klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Emilia Pietras z "Top Model" wzięła ślub
Instagram/@emilkpp
Newsy

Gwiazda 1. edycji "Top Model" wzięła ślub. Wybrała oryginalną suknię ślubną

Emilia Pietras, uczestniczka 1. edycji "Top Model" w miniony weekend wyszła za mąż. Jej stylizacja ślubna była bardzo niestandardowa!
Ewelina Błeszyńska
sierpień 17, 2020

W 2020 roku ze względu na trwającą pandemię odbywa się zdecydowanie mniej wesel niż zazwyczaj. Widać to także w show-biznesie. Na organizację ślubu zdecydowało się niewiele gwiazd. Wyjątkiem był m.in. Dawid Czupryński znany z serialu "Na Wspólnej", który ożenił się 15 sierpnia. Tego samego dnia ślub wzięła także Emilia Pietras dobrze znana z 1. edycji programu "Top Model. Wybrankiem modelki został Piotr Ciziel, a w sieci pojawiły się zdjęcia z tej uroczystości. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Romuk-Wodoracka (@karo_rw)

 

Magda Pieczonka wymienia cztery najczęściej popełniane błędy w makijażu ślubnym

Emilia Pietras z "Top Model' wzięła ślub 

Emilia Pietras wybrała oryginalną suknię ślubną, bo zdecydowała się na białą mini. Na dodatek sukienka nie posiadała żadnych ozdób kojarzonych ze stylistyką ślubną (np. kryształków czy koronek). Mimo wszystko robiła wrażenie dzięki swojej prostocie. Oryginalny był także dobór obuwia ślubnego - modelka wybrała modne w tym sezonie sandałki z cienkich paseczków oraz kwadratową podeszwą. 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez piotr jackowski (@ko___tek)

Panny młode rzadko decydują się na naturalność i swobodę w dniu ślubu, a na przykładzie Emilii widać, że one również robią wspaniały efekt. Zamiast welonu czy wianka, Emilia zdecydowała się wpiąć we włosy jedynie kwiatek. Czasami mniej znaczy więcej! Parze młodej serdecznie gratulujemy. 

Zobacz także:  Niecodzienna prośba panny młodej. Poprosiła inne, aby założyły...

Komentarze
Marina Bałmaszewa  po 13 latach małżeństwa zdradziła męża z jego synem
Styl życia Po 13 latach małżeństwa zdradziła męża z jego synem. Teraz była macocha i pasierb są już po ślubie!
Ta historia brzmi jak scenariusz filmu, ale napisało ją życie. 35-letnia kobieta została przyłapana przez męża na zdradzie z jego synem. Zakazane uczucie influencerki i jej pasierba zniszczyło małżeństwo kobiety, ale dało też szansę na nową miłość. Dziś kochankowie są już po ślubie. A to jeszcze nie koniec rewelacji!
Urszula Jagłowska
lipiec 22, 2020

Zdrada zawsze bywa trudna, szczególnie w sytuacjach, gdy osoba zdradzana nakryje swoją drugą połówkę w intymnej sytuacji z kimś innym. Tym bardziej nie możemy wyobrazić sobie dramatu 45-letniego Aleksieja Szawyrina z Rosji, który przyłapał ukochaną żonę na gorących uniesieniach w ramionach… swojego syna. Zdjęcie:  Instagram Zdradziła męża z jego synem Ta sprawa wstrząsnęła światem. Pochodząca z Kraju Krasnodarskiego 35-letnia rosyjska influencerka, Marina Bałmaszewa, którą na Instagramie śledzi ponad 480 tys. osób, z dnia na dzień stała się obiektem zainteresowania nie tylko rosyjskich, ale też międzynarodowych mediów. Nie chodzi jednak o spektakularną metamorfozę, intratną kampanię reklamową, czy zapierającą dech stylizację, która stała się viralem, lecz o życie osobiste kobiety. Do tej pory ciemnowłosa piękność lansowała się w mediach społecznościowych na idealną, ciepłą i kochającą żonę, która wspaniałomyślnie zastąpiła matkę dzieci swojego męża . Znana macocha chętnie też publikowała na Instagramie rodzinną sielankę, w której bardzo często pierwsze skrzypce grał młodszy od niej o 15 lat pasierb Wowa, którego kobieta adoptowała, gdy ten miał zaledwie 7 lat . Zdjęcie: Instagram Zobacz także:  Na Instagramie obcej kobiety rozpoznała widok z okna... własnej sypialni. To był dopiero początek Jak się z czasem okazało, 35-latkę i 20-letniego Wowę łączyło coś więcej niż matczyna miłość do pasierba. Kobieta najpierw niewybrednie flirtowała z chłopakiem, nawet na oczach swojego męża. Choć te sytuacje wydawały się nieco niepokojące, 45-letni Aleksiej Szawyrin zbagatelizował sprawę sądząc, że zażyłość żony i syna jest jedynie jego urojeniami. W końcu kobieta od 13 lat była przykładną, wspierającą i opiekuńczą macochą oraz wzorową żoną. Gdy kuszące sztuczki piękności zaczęły działać na...

Przeczytaj