klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop 2020
iStock
Newsy

Horoskop na 2020 rok - dla wszystkich znaków zodiaku

Horoskop roczny 2020 - co się zdarzy w nadchodzącym roku? Horoskop na rok 2020 dla wszystkich znaków zodiaku - miłość i praca. Osoba spod znaku Ryb znajdzie w tym roku idealnego partnera. Sprawdź, co mówi Twój znak zodiaku.
Aneta Zygmuntowicz
grudzień 22, 2019
TOP 5 kremów BB na lato. Przykryją nie tylko przebarwienia

Horoskop roczny 2020: Koziorożec 22.12 - 19.01

koziorożec horoskop

KARIERA

Saturn, Pluton i Jowisz w twoim znaku będą chciały cię poprowadzić na szczyt. Już od pierwszych dni będziesz dążyć do objęcia stanowiska, na którym ci zależy. Poddasz się ciężkiej pracy. Dostaniesz wsparcie i porady, aby mierzyć wyżej. Pokażesz konkurencji, co potrafisz. Twoje projekty nie będą szablonowe. Staraj się zachować pokorę, mimo, że będziesz dumny z siebie. Bądź odpowiedzialny, ufaj swojej przenikliwości biznesowej i nie daj się zwieść mówcom. Pilnuj swoich zobowiązań. W tym roku czerwony dywan jest dla ciebie.

UCZUCIA

W miłości będziesz potrzebować swobody działania, aby osiągnąć swój cel. Czas zapomnieć o kłopotach z przeszłości. Nie myl miłości z pieniędzmi. Jowisz podeśle do ciebie partnera, który spełni twoje życzenia. Nie będziesz w stanie oprzeć się jego urokowi. Liczysz na swojego partnera ale twoja postawa może ochłodzić wasze relacje. Nie dąsaj się przy najmniejszej frustracji. Słuchaj i analizuj jego prośby zanim odmówisz. Wpuść do waszego związku więcej radości. Ty też możesz czasem zadowolić swoją połówkę.

Horoskop roczny 2020: Wodnik 20.01 - 18.02

wodnik horoskop

KARIERA

W ostatnich latach masz wrażenie, że czas mija a nic się nie zmienia. Ten rok to rok zmian, Saturn w twoim znaku zmieni twoje myślenie. W roku 2020 zapomnij o starych wzorcach. Metody pracy zmieniają się i w razie potrzeby ubiegaj się o szkolenia. Będąc wszechstronnym, możesz otwierać wiele drzwi. Jeśli zechcesz odejść z pracy na ścieżkę, która wydaje ci się przyjemniejsza to zastanów się zanim podejmiesz decyzje. To może być ryzykowne. Monitoruj swoje wydatki i uważaj na ryzykowne projekty.

UCZUCIA

Nadszedł czas by wyznaczyć granice i nie myśleć o partnerze, który zniszczył cię psychicznie. Otoczony przyjaciółmi nie będziesz cierpieć z powodu samotności. Aspekty planetarne pozwolą ci poznać kogoś poważnego, dla kogo ważne będą twoje wartości. Kontroluj swoje humory, kaprysy i zazdrość. Pamiętaj o obowiązkach rodzinnych, które ograniczają cię życiowo. Twój partner nie podoła im sam. Ustalając zasady codzienności z partnerem, zrozumiesz ile miał cierpliwości do twojego zachowania. Uczucia powrócą na swoje miejsce.

Horoskop roczny 2020: Ryby 19.02 - 20.03

ryby horoskop 2020

KARIERA

W pracy przyjmiesz nowe obowiązki. Od początku roku twoje cele będą nieograniczone. Ujawnisz swoje pomysły i zrobisz wszystko, co konieczne by je zrealizować. Postaw na doświadczenie i intuicje. Nie wahaj się korzystać z innych znajomości. Aspekty planetarne pozwolą ci odnieść sukces tam gdzie inni zawiedli. W tej sytuacji spotkasz się z zazdrością niektórych kolegów. Kontroluj to co mówisz aby uniknąć napięć. Zachowaj ostrożność i kontroluj swoje wydatki. Uważaj na inwestycje nawet, jeśli ktoś nazwie cię skąpcem. Planuj długoterminowo.

