klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Gabriel Seweryn w ogrodzie
gabriel_seweryn
Newsy

Gabriel z „Królowych życia” startował w konkursie na Mistera Polski. Nie uwierzycie, jak wyglądał 30 lat temu!

To się nazywa prawdziwa metamorfoza! 30 lat temu Gabriel Seweryn miał długie, jasne włosy. Udało mu się wywalczyć zaszczytne miejsce w konkursie? Jesteśmy pewne, że złamał niejedno serce.
Karina Sulich
styczeń 30, 2021

Kiedy Gabriel Seweryn pojawił się w "Królowych życia" od razu zyskał sympatię widzów. Niestety, ku ich ogromnemu rozczarowaniu, kolorowy ptak z Głogowa po ośmiu sezonach nie zdecydował się na kontynuację swojej przygody z programem. Nie oznacza to jednak, że o gwiazdorze TTV ucichło. Ostatnio głośnym echem odbiło się jego rozstanie z Rafałem Grabiasem, z którym tworzył wieloletni związek, a teraz wszyscy mówią o jego karierze modela! Okazuje się, że trzydzieści lat temu Gabriel wziął udział w konkursie na Mistera Polski. Jak wtedy wyglądał? Długie, falowane włosy i... To trzeba zobaczyć na własne oczy!

Zobacz także: Kasia z ''Królowych życia'' pokazała figurę po najnowszych operacjach. Nie do poznania!

Jak zachować młodość na dłużej? Z pomocą kosmetyków Polana od „Herbapol-Lublin” S.A.! Poznaj wyniki testu

Tak Gabriel z "Królowych życia" wyglądał 30 lat temu 

Wygląda na to, że pociąg do mody i wielkiego świata Gabriel Seweryn miał od zawsze i jak się okazuje, w wieku 23 lat, w 1990 roku, kiedy wyszedł z wojska, wziął udział w konkursie piękności dla mężczyzn. W rozmowie z "Pudelkiem" wyznał, jak wspomina tamto doświadczenie. 

Kiedyś ktoś do mnie powiedział, że powinienem wziąć udział w wyborach mistera Polski. Wtedy nawet nie wiedziałem, że coś takiego jest. Dowiedziałem się, że przygotowują pierwsze wybory mistera w Łodzi. Pojechałem tam, było sporo ludzi. Zobaczyło mnie jury i stwierdziło, że nie muszę czekać na casting. Od razu zostałem przyjęty. Miałem wtedy takie długie włosy - mówił.

Czy udział w Mistrze Polski okazał się dla niego owocnym doświadczeniem? Choć gwiazdor ośmiu edycji "Królowych życia" przyznał, że był pewien, że znajdzie się w finale, nagle sprawy przyjęły nieoczekiwany obrót i choć jego nazwisko padło, nigdy nie otrzymał tytułu. Dlaczego? Zdaniem Gabriela wszystko było wcześniej ukartowane:

Wyczytali mnie jako 2. wicemistera, ale stwierdzili, że komuś się coś tam pomyliło. A ja już wyszedłem na scenę, już byłem tam - wspominał. - To jest naprawdę wszystko ustawiane. Byłem zapraszany na wiele pokazów, ale przestałem brać w tym udział -skomentował. 

Cóż, musimy przyznać, że patrząc na nagranie sprzed 30 lat, Gabrielowi całkowicie należała się nagroda. Co ciekawe, od tego czasu wcale aż tak bardzo się nie zmienił, co z resztą miał potwierdzić sam Bohdan Gadomski, który prowadził finał konkursu i z którym Gabriel Seweryn spotkał się w zeszłym roku, przed śmiercią słynnego dziennikarza. Fakt, że choć kolorowy ptak z Głogowa miał wtedy długą, bujną i w dodatku długą czuprynę i jak sam przyznał, jakieś 10 kilogramów mniej na wadze, porównując zdjęcia trudno nie odnieść wrażenia, że udało mi się zachować wieczną młodość.  

Młody Gabriel Seweryn
Bohdan Gadomski, YouTube

Gabriel Seweryn był prawdziwym przystojniakiem!

Młody Gabriel Seweryn
Bohdan Gadomski, YouTube

Waszym zdaniem bardzo się zmienił?

