oriflame signature
Chcę testować
Health Labs Care - Emulsja do demakijażu i oczyszczania Pure On
Wyniki testu
kosmetyki do włosów herbapol Polana
Chcę testować
suche szampony wella
Chcę testować
suplement diety  ShapeMe mix smaków od Health Labs Care
Laureaci
suplement diety VibeMe Health Labs Care
Laureaci
bandi anti dark spot
Laureaci
żel myjący Pure On
Wyniki testu
kremów Revitalift Laser X3 od L'Oréal Paris
Wyniki testu
SEYSSO - szczoteczka do zębów i pasta do zębów
Laureaci
Ziaja MED
Wyniki testu
La Roche Posay Cicaplast Baume B5 +
Wyniki testu
Biovax Sebocontrol
Laureaci
Suplement diety ShineMe
Wyniki testu
Garnier, Pure Active, Serum przeciw niedoskonałościom z kwasami AHA, BHA i węglem
Laureaci
suplement diety NewMe od Health Labs Care
Laureaci
zestaw kosmetyków Matrix
Laureaci
Loreal Paris kosmetyki do makijażu
Laureaci
Neviea Cellular
Laureaci
Bioderma Sébium Kerato+
Wyniki testu
Basia i Krystan - finał Hotel Paradise 3 - Klaudia El Dursi
mat. prasowe
Newsy

Finał "Hotel Paradise 3" - tak szokującego zakończenia w historii programu jeszcze nie było

Finał trzeciej edycji "Hotelu Paradise" był inny niż wszystkie. Pierwszy raz w historii polskiej edycji programu jeden z uczestników rzucił złotą kulą, poniekąd wybierając pieniądze, zamiast uczucia.

"Hotel Paradise 3" dobiegł końca. Za nami jedna z bardziej emocjonujących edycji. Do ścisłego finału przeszły dwie pary, które od początku trwania show budowały relację opartą na uczuciach. Tym samym uczestnicy mogli wybrać, czy to Bibi i Simon, czy Basia i Krystian staną na ścieżce lojalności. Decyzja była niemal jednogłośna i to Basia z Krystianem dostali swoją szansę. 

Zobacz także: "Hotel Paradise": Nathalia i Kamil są w związku? Zostali przyłapani przez paparazzi w namiętnych uściskach

Sandra i Lexi z „Hotel Paradise” mieszkały ze sobą! Jakie teraz mają relacje?

Basia i Krystian wygrywają "Hotel Paradise 3"

Basia i Krystian przeszli w "Hotelu Paradise" długą drogę, zanim znaleźli się w finale. Pomimo deklaracji uczuć, para często była rozdzielana. Krystian był wybierany przez nowe uczestniczki, które pojawiały się w programie, ale też wskutek mieszania par, Basia trafiała do singielni, cierpliwie czekając na powrót do swojego partnera. Przełomowym momentem dla ich związku było jednak wyeliminowanie Basi z programu przez Luizę. To wtedy tych dwoje zrozumiało, jak bardzo są ze sobą związani. Krystian cierpliwie czekał więc na jej powrót, trzymając się ekscentrycznej blondynki Ewy. Kiedy Basia wróciła do "Hotelu Paradise" wszystko stało się jasne. Większość przewidziała, że ta dwójka trafi do finału. 

Kiedy nadszedł wybór mieszkańców "Hotelu Paradise", za Bibi i Simonem stanęli wyłącznie Kara i Marcin.

Krystian rzuca kulą podczas finału "Hotel Paradise"

Kiedy Basia i Krystian stanęli na ścieżce lojalności, mając zdecydować, czy wybierają uczucie, czy pieniądze, wszystko wydawało się przesądzone. Nikt nie spodziewał się, że jedno z nich rzuci kulą, zgarniając wygraną dla siebie. Ku przerażeniu uczestników, na ostatnim kroku Krystian roztrzaskał ją jednak, wybierając 100 tysięcy złotych. Nikt nie spodziewał się, że któreś z finalistów to zrobi. Dlaczego tak postanowił? Jak przyznał, chciał podzielić się wygraną pomiędzy finałową czwórkę. Każdy zgarnąłby w takim przypadku po 25 tysięcy złotych. 