UCZUCIA

W tym roku cieszyć się będziesz swoim urokiem i siłą uwodzenia. Aspekty planetarne pozwolą znaleźć ci idealnego partnera, który zaspokoi twoje potrzeby prawdziwej miłości, za którą tęsknisz. W związku skupisz się na tym by go utrzymać lub przywrócić równowagę. Komunikacja, słuchanie, zrozumienie to twoja sfera sentymentalna. Gwiazdy sprzyjają do pozostania w stabilnej miłości. Niemniej jednak będziesz w centrum uwagi. Nie daj się zwieść przygodzie bez przyszłości, bo twój partner może ci tego nie wybaczyć.

Horoskop roczny 2020: Baran 21.03 - 20.04

baran horoskop 2020

KARIERA

Mimo silnej motywacji wraz z początkiem roku 2020, nie działaj zbyt impulsywnie. Tranzyt Saturna i Jowisza w znaku Koziorożca zmusi cię do stawienia czoła pewnym opóźnieniom. Przed tobą rok zmian, wzrostu i poprawy sytuacji zawodowej. Mars popchnie cię do nowych wyzwań, ale również zwiększy twoją niecierpliwość. Uważaj by pośpiech nie zaprzepaścił szczególnie obiecujących projektów. Przyjazne aspekty Wenus sprzyjają realizacji zawodowej zgodnie z twoimi pragnieniami. Postępuj zgodnie z przepisami i zwróć uwagę na swoje słowa i działania.

UCZUCIA

Twój urok nie pozwoli ci pozostać w monotonnej sytuacji. Baran stanu wolnego może liczyć na nową znajomości, która zapowiada się rokująco. Ci, którzy niedawno zakończyli swój związek, uwolnią się z przeszłości i mogą spodziewać się nowej miłości. W związkach na przemian namiętności, ale też konieczne będą wysiłki by utrzymać równowagę. Jeżeli będziesz mieć wątpliwości zastanów się dwa razy, zanim popełnisz błąd. Zawsze możesz rozwiązać drobne konflikty. Gorąca wymiana zdań będzie dużo lepsza niż nieporozumienia wymuszające kryzys w związku. Nie dorzucaj oliwy do ognia!

Horoskop roczny 2020: Byk 21.04 - 20.05

byk horoskop 2020

KARIERA

Uran w pozytywnym aspekcie do Saturna i Jowisza zmusi cię do wprowadzenia koniecznych zmian w drodze do rozwoju. Zmiany te wpłyną na dotychczasowy rozkład dnia, rolę czy aktywności, które prowadziłeś w firmie i przyzwyczajenia. Niewykluczone, że podejmiesz się dokształcenia w kraju lub za granicą. Trzeba będzie to zaakceptować, nawet, jeśli wymaga to poświęceń. Dobre aspekty planet stworzą ci możliwości do rozwoju i osiągnięcia postępowego stanowiska. Dobra organizacja pozwoli ci podjąć wyzwania i rozwiązania, które dadzą ci to, na co od dawna czekasz.

UCZUCIA

Na początku roku nie zechcesz angażować się w historie miłosne. Może powrócić historia z przeszłości, która sprawiła ci cierpienie. Odeprzyj ją. Oczy twoje otworzą się na spotkanie, które da ci stabilizacje, której szukasz. W tym roku większą uwagę skupisz na pracy i swoich zainteresowaniach. Rutyna i obowiązki mogą osłabić waszą namiętność. Zadbaj o to by partner mógł udzielić ci porady i wsparcia by w ten sposób czuł się potrzebny. Mimo przekonania, że twój związek jest solidny, zadbaj o to byście mieli wspólne chwile.

 

Horoskop roczny 2020: Bliźnięta 21.05 - 21.06

bliźnięta horoskop 2020

KARIERA

Nadchodzą zmiany zawodowe, jednak zachowaj ostrożność i dyscyplinę w finansach. Od początku roku odczujesz potrzebę, by coś się zaczęło dziać czy to zmiana pracy, czy nowy projekt. Pierwsze miesiące roku nie pozwolą ci jeszcze na swobodny rozwój. Sprawy wydają się stać w miejscu. Będziesz dążyć do uznania swoich projektów odpowiedniego wynagrodzenia. Jeżeli twój szef cię nie doceni, pójdziesz gdzieś indziej. Jeśli masz w ofercie duże projekty finansowe, poświęć czas na czytanie między wierszami zanim się zaangażujesz.

UCZUCIA

Będziesz rozdarty między chęcią czerpania radości ze swobody i wolności a wejściem w stały i poważny związek. Wiosna zaprosi cię do nowych znajomości i od ciebie zależy czy zdecydujesz się na przyjaźń, romans czy coś więcej. Uważaj byś nie wpadł w pułapkę kogoś, kto jest zaangażowany kimś innym. Rozpoczynanie historii z przeszłości, która sprawiła ci cierpienie też nie będzie rozwiązaniem. W związkach kilka drobnych różnic w opiniach. Ustalicie nowe zasady. Uzgodnicie wspólne zadania, organizacje, dzięki którym możecie w końcu na sobie polegać.