Młody Gabriel Seweryn
Bohdan Gadomski, YouTube

Komentarze
abriel z „Królowych życia” został podstępem zmuszony do zerwania z Rafałem?
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy Gabriel z „Królowych życia” już usunął zdjęcie z nowym chłopakiem. Czy opublikował je wbrew własnej woli?
W nocy z poniedziałku na wtorek na instagramowym profilu Gabriela Seweryna z „Królowych życia” pojawiło się wymowne oświadczenie celebryty o rozstaniu z jego wieloletnim partnerem Rafałem oraz zdjęcie z nowym chłopakiem Seweryna. Czy gwiazdor TTV opublikował je wbrew własnej woli i pod wpływem środków odurzających? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości.
Urszula Jagłowska
grudzień 16, 2020

Wystarczył  jeden post na instagramowym kocie Garbiela Seweryna, by fani „Królowych życia” zamarli. W nocy z poniedziałku na wtorek, tj. z 14 na 15 grudnia, celebryta opublikował niepokojące nagranie oraz zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. By tego było mało ekscentryczny „kolorowy ptak z Głogowa” przyznał, że po niemal dwudziestu latach związku, rozstał się ze swoim młodszym o osiemnaście lat partnerem – Rafałem Grabiasem, z którym przez kilka sezonów „Królowych życia” pod bacznym okiem kamer TTV pokazywali swoją przepełnioną luksusem codzienność.  W emocjonalnym wideo Gabriel podkreślił, że już nie chce mieć nic wspólnego z byłym ukochanym , a także dodał, że dawne plotki o jego domniemanym stalkerze były kłamstwem, a zauroczony w nim chłopak tak naprawdę jest nowym partnerem Seweryna, z którym spotyka się bagatela aż od dwóch lat! Chciałbym zrobić małe sprostowanie odnośnie obecnych artykułów na temat „stalkera”. Nie ma żadnego stalkera, ten chłopak to jest mój chłopak – przyznał na InstaStories Gabriel Seweryn. Jestem z nim od prawie od dwóch lat. Z Rafałem byłem prawie dwie dekady. Coś się kiedyś zaczyna i coś się kiedyś kończy. Proponuję, żeby Rafał znalazł sobie nowego chłopaka i mi po prostu dał święty spokój – dodał. I mi też  - dodał nowy partner Gabriela.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez GabrielSeweryn (@gabriel_seweryn) Zobacz także:  Gabriel z „Królowych życia” zerwał...

Przeczytaj
Gabriel z „Królowych życia” pokazał nowego partnera
Instagram @rafalgrabias
Newsy Gabriel z „Królowych życia” zerwał z Rafałem! Celebryta przyznaje, że od dwóch lat ma nowego chłopaka
To już pewne! Rafał i Gabriel z „Królowych życia” na dobre się rozstali. By tego było mało, Gabriel opublikował oświadczenie, w którym przyznał, że od dwóch lat ma nowego partnera. Przystojniejszy od Rafała?
Urszula Jagłowska
grudzień 15, 2020

Najnowsze oświadczenie Gabriela Seweryna z „Królowych życia” wstrząsnęło internautami! Charyzmatyczny, pewny siebie projektant futer z Głogowa przyznał, że po niemal dwudziestu latach rozstał się ze swoim młodszym o osiemnaście lat partnerem, Rafałem Grabiasem. Co ciekawe, mężczyzna nie tylko pokazał światu swojego nowego ukochanego, ale też zaznaczył, że nie chce już mieć nic wspólnego z byłym chłopakiem. Jak na te wieści zareagował Rafał? Gabriel z „Królowych życia” rozstał się z Rafałem i pokazał nowego partnera Rafał Grabias i Gabriel Seweryn zyskali sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show „Królowe życia”, gdzie byli przedstawiani jako kochający życie w luksusie, temperamentni kreatorzy mody, nazywani pieszczotliwie przez swoich fanów „barwnymi ptakami z Głogowa”. To na naszych oczach zakochani przeżywali liczne wzloty i upadki, rozchodzili się i znowu do siebie wracali, a nawet z aręczyli się w 2018 roku , co bacznie śledziły kamery TTV. To jeszcze nie wszystko! Jak informował w maju Rafał, mężczyźni w czasie majówki mieli wziąć kameralny ślub , z którego relację mieliśmy śledzić w ostatnim, 9. sezonie „Królowych życia”. Tak się jednak nie stało, ponieważ Rafał i Gabriel zrezygnowali z dalszego udziału w hicie TTV, co motywowali zmianą priorytetów w swoim życiu, a także skupieniu się na związku. Zobacz także:  Rafał i Gabriel wyjawili, dlaczego odeszli „Królowych życia”. Mieli bardzo ważny powód         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post...