Podzielę się z Bibi, Simonem i Basią. Wiem, że ta kwota się namnoży, odłożę sobie na konto i nie będę tym szastał - mówił w rozmowie z Party.pl.

To samo mówił w programie. Basia przyznała, że jest dumna ze swojego partnera. Wydawałoby się to sprawiedliwe, jednak czy rozsądne? 

Hotel Paradise - Basia i Krystian - ścieżka lojalności
screeny/TVN 7/ Instagram

Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Krystian do tej pory nie podzielił się pieniędzmi z wygranej. Dlaczego?
Krystian Feretti jako pierwszy w historii polskiej edycji "Hotelu Paradise" rozbił Złotą Kulę i zgarnął 100 tys. zł. POdczas finału obiecał, że podzieli wygraną na czterech finalistów. Dlaczego jeszcze tego nie zrobił?

Choć od zakończenia emisji 3. edycji " Hotelu Paradise " minął już tydzień, to bohaterowie randkowego hitu TVN 7 z udziałem atrakcyjnych singli walczących o sławę, miłość i wielkie pieniądze już kilka miesięcy temu powrócili do Polski. Do tej pory mieszkańcy rajskiego hotelu nie mogli jednak ujawniać, jak potoczyły się ich dalsze losy. Aż do teraz! Po zakończeniu emisji programu i wielkim finale, który wstrząsnął sympatyków hitu TVN 7, dowiedzieliśmy się, m.in., że  Kara i Marcin tworzą szczęśliwy związek . Ogromnym uczuciem niezmiennie darzą się również Bibi i Simon, którzy niebawem razem zamieszkają. Ku zaskoczeniu wszystkich, zwycięzcy programu -  Krystian i Basia rozstali się , a piękna blondynka związała się z innym bohaterem show. Basia jest teraz w związku z Krzysztofem . Czy to właśnie ten fakt sprawił, że Krystian pomimo deklaracji po rzycie Złotą Kulą i zapewnieniom, że podzieli nagrodę na cztery równe części pomiędzy siebie, Basię, Bibi i Simona, nadal nie ofiarował im obiecanej kwoty? Dlaczego Krystian z "Hotelu Paradise" jeszcze nie podzielił się nagrodą? Takiego finału "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Pierwszy raz w historii polskich edycji rajskiego hutelu byliśmy świadkami rozbicia Złotej Kuli. Ku zaskoczeniu wszystkich, Krystian, który postanowił rozbić Kulę, zadeklarował, że podzieli się nagrodą wraz ze swoją telewizyjną partnerką oraz drugą finałową parą - Bibi i Simonem. Jak się jednak okazuje, pomimo iż od wielkiego finału "Hotelu Paradise 3" minęło już kilka miesięcy, Krystian nadal nie spełnił swoich obietnic. Dlaczego? Wygranej jeszcze nie otrzymałem i pewnie jeszcze trochę czasu minie - zdradził niedawno na InstaStories Krystian.        ...

które pary są razem - Hotel Paradise 3
Instagram
Newsy
Które pary przetrwały po "Hotelu Paradise" - to duże niespodzianki tego sezonu
"Hotel Paradise" połączył kilka par. Nie wszystkie jednak przetrwały próbę i po opuszczeniu rajskiego Zanzibaru, postawiły na samodzielną ścieżkę.