Horoskop roczny 2020: Rak 22.06 - 22.07

rak horoskop 2020

KARIERA

Jowisz, Saturn, Pluton w opozycji do twojego znaku zapowiada ruch w każdej sferze twojego życia. Rok zaczniesz od silnych postanowień. Do tej pory otoczeni i szef dawało ci zadania, które niekoniecznie było częścią twoich obowiązków. Teraz zaczniesz domagać się zmian umowy o pracę, wyższego wynagrodzenia. Nie będzie to łatwe, ale musisz przez to przejść albo dokonasz innego wyboru. Jesteś wykwalifikowanym pracownikiem i zawsze możesz przejść do konkurencji. Ważnym punktem tego roku będą dla ciebie finanse. Domagaj się podwyżki.

UCZUCIA

Postanowisz więcej się nie zakochiwać. Nie interesują cię związki, wspólne życie i obowiązki. Zraniony relacją z przeszłości będziesz kontrolować swoje uczucia. Planety w tym roku widzą inaczej twoją przyszłość i skierują cię w stronę trwałej znajomości. Rak w związku nie może pozwolić na wtrącanie się osoby trzeciej. Będziesz chciał więcej swobody by spotkać się z przyjaciółmi czy zając się swoim hobby. Rozważ z partnerem wasze wspólne projekty jak i czas wolny dla każdego z was. Twoje nowe rozwiązania na ten rok to dzielenie się obowiązkami rodzinnym.

Horoskop roczny 2020: Lew 23.07 - 22.08

KARIERA

Na polu zawodowym nie masz zamiaru pozostawać w tyle. W tym celu będziesz musiał poszerzyć krąg swoich relacji, szukać nowych profesjonalnych partnerstw aby mieć solidne wsparcie. Planów będzie wiele, ale nie rozpraszaj się. Ustal cele, przeanalizuj i zweryfikuj zanim pójdziesz dalej. Przyda ci się pomoc i wsparcie wpływowych i kompetentnych ludzi. Zwracaj szczególną uwagę na ryzykowne inwestycje. Ci, którzy do tej pory działali w pojedynkę zobaczą, że nie mogą rozwijać się dalej bez innych. Unikaj, zatem działania samemu.

UCZUCIA

Twoim pragnieniem w tym roku będzie spotkanie idealnego partnera. Na początku roku będziesz szukać potencjalnego partnera w serwisach społecznościowych lub randkowych. Na wiosnę wyjdziesz poza krąg wirtualnych znajomości. Na stałe zamknij drzwi do przeszłości. Aspekty plan pomogą dochować ci wierności partnerowi. Nie chcesz rutyny w swoim związku, zadbaj o więcej przyjemności dla was. Postaraj się aby obowiązki życia codziennego nie przejęły twojego związku. Zachęcaj partnera do dzielenia się domowymi zadaniami.

Horoskop roczny 2020: Panna 23.08 - 22.09

panna horoskop 2020

KARIERA

Na polu zawodowym będziesz dążyć do postępu. Zechcesz być rozpoznawalny za swoje umiejętności. Będziesz przywiązany do pracy nawet, jeśli wzbudzi to krytykę ze strony kolegów. Będzie potrzebna ci siła fizyczna jak i psychiczna, aby wyróżniać się i osiągać cele, które sobie wyznaczyłeś. Zachowaj ostrożność. Nie mieszaj interesów z uczuciami. Ryzyko strat jest ogromne. W zależności od potrzeb wykonywanego zawodu, stawiaj na inwestycje długoterminowe. Jeśli chcesz liczyć na łut szczęścia i spróbować pójść na skróty, musisz uważać. Negocjuj swoje wynagrodzenie.

UCZUCIA

Dla większości miłość będzie jednym z priorytetowych punktów roku 2020. Panna, która nie jest z nikim związana będzie życzyła sobie w tym roku spotkać prawdziwą miłość. Jednak nie stawiaj zbyt wysokich wymagań. Wybierz partnera, który będzie miał takie same aspiracje jak ty. Nikt nie powinien integrować w twój związek a tym bardziej w podejmowane wspólnie decyzje. Nie zabraknie drobnych różnic zdań, ale i to zostanie szybko rozwiązane. Będziecie patrzyć w tym samym kierunku, a miłość będzie wam towarzyszyć w codziennym życiu.

