Dorota Naruszewicz to aktorka, którą dobrze znają fani "Klanu" "Barw szczęścia" i "Korony królów". W tym ostatnim serialu Naruszewicz zagrała Juliannę Twerską – matkę króla Władysława Jagiełły. W roli statecznej matrony trudno Dorota Naruszewicz była tak wiarygodna, że nie mogliśmy uwierzyć oczom, kiedy zajrzeliśmy na jej Instagram. Aktorka opublikowała bowiem na swoim profilu fotki, do których zapozowała nago.

Reklama

Gwiazda popularnych seriali pokazała się nago

Na opublikowanych przez Dorota Naruszewicz dwóch zdjęciach widać ją siedzącą na fotelu i pogrążoną w lekturze czasopisma, którym osłania sobie ewidentnie gołe piersi. Przy zdjęciu Naruszewicz prowokacyjnie napisała:

Wolnoć Tomku w swoim domku. Czyż nie?

Pod zaskakującymi zdjęciami aktorki pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Ich autorzy zachwycali się zgrabnymi nogami Doroty Naruszewicz i jej odwagą. Co ciekawe, wśród wszystkich tych komplementujących Naruszewicz komentarzy znaleźliśmy tylko jeden krytyczny wpis:

Kryzys wieku średniego. :-(

My zgadzamy się z jednym z internautów i też uważamy, że 49-letnia aktorka to "petarda". A wy co myślicie o roznegliżowanych fotkach Doroty Naruszewicz?

Reklama

Zobacz także: Natalia Siwiec niechcący pokazała na Instagramie pierś. A może jednak zrobiła to z premedytacją?

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama