Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed Telewizorem" zafundowała sobie kolejne wizerunkowe zmiany. Okazuje się, że jej dotychczasowy ciemniejszy kolor włosów, który gościł na jej głowie to już przeszłość. Nowym odcieniem włosów i fryzurą gwiazda "Gogglebox" pochwaliła się za sprawą Instagrama. Pod nowymi zdjęciami Agnieszki Kotońskiej pojawiło się sporo komplementów, ale też krytycznych komentarzy. Co nie spodobało się części fanów?

Reklama

"Gogglebox". Agnieszka Kotońska pochwaliła się nowym zdjęciem, a w komentarzach zawrzało!

Agnieszka Kotońska z programu "Gogglebox. Przed Telewizorem" bardzo dba o swój wygląd. Od momentu swojej wielkiej metamorfozy, kiedy to schudła ponad 30 kilogramów, gwiazda prowadzi zdrowy tryb życia i stawia na aktywność fizyczną. Agnieszka Kotońska regularnie też eksperymentuje z nowymi fryzurami. Ostatnio zapowiedziała na swoim Instagramie wielkie zmiany, a przebieg wizyty u zaprzyjaźnionego fryzjera relacjonowała za sprawą Instagrama. Wówczas okazało się, że Agnieszka Kotońska z "Googlebox" zmieniła fryzurę. Na jej głowie zagościł nowy odcień blondu i bujne doczepy. Efekty zmian celebrytka zaprezentowała na swoim Instagramie:

- Kochani ja już po wakacjach ????⛱❤️????Czas na zmiany ❤️????❤️????????????????Kolejna metamorfoza ,kto by pomyślał ze wrócę do blondu ???????????? - napisała zadowolona Agnieszka Kotońska.

Zobacz także: "Gogglebox". Agnieszka Kotońska w odważnej kreacji. Fani: "Nie za dużo odsłania?"

Nie wszystkim fanom gwiazdy "Gogglebox. Przed Telewizorem" spodobały się jednak jej nowe zdjęcia. Zamiast na nowej fryzurze niektórzy internauci skupili się na filtrach, jakie celebrytka zastosowała do swoich zdjęć.

- A czy można zdjęcie bez filtra? - i bez botoksu, ale to już chyba nierealne? - Ale Photoshop ???? I po co? bez tego wygląda Panu super. Ale tutaj inna buzia - Za dużo filtrów :(
Instagram/Agnieszka Kotońska

Zobacz także: "Googlebox": Agnieszka Kotońska poruszyła temat rozwodu!

Zobacz także

Poza krytycznymi komentarzami znaleźli się także entuzjaści jej nowej fryzury, a pośród nich Artur i Dajan Kotońscy czy Conan Kaźmierski z "Królowych życia". Nie zabrakło także miłych komentarzy od fanów:

- Myślę, że w tym kolorze jest pani najlepiej???? pozdrawiam???? - Ogień????❤️ - Pięknie! ????Zdecydowanie najlepiej ze wszystkich metamorfoz! ???????? - Ogień normalnie, efekt wow, brak słów by pisać więcej...

A także klasycznych porównań do Jenniref Lopez:

- Fryzura na Jennifer Lopez? ???? To się chwali ????
Reklama

A Wam jak się podoba nowa fryzura gwiazdy TTV?

Instagram @agnieszkakotonska
Reklama
Reklama
Reklama