęścia i spróbować pójść na skróty, musisz uważać. Negocjuj swoje wynagrodzenie.

UCZUCIA

Dla większości miłość będzie jednym z priorytetowych punktów roku 2020. Panna, która nie jest z nikim związana będzie życzyła sobie w tym roku spotkać prawdziwą miłość. Jednak nie stawiaj zbyt wysokich wymagań. Wybierz partnera, który będzie miał takie same aspiracje jak ty. Nikt nie powinien integrować w twój związek a tym bardziej w podejmowane wspólnie decyzje. Nie zabraknie drobnych różnic zdań, ale i to zostanie szybko rozwiązane. Będziecie patrzyć w tym samym kierunku, a miłość będzie wam towarzyszyć w codziennym życiu.

Horoskop roczny 2020: Waga 23.09 - 22.10

waga horoskop 2020

KARIERA

Na początku roku poczujesz presje. Trzeba będzie zrobić poprawki. Bez trudu poradzisz sobie z zakłóceniami. Będziesz robić postępy we własnym tempie. Wzburzona atmosfera nie powinna dawać ci powodów do zmartwień. Wiosną napięta atmosfera opadnie, a ty zostaniesz wysłuchany. Wyrażaj swoje oczekiwania swoim przełożonym lub współpracownikom. Będziesz dosyć przewidywalny w wynikających zmianach zawodowych. Cały czas zachowywać będziesz równowagę psychiczną i moralną. Nie pozostaniesz bez wsparcia.

UCZUCIA

Jesteś rozczarowany, że miłość nie zapukała do twoich drzwi w tamtym roku i dalej sytuacja się nie zmienia. Na brak towarzystwa nie narzekasz, ale nie ma tego kogoś. Nie pozostaje nic innego jak zachować wiarę. Ci, którzy mają swoich partnerów postanowią podjąć wzajemne wysiłki by miłość królowała w waszym związku. Wystarczy wprowadzić kilka zmian. Od połowy roku będziecie mieć więcej pracy, obowiązków i przez to możecie wzajemnie się ranić. Nie zapomnijcie zrobić listy życzeń, do której będziecie wracać w takich chwilach.

Horoskop roczny 2020: Skorpion 23.10 - 21.11

skorpion horoskop 2020

KARIERA

W tym roku zechcesz odejść od starych wzorów i wyruszyć z nowymi projektami. Będą przeciwnicy, ale ty bez trudu potrafisz wydostać się z takich sytuacji. Ustal plan działania, zreorganizuj swoje pomysły, ucz się i obserwuj. Nie wahaj się i wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności. Działaj skutecznie, a czasem nawet złośliwe. Możesz pełnić rolę lidera grupy. Zaakceptuj podróż, która nagle się pojawi. Twoi niektórzy koledzy będą ci rzucać kłody pod nogi. Nie panikuj, będziesz wiedzieć jak to ominąć. Twoim hasłem przewodnim będzie postęp.

UCZUCIA

Jeżeli nie jesteś w związku poddaj się losowi, a niespodziewanie narodzi się znajomość. Ten rok będzie sprzyjający dla samotnych. Mars doda ci pewności siebie, a Wenus poszuka najlepszego partnera. Skorpion w związku już na początku roku nie będzie w najlepszym nastoju, za co cene zapłaci ta druga osoba. Bardziej angażuj się w swoje życie uczuciowe.Trzeba będzie zmienić swoje zachowanie. Postaraj się, aby wasze chwile należały do przyjemnych. Pogódź swoje życie zawodowe z uczuciowym by jedno nie ścierało się z drugim.

Horoskop roczny 2020: Strzelec 22.11 - 21.12

strzelec horoskop 2020

KARIERA

Odzyskaj zaufanie do swoich możliwości. Nie pozostawaj w cieniu, a zmiana rozpocznie się sama.Jeśli trzeba będzie coś zmienić, zmień to. Może to być powrót do szkoły bądź uzupełnienie wykształcenia. W tym roku będziesz musiał wykorzystać całą swoją wiedzę, profesjonalizm zawodowy, bo pojawi się szansa, której inni mieć nie będą. Nie wahaj się przedstawiać swoje pomysły i zostawiać swoje projekty w różnych miejscach. W tym roku będziesz szukać uznania i domagać się wynagrodzenia zgodnego ze swoimi umiejętnościami zawodowymi. Bądź wytrwały.

UCZUCIA

Single na początku roku postawią na zabawę i przyjaźnie. Niepowodzenia z przeszłości powodują, że obawiasz się zakochać. Los postawi na twojej drodze sympatyczną znajomość i uda ci się odzyskać wiarę w miłość. Zerwij z dawnymi wzorcami. Jeżeli jesteś związku zauważysz, że wasze chwile intymne coraz bardziej ustępują miejsca codziennym obowiązkom. Brak uwagi ze strony partnera, sprawi, że zaczniesz flirtować z kimś, z kim łączą cię sprawy zawodowe. Uważaj by nie narodziło to problemów.

horoskop 2018
Styl życia
Horoskop na 20.10.2020 - co dziś się wydarzy?
Horoskop dzienny na 20 października 2020 roku zdradzi ci, czy czekają cię dziś namiętności, czy klasyczne, miłosne niepowodzenia.

Baran Uczucia: Mężczyzna dbający o swoje dobre imię będzie robił wszystko, by tajemnica, którą znasz, nie wyszła na jaw. Zastanów się, czy bardziej opłaca ci się powiedzieć o niej głośno, czy raczej milczeć. Kariera: Możesz zostać wysłana na szkolenie. Nie będziesz z tego powodu ani szczęśliwa, ani zadowolona. Jednak w przyszłości ta wiedza może ci się bardzo przydać. Byk Uczucia: Będą tobą teraz szarpać gwałtowne emocje. Nie przesadź jednak z tym, co i w jaki sposób mówisz. Jedno słowo za dużo może bardzo popsuć relację z bliską ci osobą. Kariera: Ktoś, z kim jesteś w konflikcie zawodowym, zacznie być dla ciebie podejrzanie miły. Nie daj się zwieść pozorom. Ta osoba ma jakiś interes i zrobi teraz wszystko, żeby ci się przypodobać. Bliźnięta Uczucia: Uważaj na wypowiadane kłamstwa. To, co wiele razy się udawało, tym razem może nie pójść po twojej myśli. Będzie ci zwyczajnie głupio, kiedy bliska osoba ci udowodni, że to, co mówisz, to nieprawda. Kariera: Będziesz mieć teraz znakomite pomysły zawodowe. Wprowadzaj je w życie. Bez problemu uda ci się do nich przekonać przełożonych. Możliwy dodatkowy zarobek! Rak Uczucia: Będziesz z determinacją dążyć do tego, by spełnić swoje marzenia. Jednak najbliżsi, nie wierząc w twój sukces, zechcą cię od tego odwieść. Postawisz jednak na swoim. Kariera: Masz dużo obowiązków zawodowych, a ktoś mniej pracowity będzie chciał ci ich jeszcze dołożyć. Bądź bardziej asertywna i nie dawaj wciskać sobie prac, które do ciebie nie należą. Lew Uczucia: Spotkany dzięki...

horoskop
iStock
Styl życia
Horoskop dzienny 20.08.2020 - co się dzisiaj wydarzy?
Horoskop dzienny 20 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Sprawdźcie, co was dzisiaj czeka! Czy gwiazdy będą wam sprzyjać?

W miłości warto zaryzykować, a w stałych związkach trochę odpuścić. Nie możecie pozwolić, żeby poróżniły was drobnostki. Baran i Bliźnięta będą teraz miały zdecydowanie więcej obowiązków w pracy, a Skorpion może się spodziewać niestabilnej sytuacji w firmie. Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy będziesz mieć nadzieję na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci cokolwiek wprowadzić w życie. Spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek… KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Trzymaj z szefem! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę, bo nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez szemrania wykonasz wszystkie jego polecenia. Nie złość się na coś, na co nie masz wpływu....

horoskop
iStock
Styl życia
Horoskop dzienny 24.08.2020 - co się dziś wydarzy?
Sprawdź horoskop dzienny 24 sierpnia 2020 roku. Co cię czeka dziś w sferze uczuć i kariery?

