Wejdź
Gliss Kur Ultimate Color
materiały PR
Newsy

Gliss Kur Ultimate Color - pielęgnacja włosów farbowanych

Kolor ma siłę przyciągania. Jego moc zależy jednak od odpowiednio dobranej pielęgnacji. Dlatego warto sięgnąć po nową linię do pielęgnacji włosów farbowanych Gliss Kur Ultimate Color.
Anna Jastrzębska
listopad 08, 2013
Gliss Kur Ultimate Color

Kosmetyki Gliss Kur Ultimate Color powstały z myślą o pielęgnacji farbowanych włosów, które każdego dnia wymagają szczególnej opieki. Dzięki formule z odżywczym serum i filtrem UV, Gliss Kur Ultimate Color zapewnia intensywną regenerację włosów i ochronę koloru, aż do 10 tygodni!

Formuła Gliss Kur Ultimate Color z naprawczym serum zapewnia farbowanym oraz rozjaśnianym włosom, długotrwałą ochronę koloru przed wypłukiwaniem oraz przedłuża ich intensywność koloru. Formuła z płynną keratyną kompleksowo odbudowuje zniszczoną strukturę włosa zarówno od wewnątrz, jak i na jego powierzchni. Chroni także kolor włosów i zapewnia im połysk nawet do 10 tygodni!

Linię Gliss Kur Ultimate Color tworzą:

  • Szampon Gliss Kur Ultimate Color (cena 12zł/250ml, 16zł/400ml)
  • Odżywka Gliss Kur Ultimate Color (cena 12zł/200ml)
  • Ekspresowa odżywka Gliss Kur Ultimate Color (cena 16zł/200ml)
  • Intensywna maska Gliss Kur Ultimate Color (cena 19zł/200ml)
  • Ekspresowa maseczka regeneracyjna w tubie Gliss Kur Ultimate Color (cena 16zł/200ml)
  • Eliksir z olejkami pielęgnującymi Gliss Kur Ultimate Color (cena 30zł/75ml)
Komentarze
krem BB do włosów
materiały PR
Newsy Gliss Kur BB Balsam Upiększający 11-w-1 do włosów
Wyjątkowo miękkie, olśniewająco piękne włosy na co dzień i bez kompromisów? To marzenie wielu współczesnych kobiet, które właśnie się spełniło. Podążając za trendem od lat obserwowanym w pielęgnacji skóry, marka Gliss Kur stworzyła wielozadaniowy produkt Balsam Upiększający BB 11 w 1 z głęboko odżywiającą formułą, która nadaje włosom zmysłową miękkość i wyjątkowy blask.
Anna Jastrzębska
wrzesień 01, 2014

Balsam BB posiada niewiarygodnie lekką teksturę oraz  zapewnia aż 11 korzyści podczas zaledwie jednej aplikacji:  (1) jedwabistą miękkość,  (2) lśniące refleksy, (3) ochronę przed rozdwajaniem się końcówek, (4) przeciwdziałanie łamliwości, (5) zmysłową sprężystość, (6) kontrolę puszenia się włosów, (7) odporność i siłę, (8) naturalną objętość, (9) promienny blask, (10) ułatwione rozczesywanie, (11) głębokie odżywienie. Wystarczy po ich umyciu rozprowadzić niewielką ilość produktu na osuszonych ręcznikiem włosach. Nie spłukiwać. Odżywcza,  lekka formuła z kompleksem z płynną keratyną  doskonale upiększa włosy, bez ich dodatkowego obciążania. Gliss Kur Balsam Upiększający BB 11w1 cena - 17,99zł/50ml

Przeczytaj

Nasze akcje