Horoskop roczny 2020: Waga 23.09 - 22.10

waga horoskop 2020

KARIERA

Na początku roku poczujesz presje. Trzeba będzie zrobić poprawki. Bez trudu poradzisz sobie z zakłóceniami. Będziesz robić postępy we własnym tempie. Wzburzona atmosfera nie powinna dawać ci powodów do zmartwień. Wiosną napięta atmosfera opadnie, a ty zostaniesz wysłuchany. Wyrażaj swoje oczekiwania swoim przełożonym lub współpracownikom. Będziesz dosyć przewidywalny w wynikających zmianach zawodowych. Cały czas zachowywać będziesz równowagę psychiczną i moralną. Nie pozostaniesz bez wsparcia.

UCZUCIA

Jesteś rozczarowany, że miłość nie zapukała do twoich drzwi w tamtym roku i dalej sytuacja się nie zmienia. Na brak towarzystwa nie narzekasz, ale nie ma tego kogoś. Nie pozostaje nic innego jak zachować wiarę. Ci, którzy mają swoich partnerów postanowią podjąć wzajemne wysiłki by miłość królowała w waszym związku. Wystarczy wprowadzić kilka zmian. Od połowy roku będziecie mieć więcej pracy, obowiązków i przez to możecie wzajemnie się ranić. Nie zapomnijcie zrobić listy życzeń, do której będziecie wracać w takich chwilach.

Horoskop roczny 2020: Skorpion 23.10 - 21.11

skorpion horoskop 2020

KARIERA

W tym roku zechcesz odejść od starych wzorów i wyruszyć z nowymi projektami. Będą przeciwnicy, ale ty bez trudu potrafisz wydostać się z takich sytuacji. Ustal plan działania, zreorganizuj swoje pomysły, ucz się i obserwuj. Nie wahaj się i wykorzystaj wszystkie swoje umiejętności. Działaj skutecznie, a czasem nawet złośliwe. Możesz pełnić rolę lidera grupy. Zaakceptuj podróż, która nagle się pojawi. Twoi niektórzy koledzy będą ci rzucać kłody pod nogi. Nie panikuj, będziesz wiedzieć jak to ominąć. Twoim hasłem przewodnim będzie postęp.

UCZUCIA

Jeżeli nie jesteś w związku poddaj się losowi, a niespodziewanie narodzi się znajomość. Ten rok będzie sprzyjający dla samotnych. Mars doda ci pewności siebie, a Wenus poszuka najlepszego partnera. Skorpion w związku już na początku roku nie będzie w najlepszym nastoju, za co cene zapłaci ta druga osoba. Bardziej angażuj się w swoje życie uczuciowe.Trzeba będzie zmienić swoje zachowanie. Postaraj się, aby wasze chwile należały do przyjemnych. Pogódź swoje życie zawodowe z uczuciowym by jedno nie ścierało się z drugim.

Horoskop roczny 2020: Strzelec 22.11 - 21.12

strzelec horoskop 2020

KARIERA

Odzyskaj zaufanie do swoich możliwości. Nie pozostawaj w cieniu, a zmiana rozpocznie się sama.Jeśli trzeba będzie coś zmienić, zmień to. Może to być powrót do szkoły bądź uzupełnienie wykształcenia. W tym roku będziesz musiał wykorzystać całą swoją wiedzę, profesjonalizm zawodowy, bo pojawi się szansa, której inni mieć nie będą. Nie wahaj się przedstawiać swoje pomysły i zostawiać swoje projekty w różnych miejscach. W tym roku będziesz szukać uznania i domagać się wynagrodzenia zgodnego ze swoimi umiejętnościami zawodowymi. Bądź wytrwały.

UCZUCIA

Single na początku roku postawią na zabawę i przyjaźnie. Niepowodzenia z przeszłości powodują, że obawiasz się zakochać. Los postawi na twojej drodze sympatyczną znajomość i uda ci się odzyskać wiarę w miłość. Zerwij z dawnymi wzorcami. Jeżeli jesteś związku zauważysz, że wasze chwile intymne coraz bardziej ustępują miejsca codziennym obowiązkom. Brak uwagi ze strony partnera, sprawi, że zaczniesz flirtować z kimś, z kim łączą cię sprawy zawodowe. Uważaj by nie narodziło to problemów.

Komentarze
Newsy adidas Originals by Pharrell Williams
Projekty Pharrella Williamsa dla adidas Originals podbijają serca milionów ludzi na całym świecie. W tym roku gwiazda muzyki pop i streetowa marka szykują kolejne powody do radości. 27 marca pojawił się kultowy model Superstar we wszystkich kolorach tęczy!
Kasia Tolak
marzec 31, 2015

Prawdziwa wolność to wolność wyboru. Ta zasada to kwintesencja linii adidas Originals Supercolor. Pharrell daje nam aż 50 opcji do wyboru. Różowe, fioletowe, lawendowe, a może fuksja? Takiej swobody w kreowaniu własnego stylu jeszcze nie było. Artysta określił Supercolor jako „ wyrażanie równości poprzez różnorodność ”. Dzięki kolorowemu zawrotowi głowy każdy będzie mógł podkreślić swoją indywidualność. - Buty z kolekcji tworzą jedną całość, a wszystkie kolory są sobie równe. Nie ważne, jaki kolor wybierzesz, zawsze będziesz częścią Supercolor. Wybierz swój kolor . – podsumowuje Pharrell. Cena butów adidas originals by Pharrel Williams: 399 złotych.

Przeczytaj
modna sukienka w zwierzecy wzór z wyprzedaży w zarze na lato 2020
Newsy Ta sukienka na lato jest hitem na Instagramie. Zara przeceniła ją na 45 zł
Sukienki w bieliźnianym stylu to jeden z najgorętszych trendów sezonu wiosna-lato 2020. Idealną kupicie na wyprzedaży w Zarze za grosze.

Aby kupić niedrogą (i modną!) sukienkę na lato 2020 nie trzeba czekać do wyprzedaży, które zazwyczaj rozpoczynały się w czerwcu. W tym roku wystartowały one o wiele wcześniej, bo sieciówki musiały wyprzedawać towar ze względu na zamknięte sklepy stacjonarne. Galerie handlowe są już otwarte , ale wyprzedaże trwają nadal. Duży wybór przecenionych ubrań z kolekcji wiosna-lato 2020 oferuje przede wszystkim Zara. Na wyprzedaży w hiszpańskiej sieciówce znajdziecie m.in. supermodną sukienkę, która jest hitem wśród influencerek modowych.  Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Lu Svriz (@luciasvriz) Kwi 11, 2020 o 2:58 PDT Zobacz także:  10 najpiękniejszych sukienek na lato 2020 z wyprzedaży Niedroga sukienka na lato 2020 w Zarze Latem 2020 roku jednym z najmodniejszych fasonów sukienek będą mini o prostym kroju wykonane z satyny. Taką sukienkę w bieliźnianym stylu kupicie w Zarze za jedyne 45,90 zł (przeceniona z 69,90 zł) . Sukienka ma nie tylko modny fason, ale także wzór - zwierzęce printy nadal są jednym z najgorętszych trendów. Sukienka z Zary jest dostępna w trzech rozmiarach (S, M, L) i wszystkie nadal są dostępne w sklepie online. Dodatkowo ten sam model sukienki jest dostępny także w dwóch innych wersjach: w print zebry oraz w kolorze czarnym. Na Instagramie króluje jednak beżowo-brązowa wersja.  Na zdjęciu: Zara - 45,90 zł Bieliźniane sukienki na ramiączkach mają dość uniwersalny krój, który pasuje do większości sylwetek. Zazwyczaj jednak są luźne, więc warto nosić do nich pasek w talii, aby optycznie wysmuklić sylwetkę . Poza tym takie sukienki najlepiej wyglądają na osobach o szczupłych ramionach. Jeśli szerokie lub masywne ramiona to wasz kompleks, zawsze na bieliźnianą sukienkę możecie zarzucić modne kimono lub koronkową narzutkę w...

Przeczytaj
black friday 2019
Newsy Kosmetyczne promocje na Black Friday 2019
Z zakupem niektórych kosmetyków warto poczekać do Black Friday 2019. Sprawdźcie, jakich rabatów możecie się spodziewać w popularnych drogeriach i perfumeriach.
Ewelina Błeszyńska
listopad 13, 2019

Black Friday, czyli wielkie święto dla łowców promocji w tym roku przypada 29 listopada (ostatni piątek miesiąca) . Tego dnia popularne sklepy oferują wysokie promocje na wybrany, a często też cały asortyment. W Black Friday obniżki zazwyczaj wahają się w przedziale 20-30 procent, ale niektóre marki obniżają ceny nawet o połowę, a czasem nawet o 70 procent. Warto zaznaczyć, że choć jak wskazuje sama nazwa, Black Friday wypada w piątek, to tak naprawdę większość sieciówek obniża ceny na cały weekend oraz na Cyber Monday , który w 2019 roku przypada 2 grudnia . Co prawda w Black Friday udział biorą głównie marki modowe, ale Czarny Piątek jest też doskonałą okazją na zrobienie zakupów kosmetycznych . Popularne drogerie oraz perfumerie na ten dzień co roku również przygotowują specjalne oferty zniżkowe. W Cyber Monday można z kolei liczyć na ciekawe oferty w drogeriach internetowych. To doskonały moment na zakup kosmetycznych prezentów na święta Bożego Narodzenia oraz na Mikołajki. Black Friday 2019 - jakie kosmetyki kupić? Większość drogerii oraz perfumerii informacje na temat obniżek planowanych na Black Friday trzyma w tajemnicy do samego końca. Jednak na podstawie promocji z poprzednich lat można przypuszczać, jakie oferty mogą się pojawić w tym roku. Poniżej znajdziecie listę marek kosmetycznych oraz ich potencjalne oferty z okazji Black Friday 2019 . Foreo - marka specjalizująca się w urządzeniach do oczyszczenia twarzy oficjalnie zapowiedziała swoją ofertę -45 procent na zakupy z okazji Black Friday. Promocja ta będzie obowiązywać przez tydzień na wybrane produkty, w tym również dostępne urządzenia LUNA, jak i najnowsze, innowacyjne maski dedykowane UFO bądź UFO mini. Inglot - oferta zniżkowa co roku waha się w przedziale - 10 lub - 20 procent na cały asortyment. Rossmann - drogeria w ubiegłym roku oferowała obniżki na zestawy świąteczne...

Przeczytaj
Drugi zwiastun „365 dni” Blanki Lipińskiej
Newsy Już jest drugi oficjalny zwiastun „365 dni”! Jest jeszcze mocniejszy od poprzedniego!
Seks, pasja i niebezpieczny świat gangsterskiego półświatka. Drugi zwiastun najbardziej oczekiwanej premiery 2020 roku potwierdza, że „365 dni’ będzie naprawdę ostrym filmem. To trzeba zobaczyć!
Urszula Jagłowska
styczeń 23, 2020

Do premiery ekranizacji pierwszej części erotycznej sagi Blanki Lipińskiej „365 dni” zostały niespełna dwa tygodnie, a pisarka nie zwalnia tempa. Po kontrowersyjnym plakacie , który musiał zostać ocenzurowany przyszedł czas na zwiastuny. Pierwszy trailer „365 dni” pojawił się w sieci 8. stycznia i od razu stał się hitem YouTube. Teraz przyszedł czas na kolejny, który… zdradza jeszcze więcej! Drugi zwiastun „365 dni” Blanki Lipińskiej                Mroczna stylistyka, nocna sceneria i budząca grozę muzyka, właśnie tak wyglądał pierwszy zwiastun jednej z najbardziej oczekiwanych kinowych  premier 2020 roku. I o ile poprzedni trailer skupiał się głównie na emocjach, jakimi pałają do siebie główni bohaterowie grani przez Annę Marię Sieklucką i Michela Morrone’a , o tyle drugi zwiastun mówi nam nieco więcej o fabule filmu. Zdjęcie: materiały prasowe Podobnie jak w poprzedniej zapowiedzi kinowego hitu, tu również mamy ostre sceny seksu , pasję, wijące się w ekstazie nagie ciała bohaterów, ale również poznajemy niebezpieczny świat sycylijskiej mafii. Widzimy pościgi, ostrą broń, gwałt, ale przede wszystkim dowiadujemy się nieco więcej o akcji filmu. Zobacz także:  Która scena była najtrudniejsza dla aktorki grającej główną rolę w „polskim Grey’u”? Drugi zwiastun pokazuje nam nieco inną stronę namiętnej historii zjawiskowej Polki, Laury Biel, która wyjeżdżając na wakacje życia z partnerem i paczką przyjaciół, zostaje porwana przez zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii Massimo. W najnowszym zwiastunie „365 dni” poza odtwórcami  głównych bohaterów zobaczymy także inne gorące nazwiska, jak Magdalenę Lamparską czy Otara Saralidze . Czy Polska jest gotowa na tak odważny film? Użytkownicy YouTube podkreślają, że już samo obejrzenie zwiastunów wywołuje u nich gęsią skórkę. Być...

Przeczytaj