"Hotel Paradise" miał właśnie swój finał. Trzecia edycja należała do jednej z najbardziej ekscytujących. Po raz pierwszy w polskiej edycji któryś z uczestników rzucił kulą. Krystian upuścił ją na ścieżce lojalności na kwocie 100 tysięcy złotych, żeby podzielić się pieniędzmi z pozostałą dwójką finalistów. Czy wygrał jednak miłość? I co z pozostałymi parami? Czy Basia i Krystian są razem po zakończeniu programu "Hotel Paradise"? Relacja Basi i Krystiana nie przetrwała po odejściu z programu. Tych dwoje szybko zrozumiało, że trudno jest odnaleźć się razem w innej rzeczywistości. Krystian przyznał, że nie chcieli wzajemnie się ranić i dziś mają dość ograniczony kontakt. Nie wykluczył jednak, że być może kiedyś nadejdzie ich czas. Dodatkową kwestią jest to, że Basia prawdopodobnie spotyka się z Krzysztofem! Choć informacje nie są potwierdzone, wiele na to wskazuje. Bibi i Simon po emisji programu są razem Bibi i Simon prawdopodobnie wciąż pielęgnują swoje uczucie i są razem. Simon wrócił do Polski, tak jak planował i często spotyka się z Bibi. W trakcie emisji programu oboje wrzucali wspólne, czułe zdjęcia i nie szczędzili sobie dobrych słów. Jak podaje Party.pl, para miała jednak kryzys! Finałowa para na chwilę rozstała się po zakończeniu show TVN7, jednak szybko postanowiła walczyć o uczucie. Czy tym razem się udało? Uczestnicy prawdopodobnie szybko poinformują o tym swoich fanów. Wszystko wskazuje jednak na to, że jest im ze sobą dobrze. Co dalej z Karą i Marcinem po "Hotelu Paradise"? Kara i Marcin to jedna z bardziej kontrowersyjnych par w programie. Choć nie wszyscy wierzyli w siłę ich uczuć, to bardzo prawdopodobne, że są razem. Niemniej jednak, niezależnie od tego wspólnie tworzą kanał na YouTube,...

Wiemy, kto wygrał Hotel Paradise 4
mat. prasowe
Newsy
Wiemy, kto wygrał "Hotel Paradise 4". Był rzut złotą kulą!
Za nami wielki finał "Hotelu Paradise 4" O zwycięstwo walczyły dwie pary - Nana i Łukasz oraz Sara i Michał. Kto wygrał? Zobaczcie relację!

I wszystko jasne! Wiemy już, kto wygrał czwartą edycję "Hotelu Paradise". W finale znalazły się dwie pary - Nana i Łukasz oraz Sara i Majk. O tym, kto stanął na "ścieżce lojalności" i walczył o główną wygraną, zdecydowali pozostali uczestnicy show. Zobaczcie, co więc się wydarzyło!  Finał "Hotelu Paradise 4": Sara i Majk wygrali!  Emocji w wielkim finale "Hotelu Paradise 4" nie brakowało! Tym bardziej, że to właśnie pozostali uczestnicy zdecydowali o zwycięstwie jednej z par, stając za ich plecami. Zdecydowaną większość głosów zdobyli Sara i Majk i to właśnie ich Klaudia El Dursi ogłosiła wielkimi zwycięzcami czwartej serii show TVN 7! Jak rozłożyły się poszczególne głosy? Zobaczcie: SARA i MAJK: Wiktoria, Miłosz, Maria, Vanessa, Jan, Mateusz, Inga, Oha, Łukasz, Przemek NANA i ŁUKASZ: Natka, Launo, Darek, Kuba, Kasia  Zobacz także:  "Hotel Paradise 4": Mateusz szczerze o hejcie, kulisach i odpadnięciu z programu "Byłem mega wkurzony" Rzut kulą w finale "Hotelu Paradise 4" Sara i Majk po ogłoszeniu zwycięstwa stanęli na "ścieżce lojalności". Mogli rzucić kulą na polach powyżej 50 tysięcy złotych. Tuż przed najwyższym stopniem (100 tysięcy złotych) Sara rzuciła kulą na polu 90 tysięcy złotych, a to oznacza, że całą kwotę zgarnęła dla siebie (przy najwyższej wygranej obowiązuje podział)! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Fani krytykują finałową stylizację Klaudii El Dursi! "Straszny ten mop na głowie" Dlaczego tak zrobiła?  Jak wyjaśniła: Przyjaźń jest dla mnie bardzo ważna i jeśli jest prawdziwa, to przetrwa taką próbę. Miłość może i poznałam, Przemek stoi tam, a nie tutaj. Gdyby stał tutaj nie rzuciłabym. A jeśli chodzi o Was wszystkich,...

