Grzegorz Bardowski zyskał sławę dzięki kontrowersyjnemu show TVP „Rolnik szuka żony”, gdzie na oczach milionów widzów poszukiwał kobiety, z którą spędzi resztę życia. Ku zaskoczeniu wszystkich, udział w programie okazał się dla mężczyzny strzałem w dziesiątkę, a wśród licznych kandydatek, atrakcyjny i przedsiębiorczy chłopak odnalazł bratnią duszę – Anię. Co więcej, para nie tylko kilka lat temu powiedziała sobie sakramentalne „tak”, ale nawet doczekała się dwójki ukochanych dzieci, Liwii i Jasia, którzy są dla nich całym światem.

Reklama

Choć od emisji programu z udziałem Bardowskich minęło już sporo czasu, para nadal nie daje o sobie zapomnieć i za sprawą mediów społecznościowych realizuje się jako prężnie działający influencerzy, których na Instagramie śledzi niemal 190 tys. osób. To właśnie za sprawą instagramowego profilu Ani, możemy nie tylko podziwiać jej kwitnącą miłość do ukochanego męża, ale też prozę wiejskiego życia, makijażowe, włosowe i modowe inspiracje rolniczki, jak również urocze sceny z jej życia rodzinnego. Co ciekawe, to właśnie te ostatnie cieszą się największym zainteresowaniem wśród internautów, szczególnie ze względu na fakt, że Grzegorz już nie przypomina tego samego chłopaka, którego poznaliśmy kilka lat temu w show TVP!

Grzegorz Bardowski z „Rolnik szuka żony” chudnie w oczach

Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym profilu Ani Bardowskiej z „Rolnik szuka żony” zawrzało. Jak się okazuje wcale nie chodzi o nowy kolor włosów celebrytki, czy jej spektakularną kreację, lecz zupełnie odmieniony wizerunek jej męża.

W niedzielę, 6. września Bardowscy wybrali się na rodzinną imprezę czym pochwalili się za pośrednictwem Instagrama.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję fanów, którzy od razu dostrzegli, że Grzegorz wyraźnie schudł.

Zobacz także
Ale Grzesiek schudł! Widać po twarzy bardzo. Zdradzicie ile to już kg? Grzegorz znika w oczach... Grzesiu jak wychudł. Co to za dieta cud?!? – czytamy w komentarzach.

Tylko spójrzcie, jak teraz wygląda Grzegorz! Na InstaStories doskonale widać, że zgubił już kilka kilogramów!

Instagram @ania.bardowska
Reklama

Jak dotąd ani Ania, ani jej Grzegorz nie skomentowali sprawy. Myślicie, że Bardowski pójdzie w ślady Sylwii Bomby z „Gogglebox” i również niebawem wyda e-booka jak udało mu się zrzucić ponadprogramowe kilogramy?

Reklama
Reklama
Reklama