Przeczytaj
Rafał Gabriel Królowe życia powrót.png
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy Czy Rafał i Gabriel wrócą do „Królowych życia”? Te słowa nie pozostawiają wątpliwości
W najnowszej, 9. edycji „Królowych życia” zabrakło Gabriela Sweryna i jego o 22 lata młodszego partnera, Rafała Grabiasa, którzy byli w programie od pierwszych odcinków. Czy mężczyźni planują wrócić do show w kolejnym sezonie?
Urszula Jagłowska
wrzesień 07, 2020

To była jedna z najsmutniejszych i najbardziej nieoczekiwanych wiadomości dla widzów „Królowych życia”. Po 8. sezonach pełnych radosnych uniesień, kłótni i wzruszeń, z udziału w hicie TTV zrezygnowała jedna z najbarwniejszych par polskiego show biznesu. Rafał Grabias i Gabriel Seweryn podjęli decyzję o odejściu  z show . Okazuje się, że po niemal czterech latach nieustannego śledzenia przez kamery, które w ciągu ostatnich ośmiu edycji „Królowych” rejestrowały nie tylko wzloty i upadki zakochanych, ale też ich liczne spory, namiętne sytuacje, romantyczne zaręczyny, do których doszło w 2018 roku, a nawet  medialne rozstanie i jeszcze głośniejszy powrót do siebie, panowie zapragnęli odetchnąć od medialnego rozgłosu . Nie było prostej i oczywistej odpowiedzi, bo przecież dzięki programowi daliśmy poznać się szerszej publiczności. Co teraz z naszymi fanami? Przecież oni tak nas kochają, to właśnie oni dają nam siłę i energię do działania. Po kilku dniach namysłu podjęliśmy trudną decyzję. Odchodzimy. Uważamy, że w najbliższym okresie powinniśmy skupić się na związku. Bo - jak wiadomo - życie z kamerami nie jest łatwe. Za kilka dni jedziemy na długie i wytęsknione wakacje. A po powrocie ostro ruszamy z nowym projektem. Ale o tym w późniejszym czasie...- mówili niedawno w rozmowie z serwisem „Plejada.pl”, Rafał i Gabriel. Przypominamy, że Rafał już wcześniej wielokrotnie przyznawał, iż życie pod stałą obserwacją wiąże się nie tylko z przyjemnościami, ale też niebezpieczeństwem, czego doskonałym przykładem może być ich obsesyjny stalker, który zakochany w Gabrielu, permanentnie utrudniał życie partnerów. Sprawa trafiła nawet na policję, a projektanci musieli wyprowadzić się z Warszawy.       ...

Przeczytaj
Rafał i Gabriel z „Królowych życia” zostali okradzeni
Instagram @gabriel_seweryn
Newsy Rafał i Gabriel z „Królowych życia” padli ofiarą złodziei: „ukradli dosłownie wszystko”
Rafał Grabias i Gabriel Seweryn przeżyli dramat. Znani z kontrowersyjnego show „Królowe życia” celebryci, zostali pozbawieni niemal całego dobytku. Zuchwali bandyci aż kilkukrotnie napadli gwiazdorów TTV.
Urszula Jagłowska
październik 30, 2020

Gabriel Seweryn i jego o dwadzieścia lat młodszy partner, Rafał Grabias, pomimo sukcesów w branży modowej, w  której są uznawani za prawdziwych guru w kwestii futer, swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim udziałowi w kontrowersyjnym show TTV, „Królowe życia”, ukazującym codzienność kochających pławić się w luksusach bogaczy, takich jak Dagmara Kaźmierska , Monika Chwajoł, Adrianna Eisenbach, Izabela Macudzińska , czy Kasia „Laluna” Alexander . Niestety ku zaskoczeniu i ogromnemu żalu widzów, panowie po ośmiu sezonach postanowili odejść z programu , motywując swoją decyzję chęcią skupienia się na związku i sprawach zawodowych. Jak się jednak okazuje nieobecność charyzmatycznych, pewnych siebie kochanków nie sprawiła, że świat o nich zapomniał, a wręcz przeciwnie. Zobacz także:  Rafał i Gabriel wyjawili, dlaczego odeszli „Królowych życia”. Mieli bardzo ważny powód „Kolorowe ptaki” z Głogowa nadal chętnie pojawiają się na branżowych imprezach oraz prężnie rozwijają swoje konta na Instagramie, gdzie Rafała śledzi już ponad 187 tys. osób, zaś Gabriela 230 tys. obserwujących. To właśnie tam panowie dzielą się z fanami nie tylko kolejnymi projektami zawodowymi, modowymi inspiracjami, ale także wciąż rosnącym uczuciem, jakie łączy ich już od niemal 18 lat.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Rafał Grabias (@rafalgrabias) Paź 9, 2020 o 7:11 PDT Jak się jednak okazuje los nie zawsze jest dla gwiazdorów TTV łaskawy, a ostatnio coraz częściej rzuca...

Przeczytaj