Garnier Fructis
Chcę testować
Iwostin Age Lift
Chcę testować
nivea sun alpin
Wyniki testu
kosmetyki douglas skin focus tonik i peeling enzymatyczny
Chcę testować
Kosmetyki Mixa Hyalu
Wyniki testu
Nivea Baby
Chcę testować
antyperspiranty NIVEA Black&White Invisible
Chcę testować
Avene Cicalfate
Wyniki testu
NIVEA CELLULAR LUMINOUS zestaw kosmetyków
Chcę testować
Garnier, Pure Active, Serum przeciw niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Wyniki testu
suche szampony wella
Wyniki testu
kosmetyki do makijażu Eveline
Wyniki testu
Rimmel - tusz do rzęs i pomadki
Laureaci
Neonail - zestaw do manicure hybrydowego
Laureaci
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Laureaci
Vichy Neovadiol zestaw kosmetyków
Laureaci
zestaw kosmetyków Matrix
Wyniki testu
podkład Bourjois Paris Healthy Mix
Laureaci
Eludril i Elgydium
Laureaci
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Laureaci
finałowe pary Love Island
mat. prasowe
Newsy

Znamy zwycięzców "Love Island 4"! Widzowie zgodni - "istnieje sprawiedliwość"

"Love Island" dobiegło końca. Widzowie wybrali parę, która według nich rozwinie uczucie po programie. To również uczestnicy, o których najrzadziej padały negatywne słowa ze strony fanów programu. Wybrali miłość czy pieniądze?

Za nami ostatni odcinek czwartej edycji "Love Island". Trzy pary walczyły o zwycięstwo. Przed wyborem miłość czy pieniądze mieli szansę stanąć Paulina i Andrzej, Aleksandra i Adrian oraz Magda i Wiktor. Każde z nich zebrało grono fanów, jednak tylko jedna z nich według widzów zasłużyła na wygraną. Głosujący w aplikacji widzowie uznali, że łączące ich uczucie jest szczere i ma szansę przetrwać po programie. Nie wszyscy podzielili jednak tę opinię.

Zobacz także: "Love Island": widzowie są niemal pewni, kto wygra program. Mają swoją teorię

Mikołaj z "Love Island" zdradził, jaka część ciała Sylwii najbardziej mu się podoba

Kto wygrał "Love Island"?

Jak każdego sezonu, trzy pary zebrały się w kręgu ognia, żeby dowiedzieć się, jak głosowali widzowie i wspomnieć chwile spędzone w willi miłości. Pierwszy raz mogły również obejrzeć siebie na ekranie. Karolina Gilon kolejno ogłaszała, która z par odpada z "Love Island". 

finał Love Island 4
mat. prasowe

Widzowie zdecydowali, że jako pierwsi "Love Island", a tym samym willę miłości opuszczą Paulina i Andrzej

Paulina i Andrzej nie mieli łatwej drogi w "Love Island". Paulina początkowo tworzyła parę z Wiktorem, jednak zdecydowanie z jej strony nie pojawiły się iskry. Jako swoją parę wybrał ją również Jurek. Paulina nie mogła podjąć decyzji, czego chce przez większą część programu. Przez ten czas o jej względy starał się również Andrzej. Ostatecznie uczestniczka dała mu szansę. Andrzej szybko zakochał się w 25-latce. Jego wybranka nie potrafiła jednak otworzyć przed nim serca. Ostatecznie zdecydowała się zakończyć relację, wysyłając swojemu partnerowi do Casa Amor list, doprowadzając go tym samym do łez. Sama sparowała się z nowym uczestnikiem. Zdeterminowany Andrzej postanowił walczyć o jej względy i wrócił do willi sam. W "Love Island" parę czekał jednak happy end. Paulina zrozumiała, że popełniła błąd. Ponownie stworzyła parę z Andrzejem i wykiełkowało u niej uczucie. Podczas przemowy (nie pierwszy raz) Andrzej wyznał jej miłość.

Drugą parą, która odpadła z "Love Island" byli Aleksandra i Adrian.

Aleksandra i Adrian to para, która niemal minęła się w programie "Love Island", dokonując złych wyborów. Adrian kilkukrotnie tworzył pary, mając nadzieję na to, że znajdzie uczucie obok którejś z islanderek. Z każdą kolejną tracił nadzieję. Od momentu, kiedy do willi weszła Aleksandra skupił się w pełni na niej. Nowa uczestniczka wahała się, postawiła jednak na Arka, który ujął ją swoją otwartością i mówieniem o uczuciach.  Ten obawiając się, że nie jest dla niej numerem jeden, wrócił z Casa Amor z nową partnerką. Załamana Aleksandra znalazła ukojenie u Adriana, który również nie wrócił do willi sam. Szybko znaleźli wspólny język, a Armando wyznał swojej wybrance miłość. Przyznał też, że po raz pierwszy starał się o kobietę.

Magda i Wiktor zwycięzcami "Love Island"

Przed wyborem miłość czy pieniądze stanęli Magda i Wiktor - zwycięzcy czwartej edycji!

Magda i Wiktor to jedna z najbardziej stabilnych par w "Love Island". Choć blondynka próbowała stworzyć parę z innymi uczestnikami, ewidentnie nie iskrzyło. Wiktor początkowo wybrał Paulinę, jednak tutaj też nie pojawiło się uczucie. W międzyczasie tych dwoje wymieniało się spojrzeniami. W końcu sparowali się i już na pierwszej randce pojawiły się czułe pocałunki. Później trwali ze sobą aż do finału uchodząc za najbardziej dojrzałą, ale przy tym niezwykle szczerą parę, również wśród widzów.

To właśnie oni zdobyli największą ilość głosów od widzów. Otrzymali po jednej kopercie, pierwszą z napisem "miłość", drugą z napisem "100 000 zł". To Wiktor miał wybrać, czy wybierze uczucie czy pieniądze. Oczywiście postawił na miłość.

Opinie widzów na temat finału "Love Island"

Widzowie byli zdziwieni, że Paulina i Andrzej opuścili willę jako pierwsi. Wielu stwierdziło jednak, że istnieje w głosowaniu pewna doza sprawiedliwości. Nie wszyscy do końca wierzyli w uczucie, jakim Paulina darzy Andrzeja. Zwrócili uwagę również na jej reakcję na trzecie miejsce. 

Czy tylko ja zauważyłam zniesmaczoną minę Pauliny po werdykcie? - napisała jedna z użytkowniczek.

Niemniej jednak, mocno kibicują tym dwoje po programie. O Aleksandrze i Adrianie, którzy zajęli drugie miejsce widzowie show wypowiadali się naprawdę ciepło i żałowali, że to właśnie oni nie zajęli pierwszego miejsca.

Zwycięska para zebrała na Instagramie ogromne gratulacje. Fani pisali w komentarzach, że było to w pełni zasłużone. Jedna z uczestniczek porównała ich jednak do Julii i Dominika, który w podobny sposób wyznali sobie uczucia po ogłoszeniu wyników, a tuż po wyjściu z programu ich związek się rozpadł. Miejmy nadzieję, że tym razem tak nie będzie.

Zgadzacie się z decyzją widzów?

Love Island
mat. prasowe - Love Island/ Polsat
Newsy
"Love Island": widzowie są niemal pewni, kto wygra program. Mają swoją teorię
"Love Island" dobiega końca. Widzowie mają już swoje teorie. Jedna z par pasuje im do scenariusza. Nie każdemu pasowałoby jednak takie rozwiązanie.

Ostatni sezon "Love Island" wywołał mnóstwo emocji u widzów show Polsatu. Czwarta edycja była tą, w której pojawiło się kilku ulubieńców, jak i "czarnych owiec". Użytkownicy Instagrama ostro komentowali każdy odcinek na oficjalnym profilu programu. Administratorzy profilu musieli również przypominać podstawową zasadę porozumiewania się w social mediach, a mianowicie #bekind. Teraz niektórzy z nich podają swoje typy na zwycięzców.  Zobacz także:  Nowa uczestniczka "Love Island" wyglądała kiedyś inaczej. Ola Stręk sporo poprawiła? Finaliści "Love Island" W finale czwartej edycji "Love Island" znaleźli się: Paulina i Andrzej - choć początkowo Paulina była w parze z Wiktorem, a po wejściu do willi wybrał ją Jurek, to o jej względy od początku zabiegał Andrzej. Uczestnik szybko przyznał, że zakochał się w 25-latce. Mieszkanka Szczecina dała mu szansę, jednak nie była pewna swoich uczuć. Kiedy postanowiła, że zakończy relację z Andrzejem, uczestnicy trafili do Casa Amor. Paulina napisała więc do swojego partnera list, w którym zasugerowała, żeby otworzył się na inne znajomości. Złamała tym Andrzejowi serce. Mężczyzna wrócił jednak sam, a Paulina zrozumiała, że pozwoliłaby odejść mężczyźnie, do którego, choć mocno się przed tym wzbraniała, czuje coś więcej.  Magda i Wiktor - para połączyła się niemal na początku programu, kiedy to Wiktor zrozumiał, że z Pauliną nie stworzy związku. Od pierwszych odcinków uchodzi za jedną z najbardziej stabilnych i szczerych relacji na wyspie miłości. Aleksandra i Adrian - Aleksandra weszła do programu z Olą i wywołała zamieszanie na wyspie. Adrian od razu zwrócił na nią uwagę (wcześniej kilkukrotnie źle dobierał partnerki). Aleksandra...