Krystian z "Hotelu Paradise" komentuje relacje z Basią
mat. prasowe
Newsy
"Hotel Paradise 3": Krystian pokazał nową dziewczynę? To nagranie zaskoczyło fanów
Krystian z 3. edycji "Hotelu Paradise" nie rozpacza po zerwaniu z Basią. Wszystko wskazuje na to, że znów jest zakochany! Jego wymowne nagranie mówi wszystko!

Wielu fanów "Hotelu Paradise" podkreśla, że 3. sezon ich ulubionego show można zaliczyć do najbardziej emocjonujących. Pierwszy raz w historii polskiej edycji rajskiego hotelu finalista rzucił Złotą Kulą. Co więcej, po zakończeniu programu związek stworzyło aż pięć par. Wielką miłość deklarują Kara i Marcin .  Szczęśliwie zakochani są także Ola i Michał , a niedawno swój związek ogłosili Luiza i Maurycy . Również  Bibi i Simon przez długi czas kontynuowali swoją relację także poza kamerami TVN 7. Ku zaskoczeniu wszystkich, tuż po zakończeniu emisji show Krystian i Basia rozstali się, a piękna blondynka szybko znalazła pocieszenie w ramionach innego uczestnika "Hotelu Paradise". Jakiś czas temu Basia i Krzysztof zdradzili, że są parą.  Wszystko wskazuje na to, że również Krystian nie pozostaje bierny i także jest już w związku. Jego najnowsze wymowne wideo tylko podkręca te doniesienia! Wielkim szokiem dla widzów było również najnowsze instagramowe oświadczenie Bibi i Simona. W środowe popołudnie, 30 czerwca, Bibi  i Simon przyznali, że się rostali . Krystian z "Hotelu Paradise" pokazał nową dziewczynę? Basia Pędlowska i Krystian Feretti byli uznawali za jedną z najlepiej zgranych par 3. edycji "Hotelu Paradise". Ta dwójka już od pierwszego odcinka czuła do siebie miętę i sukcesywnie wybierała się na kolejnych Rajskich Rozdaniach. Ich uczucie, zbliżone poglądy oraz olbrzymia determinacja doprowadziły do tego, że Basia i Krystian zaszli aż do wielkiego finału "Hotelu Paradise". Wtedy stało się coś nieoczekiwanego, Feretti rozbił Złotą Kulę, zgarniając główną nagrodę w postaci 100 tys. złotych. Co ciekawe, podjął wtedy decyzję, że podzieli się nagrodą ze swoją telewizyjną partnerką - Basią - oraz drugą finałową...

Nasze akcje
philips prezenty na święta
Fryzury
Stylizacyjne hity od Philips idealnym prezentem na święta
Współpraca reklamowa
jak zrobić depilację IPL
Pielęgnacja
Jak prawidłowo wykonać depilację IPL w domu, aby dała jak najlepsze efekty?
Współpraca reklamowa
Akademia Syoss
Fryzury
Twoje włosy się puszą? Sprawdź, co radzi ekspert
Współpraca reklamowa
tołpa enzyme
Pielęgnacja
Jak działają kosmetyki z linii tołpa.® dermo enzyme? Wizażanki to sprawdziły. Poznajcie ich opinie
Współpraca reklamowa
FeMe Health Labs Care
Styl życia
Jak działa suplement diety FeMe Complex od Health Labs Care? Wizażanki podzieliły się swoimi opiniami
Współpraca reklamowa
Gliss pielęgnacja włosów po lecie
Fryzury
Pielęgnacja włosów zniszczonych po lecie
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Testujemy kilka hitów do pielęgnacji i makijażu Eveline Cosmetics
Współpraca reklamowa
serum Glow On od Health Labs Care
Pielęgnacja
„Po zastosowaniu serum moja skóra ma o wiele więcej blasku. Jest miękka i sprężysta”. Sprawdźcie, jak Wizażanki oceniły serum Glow On od Health Labs Care
Współpraca reklamowa