klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Monika "Esmeralda" Godlewska
ONS
Newsy

Esmeralda Godlewska pokazała się w szpitalnym łóżku! Mistrzyni autopromocji?

Esmeralda Godlewska ze szpitalnego łóżka opowiada o swoim stanie zdrowia i dziękuje fanom za troskę. Ale to nie wszystko, co ma do powiedzenia kontrowersyjna celebrytka...
Matylda Nowak
lipiec 11, 2018

Jak niedawno pisaliśmy, Monika "Esmeralda" Godlewska spowodowała poważny wypadek. Jej Audi staranowało na warszawskiej ul. Ząbkowskiej kilka samochodów, po czym wbiło się w ścianę jednego z budynków. Zakrwawioną Godlewską z miejsca wypadku przewieziono do szpitala. Co ciekawe, obecni na miejscu policjanci ujawnili, że kobieta "śmierdziała alkoholem". Dzień po kraksie, Esmeralda Godlewska pokazała na Stories swoje obrażenia i podziękowała fanom za wsparcie.

Dziękuję, że pomimo całej tej fali hejtu wciąż są dobre osoby, które mają serce i nie jest to serce z kamienia. Ja leżę w szpitalu - trzy tygodnie mnie czeka rehabilitacja - mówi Monika "Esmeralda" Godlewska.

Instagram

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Autopromocja na szpitalnym łóżku

Widząc poobijaną Monikę, automatycznie jesteśmy gotowi do współczucia. Jednak już minutę później empatię zastępuje totalne zaskoczenie. Bo w kolejnym ujęciu, Esmeralda powraca do swojego ulubionego zajęcia, czyli autopromocji, i ze szpitalnego łóżka zaczyna zachwalać internautom najnowszą "produkcję" sióstr Godlewskich.

Ale kiedy wyjdę, moi kochani, nie pozbędziecie się mnie tak szybko - zapowiada Esmeralda z zalotną miną - Bo wychodzi nasz nowy teledysk, nowa piosenka.

Po chwili, jakby przypomniała sobie, w jakich okolicznościach trafiła do szpitala, Monika Godlewska odnosi się w końcu do samego wypadku.

Co mogę powiedzieć - żałuje tego, co się stało. Żałuję, że wjechałam tam, gdzie wjechałam. Ale moi kochani, tak jak mówiłam, tak szybko się mnie nie pozbędziecie. Wychodzi nasz najnowszy teledysk. Esmeralda wróci do zdrowia. Żałuję tylko tego, co się stało.

Jak rozumieć to naprzemienne promowanie swojej twórczości, i kajanie się za spowodowanie wypadku? Słuchając Godlewskiej można dojść do wniosku, że aspirująca piosenkarka nie cierpi na depresję, jak twierdziła jej siostra Magda, tylko raczej ma rozdwojenie jaźni.

W jakim stanie jest Esmeralda Godlewska?

Po koniec swojej szpitalnej "transmisji" Monika "Esmeralda" Godlewska ujawnia, w jakim stanie wyszła z niedzielnej kraksy.

Sorry za mój wygląd. Jestem bez makijażu, poobijana - tłumaczy Esmeralda. - Cieszę się tylko z tego, że nikomu nie stała się krzywda i dziękuję Bogu za to, i za to się modlę. Jedyne obrażenia, jakie odniosłam, to obrażenia głowy, miednicy i śledziony, która na szczęście nie pękła.

Na koniec padają słowa, na które wielu pewnie czekało:

I tak dla mnie najważniejsze jest to, że nikomu nic się nie stało, że nikt nie ucierpiał w wypadku, prócz mnie - mówi Godlewska. - Ale generalnie być może to jest zasłużona kara.

To ostatnie zdanie brzmi prawie jak przyznanie się do winy i potwierdzenie pierwszych policyjnych doniesień z miejsca wypadku. Teraz pozostaje nam czekać na dalsze działania prokuratury. Wszystko zależy od tego, CZY i ILE alkoholu Godlewska wypiła, zanim siadła za kółkiem (wg źródeł Pudelka, miało to być aż 1,5 promila!). W najlepszym wypadku Esmeraldę może czekać czasowa utrata prawa jazdy i grzywna, a w najgorszym - do 2 lat więzienia.