Finał Love Island - kto wygrał
mat. prasowe - Polsat
Newsy
Oni wygrali "Love Island" dużą przewagą głosów - "wisienka na torcie" tego sezonu
Za nami finał "Love Island". Josie i Kuba zachwycili widzów i wygrali piątą edycję programu. Nie było innej możliwości!

Program "Love Island" to jeden z hitów Polsatu. W piątej edycji w finale znalazły się trzy pary - Ola i Piotrek, Patrycja i Mikołaj oraz Josie i Kuba. Po raz pierwszy od początku emisji programu do willi miłości dołączyli uczestnicy poprzednich edycji. Aż dwoje nich znalazło się w finałowej trójce. Kto rzeczywiście otworzył swoje serce na miłość i zdobył sympatię widzów? Kto wygrał program "Love Island"? Piąta edycja programu "Love Island" obfitowała w emocje. Po raz pierwszy pobyt w Casa Amor tak bardzo namieszał wśród uczestników. To stamtąd Ola wróciła z Piotrkiem, a Patrycja poczuła, że jej związek z Łukaszem nie ma przyszłości poza willą. Josie i Kuba upewnili się natomiast w swoich uczuciach. Nie wszystkim jednak spodobała się taka formuła, według widzów, przemowy dawnych uczestników nie wydawały się szczere. Zobacz także:  Fani krytykują finał "Love Island" - w komentarzach apele do produkcji Josie i Kuba wygrywają "Love Island" Podczas finałowego odcinka pokazana została randka Josie i Kuby. To tam po raz pierwszy Kanadyjka wyznała swojemu partnerowi uczucia. Tym samym utwierdziła widzów w ich decyzji - ta para ma szansę na miłość po programie. Chciałam czekać na right moment. Znamy się jeden miesiąc, ale czuje się jakbym znała cię całe moje życie. I powiem ci w każdym języku, który ja znam... - powiedziała Josie podczas wspólnej randki. Kiedy Karolina Gilon ogłosiła werdykt, niemal jasne było, że tych dwoje wybierze wspólne życie. Decyzja należała jednak do Kuby, który wylosował kopertę z kwotą 100 tys. zł. Oczywiście postawił na związek i podzielił się z partnerką wygraną. Jak wyglądała ich droga do finału? Kuba wszedł do willi...

Andrzej i Paulina patrzą sobie głęboko w oczy
mat. prasowe
Newsy
"Love Island" Paulina zerwała z Andrzejem tuż po finale?! "Wracam sama"
Paulina i Andrzej opuścili "Love Island" zakochani. Widzowie jednak nie do końca wierzyli w uczciwość Pauliny wobec jej partnera. Uczestniczka opublikowała zaskakujące nagranie. Przypuszczenia widzów już się sprawdziły?

Za nami finał "Love Island 4"! Do finału trafiły trzy pary: Aleksandra i Adrian, Wiktor i Magda oraz Paulina i Andrzej. Zdecydowanie najbardziej zaskakującą parą w szeregach finału była właśnie Paulina z Andrzejem. Ich zawiła historia, pełna dramatów, rozstań i powrotów doprowadziła do tego, że widzowie są w stanie spodziewać się po tych zakochanych wszystkiego! Odkąd pary odzyskały swoje telefony i opuściły hiszpańską willę, natychmiast postanowiły relacjonować te wydarzenia swoim fanom. Paulina zaskoczyła fanów tym, co pokazała na InstaStory. "Love Island" Paulina i Andrzej już nie są razem? Paulina od samego początku swojego pojawienia się w "Love Island" wpadła w oko Andrzejowi. Gdy tylko uczestnik miał możliwość, od razu zabiegał o jej serce. Niestety z różnym skutkiem. Andrzej był przecież bardzo oddany i zachwycony swoją partnerką, jednak Paulina nie do końca odwzajemniała jego uczucia i dlatego postanowiła zerwać parę z Andrzejem. Uczestnik jednak nie do końca przyjął to do wiadomości i o rozstaniu nie przekonał go nawet list wysłany przez Paulinę do Casa Amor. Andrzej był bowiem pewien swoich uczuć i do tego stopnia mówił o nich swojej wybrance , że Paulina zaczęła dostrzegać, że może przegapić prawdziwą miłość.  Ta nagła zmiana zdania przez Paulinę oczywiście nie do końca spodobała się fanom. Choć uczestniczka zapewniła, że "czasem trzeba coś stracić, żeby to docenić" to widzowie nie wierzyli w szczerość uczuć tej pary. Nawet miłosne wyznania pisane podczas finałowych odcinków , zdecydowanie nie przekonały widzów co do wiarygodności tego uczucia. Nic więc dziwnego, że podczas finału to właśnie Paulina i Andrzej zajęli trzecie miejsce. Para zapewniła, że spodziewała się tego miejsca i jest i tak szczęśliwa. Co planowali...