Przed Wodnikiem płomienny romans, za to Byk w końcu zyska odwagę, aby rozwijać karierę. Co jeszcze stanie się 24 sierpnia 2020? Przeczytaj nasz dzienny horoskop.  Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Na różne rzeczy możesz narzekać, ale na pewno nie na nudę. Ukochany dostarczy ci teraz takich wrażeń, że przyprawią cię one o zawrót głowy. Zatęsknisz za spokojem i przewidywalnością. KARIERA: Szykują się duże zmiany. Nie musisz się ich bać, nawet jeśli początkowo nie wszystko będzie ci pasować. Najważniejsze okażą się determinacja i upór. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Będziesz potrzebna partnerowi jak powietrze. Macie szanse się do siebie zbliżyć, zwłaszcza że on zacznie przeżywać trudniejsze chwile. Jeśli się na ciebie za coś dąsa, uda ci się go obłaskawić. KARIERA: Czas rzucić się w wir nowych zadań. Złapiesz wiatr w żagle i stać cię będzie na posunięcia, których dawniej się obawiałaś.W finansach bądź ostrożna. Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Ulegniesz pokusie, która może cię drogo kosztować. Nie wierz we wszystko, co słyszysz. Partner, oferując ci idealne warunki, nie weźmie pod uwagę, że mogą ci one nie odpowiadać. KARIERA: Nie bądź zbyt ufna, ani tym bardziej uległa, bo szef albo współpracownicy mogą cię ograć. Pilnuj swoich interesów i patrz innym na ręce. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nikt nie wyrządzi ci takiej krzywdy jak ktoś, kto lekceważy twoje uczucia. Z impertynencją sobie poradzisz, ale obojętności nie stawisz czoła. Wtedy będziesz miała tylko jedno wyjście. Ewakuacyjne. KARIERA: Załatwisz każdą sprawę, nawet tę pozornie przegraną. Zostaniesz za to nagrodzona. Warto zadbać o zaufanie współpracowników i sympatię przełożonych. Lew 23.07–22.08 UCZUCIA: Chociaż nie lubisz...

horoskop
iStock
Styl życia
Horoskop dzienny 22.08.2020 – sprawdź, co cię dziś czeka
Przygotowaliśmy horoskop dzienny na 21 sierpnia 2020 dla wszystkich znaków zodiaku. Dzięki niemu dowiesz się, co cię dzisiaj czeka w sferze uczuć i w karierze?

Baran niech uważa na fałszywych przyjaciół, Bliźnięta powinny zmniejszyć swoje oczekiwania wobec partnera, a Skorpion musi uzbroić się w cierpliwość wobec szefa. Co jeszcze wydarzy się 22 sierpnia 2020 roku? Jeśli chcesz wiedzieć, przeczytaj nasz dzienny horoskop.   Baran 21.03–20.04 UCZUCIA: Nie wszystko pójdzie po twojej myśli, ale nawet wtedy nie stracisz nadziei na dobre zakończenie. Nie daj się zwieść podszeptom osoby, której zależy na twoim niepowodzeniu. KARIERA: Ogrom planów i projektów tak cię rozproszy, że trudno będzie ci którykolwiek z nich zrealizować. Dlatego spróbuj skupić się na tym, co najważniejsze. Byk 21.04–20.05 UCZUCIA: Wprowadzisz zmiany, które podniosą temperaturę uczuć, a nowa znajomość pozwoli ci nabrać przekonania, że ciągle jesteś atrakcyjna i pożądana. Zapowiada się seria szalonych randek... KARIERA: Nie dasz się zastraszyć i pokażesz tym, którzy próbują tobą manipulować, że wcale nie pójdzie im tak łatwo. Bądź lojalna wobec swojego szefa – to bardzo ci się opłaci! Bliźnięta 21.05–21.06 UCZUCIA: Twoje wymagania wobec partnera okażą się równie wysokie, jak jego wobec ciebie. Może warto obniżyć poprzeczkę? Przecież nikt nie jest idealny, a fanaberie mogą was na dłuższą metę od siebie oddalić. KARIERA: Dojdzie do ostrych spięć, a twoje tempo i nowatorskie pomysły sprawią, że trudno ci się będzie odnaleźć w zespole. Stanowczość uchroni cię przed błędami. Rak 22.06–22.07 UCZUCIA: Nowa znajomość, po której wiele sobie obiecujesz, zacznie się od kłótni. Jednak to, co mogłoby okazać się zniechęcające, zaintryguje cię i sprawi, że zakochasz się na całego. KARIERA: Z szefem nie będzie ci po drodze, choć bez...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner