AA FACE IT!
Wyniki testu
Kosmetyki L'Oreal Paris z kwasem hialuronowym
Wyniki testu
Lirene Dermoprogram, C+E Vitamin Energy
Chcę testować
Nowości od so!flow by Vis Plantis
Chcę testować
Douglas Home Spa
Wyniki testu
zestaw przeciw wypadaniu włosów dermena®
Chcę testować
Phyto Paris
Wyniki testu
#Skincycling z kosmetykami L'Oréal Paris
Chcę testować
Soraya Probio
Laureaci
Samarité Divine Acid Peeling
Laureaci
Hagi Korzenna Pomarańcza
Laureaci
Bielenda
Laureaci
Neutrogena hydro boost
Wyniki testu
Bioderma NAOS
Laureaci
Miya Cosmetics mySKINpro
Laureaci
maseczki do twarzy marki Ziaja
Laureaci
Suplementy diety Health Labs Care
Laureaci
Shecare Laboratories Total Revital Solution
Laureaci
Eveline Cosmetics - zestaw do makijażu
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
Gwiazdy "Na wspólnej"
East News/Adam Jankowski
Newsy

Gwiazda "Na Wspólnej" nie chce poddać się testowi na COVID-19. Straci pracę? TVN wydał oświadczenie

U szczytu czwartej fali koronawirusa gwiazda TVN nie chce troszczyć się, ani o siebie, ani o kolegów z planu. Zwolnienie to już tylko kwestia czasu?

Aktor występujący w serialu TVN "Na Wspólnej" odmówił poddania się testowi na COVID-19. Należy zaznaczyć, że jest on obowiązkowy, aby przystąpić bezpiecznie do pracy i dbać o bezpieczeństwo swoje oraz kolegów z planu. Piotr Nowak, bo o nim mowa, odmówił wykonania obowiązkowych badań, dlatego też produkcja zdecydowała się na odsunięcie go od pracy. Stacja TVN oficjalnie odniosła się do zachowania aktora. Czy utrata pracy jest już pewna? 

"Na Wspólnej": Piotr Nowak straci pracę przez swoje przekonania?

Piotr Nowak w "Na Wspólnej" gra o 2014 roku. Jego kariera, w porównaniu do innych gwiazd serialu, jak Małgorzata Socha, Grażyna Wolszczak, czy Anna Korcz, nie nabrała wprawdzie aż tak zawrotnego tempa, jednak aktor często występuje w teatrze, gdzie spełnia się zawodowo. Czyżby jednak fani artysty byli zmuszeni pożegnać się z postacią serialowego Marcina Bialskiego, granego przez Nowaka? Jak informuje stacja TVN, Piotr Nowak nie zgodził się na wykonanie obowiązkowego testu na koronawirusa.

Nowak jednak jest  zdeklarowanym sceptykiem szczepionek, oraz nie do końca wierzy w istnienie wirusa, dlatego też obowiązkowe testy uznaje za zbędne. 

Oficjalnie każdego dnia umiera w Polsce około 1300 osób. Naszych braci i sióstr. Obostrzenia, maski, dystans, szczepiony... nie zmniejszają tej liczby od prawie dwóch lat. Wręcz przeciwnie - portal swiatseriali.interia.pl zacytował wypowiedź aktora. 

Jednoznacznie uważa on, że testy, szczepionki oraz dystans społeczny nie są nam do niczego potrzebne. Pomimo, że większości osób, które znają aktora, nie dziwi jego zachowanie, są osoby, które postanowiły zabrać głos w sprawie. Ilona Łepkowska postanowiła wypowiedzieć się, co sądzi o jego zachowaniu, a stacja TVN wydała oficjalne oświadczenie. Co dalej z karierą aktora "Na Wspólnej"? 

Zobacz  także: Anna Wendzikowska i jej córki zachorowały na COVID-19! "To zdecydowanie nie jest zwykła grypa" 

Gwiazda
East News/Maciej Gillert

W rozmowie z serwisem swiatseriali.interia.pl Ilona Łepkowska skomentowała zachowanie aktora. Scenarzystka nie kryła swojego oburzenia. 

- Niestety, antyszczepionkowcy mają zaimpregnowane mózgi na wiedzę. [...] Już dawno mielibyśmy sprawdzanie certyfikatów szczepionkowych we wszystkich miejscach publicznych i obowiązek zaszczepienia dla niektórych sektorów - powiedziała. 

Stacja TVN postanowiła ustosunkować się do sytuacji i w oficjalnym oświadczeniu poinformowała, że zasady obowiązują wszystkich, o czym są wcześniej informowani. 

- Od początku trwania pandemii w produkcjach TVN Grupa Discovery, w tym "Na Wspólnej", wszystkich zatrudnionych obowiązują zasady higieniczno-sanitarne mające na celu chronić przed COVID-19. [...] Na planie zdjęciowym jest obowiązek wykonywania testów, o czym każdy zostaje poinformowany z wyprzedzeniem i wyraża na to zgodę  - możemy przeczytać w oświadczeniu. 

TVN nie może sobie pozwolić na zakażenia i wstrzymanie produkcji, dlatego wszystkie osoby poddawane są przymusowym testom. 

Piotr Nowak
Mieczysław Włodarski/REPORTER

Stacja odniosła się również do tego, czy produkcja "Na Wspólnej" na tym ucierpi.  

- Piotr Nowak odmówił wykonania testu. W tej sytuacji, żeby nie narażać innych na ryzyko ewentualnego zakażenia, produkcja "Na Wspólnej" nie mogła pozwolić na wejście aktora na plan, a ciągłość pracy została utrzymana i nie ma wpływu na emisję odcinków  - uspokaja Biuro prasowe TVN. 

Okazuje się, że produkcja cały czas zastanawia się, co zrobić z aktorem, ponieważ w serialu jego wątek nie miał być przerwany. Piotr Nowak sam oczekuje na dalsze decyzje i nie wie, czy wróci na plan. A jeśli tak, to kiedy i na jakich zasadach. Niedługo zapewne dowiemy się, jak potoczą się losy serialowego Marcina Bialskiego, granego przez Nowaka. 

Piotr Nowak nie zrobić testu na koronawirusa
East News/Mieczysław Włodarski

Nasze akcje
skincycling
Pielęgnacja
Rutyna pielęgnacyjna #SkinCycling - po jakie kosmetyki sięgnąć?
Współpraca reklamowa
trendy makijażowe
Makijaż
Skinimalism, 90’s Makeup i Dopamine Glam: odtwarzamy trendy makijażowe kosmetykami NYX, L'Oréal Paris i Maybelline
Współpraca reklamowa
Zdowy uśmiech
zdrowy uśmiech badanie
Styl życia
Uśmiech, a pewność siebie – badanie Wizaz.pl i SEYSSO
Współpraca reklamowa
syoss minisite
Fryzury
Zdrowe włosy to piękne włosy - poznaj sposoby na domową metamorfozę
Współpraca reklamowa
Test nowej kolekcji lakierów klasycznych GLOW HOLO od Semilac
Manicure
Przetestowałam nową kolekcję lakierów Semilac Glow Holo. Uzyskałam efekt lip gloss nails w minutę! [test redakcji]
Współpraca reklamowa
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i marki Heath Labs Care
badanie wizaz
Pielęgnacja
Skóra z niedoskonałościami - jakiej wymaga pielęgnacji i jak wpływa na codzienne życie? Badanie Wizaz.pl i Health Labs Care
Współpraca reklamowa
SKINFLOODING
Pielęgnacja
Sprawdź, jak działa #skinflooding
Współpraca reklamowa
philips glowne
Fryzury
Twoje włosy po lecie puszą się, łamią i brakuje im blasku? Jest na to prosty sposób
Współpraca reklamowa