Jubileuszowa gala Miss Polski już za nami! Dziś wieczorem po raz 35 została wybrana Miss Polski. W konkursie zaprezentowały się 32 kandydatki, które zachwycały swoim wyglądem na scenie, ale tytuł najpiękniejszej Polski mogła zdobyć tylko jedna z nich. Która z uczestniczek została Miss Polski 2024? Teraz wszystko stało się jasne!

Reklama

Finał Miss Polski 2024

W piątek w Nowym Sączu odbyła się jubileuszowa gala Miss Polski. Rok temu tytuł Miss Polski 2023 zdobyła Angelika Jurkowianiec, która dziś wieczorem przekazała koronę swojej następczyni. O tytuł najpiękniejszej Polki walczyły 32 kandydatki - po dwie kandydatki z każdego województwa. Która była najlepsza i otrzymała tytuł Miss Polski 2024? Wybór był naprawdę bardzo trudny!

Gala finałowa konkursu Miss Polski 2024
Pawel Wodzynski/East News

Uczestniczki konkursu wzięły udział w kilku pokazach. Widzowie mogli zobaczyć m.in. jak kandydatki do tytułu najpiękniejszej Polki prezentują się w kostiumach kąpielowych czy w sukniach ślubnych. Kandydatki oceniali m.in. Izabela Janachowska, Milena Krawczyńska oraz Ewa Wachowicz, a galę poprowadzili Agnieszka Hyży, Ilona Krawczyńska, Krzysztof Ibisz i Aleksander Sikora.

Gala finałowa Miss Polski 2024
Pawel Wodzynski/East News

Atmosfera była bardzo gorąca i wszyscy czekali na wyniki konkursu. Ostatecznie tytuł Miss Polski 2024 otrzymała piękna Kasandra Zawal!

Reklama

Gratulujemy!

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama