Agnieszka Kotońska, dobrze znana z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" jak co rano przywitała się ze swoimi odbiorcami na Instagramie. Tym razem jednak nie kryła swojego szczęścia i ekscytacji. Bohaterka show zachwycała się swoimi nowymi ustami. Okazuje się, że nie tylko je chciała poprawić. Poznajcie szczegóły.

Reklama

"Gogglebox": Agnieszka Kotońska powiększyła usta

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" jest królową metamorfoz. Od czasów debiutu na TTV udało jej się zrzucić ponad 40 kg. Ostatnio Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" pochwaliła się efektami odchudzania. Internauci nie mogą wyjść z podziwu obserwując jej przemianę, a wiele razy zarzucano jej również, że poddała się operacjom plastycznym. Agnieszka Kotońska konsekwentnie zaprzecza, jednak nie ukrywa, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej, a teraz pochwaliła się efektami, po powiększaniu ust.

Instagram @agnieszkakotonska

Zobacz także: "Gogglebox": Agnieszka Kotońska pochwaliła się nowymi meblami w domu. Jak w pałacu!

Agnieszka Kotońska zafundowała sobie powiększanie ust. Z jakim efektem? Celebrytka nie ukrywa, że jest wręcz zachwycona. Zaprezentowała je swoim fanom, pokazując się w naturalnej, pudrowo-różowej szmince:

Odnośnie moich ust - są perfekcyjne! Perfekto, perfekt, perfekto! - mówiła na swoim InstaStories." /]

Zobacz także
Instagram @agnieszkakotonska

Zobacz także: Przeciwzmarszczkowy krem z kolagenem morskim ujędrnia i napina. Agnieszka Kotońska używa go na zmarszczki

Reklama

Przy okazji gwiazda "Gogglebox. Przez telewizorem" zdradziła, że idąc do zaprzyjaźnionego gabinetu, w głowie miała także inne pomysły na zmiany w swoim wizerunku. Ta jednak szybko została sprowadzona na ziemię przez specjalistkę:

Instagram @agnieszkakotonska
Instagram
Instagram @agnieszkakotonska
Reklama
Reklama
Reklama