Zobacz także: Smukłe ciało Esmeraldy Godlewskiej to tylko zasługa mocnego retuszu? Zaskakujące zdjęcia z ukrycia

A wy co myślicie o szpitalnych wyznaniach Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej?

Komentarze
Styl życia Kim jest były Esmeraldy Godlewskiej? To przez niego przeszła załamanie nerwowe
Po spowodowanym pod wpływem alkoholu wypadku o najmłodszej z sióstr Godlewskich znów jest bardzo głośno. Według rodziny, przyczyną wszystkich problemów Esmeraldy było dramatyczne rozstanie z ojcem jej dziecka. Kim jest ten tajemniczy mężczyzna?
Natalia Kędra
lipiec 11, 2018

Monika "Esmeralda" Godlewska ma złą passę. W ostatnich miesiącach przydarzało jej się nieszczęście za nieszczęściem: rozstanie z narzeczonym , poronienie, internetowy hejt, problemy z utrzymaniem wagi... Kulminacją problemów celebrytki był niedzielny wypadek na warszawskiej Pradze, który miała spowodować pod wpływem alkoholu. Na szczęście nikt poza Esmeraldą nie ucierpiał, a i ona sama jest przytomna i powoli dochodzi do zdrowia. fot. Instagram Dlaczego Esmeralda Godlewska wsiadła za kierownicę po alkoholu? Esmeralda Godlewska nie śpieszy się z wyjaśnieniami, dlaczego wsiadła za kierownicę po alkoholu (w wideo ze szpitala obiecuje za to rychły powrót do show-biznesu). Uprzedzają ją jednak siostry, konkretnie najstarsza Magdalena . W rozmowie z "Super Expressem" ujawniła, że Esmeralda cierpi na ciężką depresję i ma za sobą nawet próbę samobójczą. O stan siostry obwinia świat zewnętrzny - głównie internetowych hejterów i byłego narzeczonego, z którym najmłodsza Godlewska ma 2-letniego syna Milana. Bezpośrednią przyczyną alkoholowego rajdu Esmeraldy miało być zobaczenie wspólnego zdjęcia Milanka, byłego ukochanego i jego nowej partnerki . Kim jest były narzeczony Esmeraldy Godlewskiej? Kim jest były narzeczony Godlewskiej i ojciec Milana? To 29-letni szef kuchni i krytyk kulinarny - Arkadiusz Płoński . Jego potraw możecie spróbować w jednej z restauracji na warszawskim Powiślu. Post udostępniony przez Arkadiusz Płoński (@headcheff_artystasmaku) Maj 23, 2018 o 9:15 PDT Płoński gotuje także dla gwiazd telewizji, a na jego Instagramie znajdziecie wiele zdjęć kucharza z celebrytami. Wypatrzyliśmy tam m. in. Jessikę Mercedes, Maję Sablewską, Kubę Wojewódzkiego, Renulkę czy Radzimira Dębskiego. Post udostępniony przez Arkadiusz Płoński (@headcheff_artystasmaku) Paź 27, 2017 o 1:09 PDT Wcześniej mężczyzna zajmował...

Przeczytaj
Styl życia Smukłe ciało Esmeraldy Godlewskiej to tylko zasługa mocnego retuszu? Zaskakujące zdjęcia z ukrycia
Siostry Godlewskie już od jakiegoś czasu podejrzewane są o retusz. Tym razem prawda o ciele Esmeraldy boleśnie wyszła na jaw podczas gali Fame MMA.
Milena Majak
lipiec 02, 2018