Paulina i Arek w Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Fani mają dość Pauliny i Arka! W sieci pojawiły się ostre komentarze!
Internauci nie zostawili na Paulinie i Arku z "Love Island" suchej nitki. Uczestnicy zszokowali widzów zachowaniem w ostatnim odcinku programu.

Tak wielkich emocji w "Love Island" nie spodziewał się chyba nikt! W ostatniej odsłonie programu panowie wrócili z Casa Amor i doszło do kolejnego przeparowania, które zszokowało internautów. Uczestnicy podjęli zaskakujące decyzje, ale to Paulina i Arek najbardziej oburzyli fanów hitu Polsatu. Po emisji "Love Island" w sieci zawrzało i pojawiło się mnóstwo bardzo ostrych komentarzy.  Fani krytykują Arka z "Love Island" W ostatniej odsłonie "Love Island" nie brakowało zaskakujących zwrotów akcji. W randkowym show odbyło się kolejne, tym razem naprawdę szokujące przeparowanie.   Panowie musieli zdecydować, czy wracają do willi z nową partnerką, czy chcą kontynuować swoje dotychczasowe związki. Ogromne emocje wywołał Arek, który zakończył relację z Aleksandrą i wrócił do willi z piękną Laurą, którą poznał w Casa Amor.  Aleksandra do samego końca wierzyła, że Arek do niej wróci i nie związała się z żadnym z nowych uczestników, którzy weszli do programu podczas gdy panowie byli w Casa Amor.  Fani "Love Island" nie ukrywają, że są rozczarowani zachowaniem Arka, który do tej pory był ich faworytem. W sieci pojawiło się mnóstwo ostrych komentarzy! - Arek straciłeś w moich oczach, a byłeś moim faworytem... - brawo Arek ! pokazałeś swoją twarz 👏 chyba niedługo wylecisz. - Arek, co za dramat gość! Jeszcze zwalił to na Aleksandrę przez jej wahania...katastrofa. Andzia go wyczuła. - TOTALNE DNO 🤮- komentują internauci. Internauci ostro o Paulinie z "Love Island" Nie tylko Arkowi dostało się od internautów. Fani programu ostro krytykują również Paulinę, która zerwała z Andrzejem, a podczas przeparowania związała się z nowym uczestnikiem,...

Nasze akcje
serum przeciw niedoskonałościom Garnier Pure Active wyniki testu Wizażanek
Pielęgnacja
Wizażanki sprawdziły nowość - Garnier Pure Active Serum Przeciw Niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Współpraca reklamowa
Kosmetyki Eveline
Makijaż
„Ciekawe kolory i niesamowita trwałość” – sprawdź, jak Recenzentki KWC oceniły kosmetyki Eveline Cosmetics
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Serum do twarzy La Roche-Posay – sprawdziłyśmy 6 hitów marki do różnych rodzajów skóry [test redakcji]
Współpraca reklamowa
radical test
Fryzury
Weź udział w teście trychologicznych kosmetyków do włosów od Radical
Współpraca reklamowa
kosmetyki neutrogena test Anety Wikariak
Pielęgnacja
Redaktor naczelna Wizaż.pl testuje: Kultowe kremy do rąk i balsamy z gliceryną
Współpraca reklamowa
mesoestetic
Pielęgnacja
Gdy nauka spotyka się z pięknem. Oto 10 bestsellerów marki Mesoestetic
Współpraca reklamowa
test kremu do rąk Neutrogena
Pielęgnacja
Kultowe kremy i balsamy z gliceryną przetestowane. Sprawdź co o kosmetykach marki Neutrogena® sądzi redakcja
Współpraca reklamowa
kosmetyki herbapol polana
Fryzury
„Szampon i odżywka Herbapol Polana bardzo mnie zaskoczyły”. Poznaj wyniki testu!
Współpraca reklamowa