Jedna z największych gwiazd "Gogglebox. Przed telewizorem" zdecydowała się na przefarbowanie swoich pięknych włosów. Efektem Ewa Mrozowska pochwaliła sie na Instagramie. To pierwsza taka zmiana po dłuzszej przerwie, obserwujący jej media społecznościowe są więc zachwyceni. Choć nie wszyscy... najbliższa przyjaciółka Ewy, Sylwia Bomba zostawiła pod zdjęciem dość zaskakujący komentarz. Myślicie, że ma rację?

Reklama

Zobacz też: Ewa Mrozowska z „Gogglebox” i jej syn w takich samych stylizacjach. Najnowszy post gwiazdy TTV zelektryzował fanów

"Gogglebox" Ewa Mrozowska przefarbowała włosy

Ewa Mrozowska słynie ze swoich pięknych, długich i gęstych włosów. Charakterystyczny też jest ich kolor, jasny blond. Tym razem postawiła jednak na nieco inny odcień.

Jak wam się podoba nowy kolor włosków ???? ???? nie wytrzymałam już hahaha pół roku bez farbowania ???? zaczęło być widać siwe hahaha ????????! Ale polecam Wam takie przerwy ! Włosy przestały wypadać, rosną jak szalone! ♥️ jeżeli chodzi o makijaż, to trochę mnie poniosło ????

Jak można się było spodziewać, duża część obserwujących jej profil zareagowała entuzjastycznie:

Zobacz także
jesteś jak taka współczesna Villas... Skąd ty masz tyle włosów ? Zazdro...Piekny kolor włosów..,a oko...no..no...niech Cię częściej ponosi - pisali.

Pojawiło się też pytanie:

Piękna! A jaki jest twój naturalny kolor włosów?

I odpowiedź Ewy:

średni blond ❤️

Zaskakujący w tym wszystkim może być komentarz jej przyjaciółki, Sylwii Bomby, która... nie dopatrzyła się zmiany.

Ja nie widzę różnicy ???? - napisała.
Reklama

Czy różnica jest rzeczywiście aż taka mała? Nie ma to jak szczerość przyjaciółki! A wy jak, dostrzegacie różnicę?

Reklama
Reklama
Reklama