Razem z Anią "Małą" z Warsaw Shore oraz Moniką Miller , Esmeralda Godlewska wystąpiła w kusych szortach i skąpym topie w  roli tzw. ring girl . To był jej debiut i jak wiele osób przypuszczało, tak kuse wdzianko niestety odsłoniło prawdę o jej sylwetce . Okazuje się, że wcale nie jest tak szczupła, jak Esmeralda pokazuje na swoim Instagramie. Zobacz także: Jak zmieniły się dziewczyny z Warsaw Shore? Najnowsze zdjęcia z gali Fame MMA niestety nie są dla niej zbyt korzystne. Komentarze również nie należą do pochlebnych. Esmeralda Godlewska retuszuje zdjęcia? Osoby prowadzące złośliwy  profil @celebritygram___ na Instagramie , tylko czekały na takie potknięcie Esmeraldy Godlewskiej. Niejednokrotnie można było tam przeczytać, że nautra nie tylko poskąpiła celebrytce talentu wokalnego , ale również figury. Internauci notorycznie przypominają o jej sztucznych piersiach, powiększonych ustach oraz makijażu permanentnym. Już dawno dopatrzyli się drobnych przekłamań na Instagramie Esmeraldy . A na gali Fame MMA znaleźli tylko tego potwierdzenie. Zdjęcie: Screen z Instagram.com/celebritygram___ Dowodów na to, że Esmeralda Godlewska mocno retuszuje zdjęcia , a tym samym okłamuje fanów, są oczywiście screeny z samej gali Fame MMA . Ani jej brzuch nie jest tak płaski, ani również nogi nie są tak zgrabne, jak do tej pory prezentowała. Różnice są dość spore i naszym zdaniem celebrytce trudno będzie zrzucić winę na niekorzystną pozycję. W komentarzach możemy przeczytać, że ludzie w większości przypadków są wręcz w szoku i nie wierzą, że to ona .  Zdjęcie: Screen z  Instagram.com/celebritygram___ Postanowiłyśmy wejść na instagramowy profil Esmeraldy i przyjrzeć się uważnie niektórym zdjęciom. Szczególną uwagę zwraca to w różowym kostiumie kąpielowym marki Tropical Star . Wygrzewająca się w słońcu celebrytka postanowiła poprawić kształt...

Przeczytaj
Styl życia Nowe fakty o wypadku samochodowym Moniki Godlewskiej. Próbowała popełnić samobójstwo!
Monika "Esmeralda" Godlewska spowodowała groźny wypadek na warszawskiej Pradze Północ i trafiła do szpitala. Według policji kierująca pojazdem śmierdziała alkoholem. Teraz Magdalena Godlewska staje w obronie siostry i prosi, żeby nie mieć jej za złe popełnienia przestępstwa!
Natalia Kędra
lipiec 10, 2018

Kiedy myślicie, że siostry Godlewskie wyczerpały już limit wpadek i zwykłego absurdu, seksowne "piosenkarki" znów zaskakują. W niedzielę wieczorem tabloidy i lokalne media zaczęły informować o  najnowszym wybryku Moniki zwanej Esmeraldą . Celebrytka miała wsiąść za kierownicę Audi pod wpływem alkoholu i spowodować groźny wypadek na ul. Ząbkowskiej w Warszawie . Kierowcy staranowanych przez nią samochodów nie ulegli obrażeniom, samą Monikę jednak przewieziono do szpitala . Wypadek Moniki "Esmeraldy" Godlewskiej Godlewskiej można by żałować, gdyby nie wątek alkoholowy . Pijani kierowcy wciąż są w naszym kraju ogromnym problemem społecznym i zagrożeniem dla życia i zdrowia innych. Mimo że wyczynu Godlewskiej nie da się usprawiedliwić, jej siostra Magdalena (na zdj. po l.) usilnie próbuje. Post udostępniony przez Magdalena Godlewska (@magdalenagodlewska) Sie 11, 2017 o 3:33 PDT Magdalena udzieliła nietypowego wywiadu dla "Super Expressu", w którym utrzymuje, że  winą za wypadek siostry należy obarczyć wszystkich poza nią samą ... Zobacz także: Smukłe ciało Esmeraldy Godlewskiej to tylko zasługa mocnego retuszu? Zaskakujące zdjęcia z ukrycia Przyczyny wypadku Moniki Godlewskiej Przy okazji zdradziła bardzo dużo intymnych szczegółów z życia Esmeraldy. Z artykułu wynika, że najmłodsza siostra Godlewska od miesięcy cierpi na depresję, spowodowaną internetowym hejtem i osobistym dramatem . Celebrytka została opuszczona przez ojca swojego dziecka, Arkadiusza Płońskiego, co bardzo ciężko przeżyła. Przepraszam, ale nie chce rozmawiać na ten temat, wraz z moją całą rodziną mamy dosyć tego hejtu. Monika ma silną depresję, miesiąc temu próbowała popełnić samobójstwo. Wylądowała na OIOM-ie, lekarze ją uratowali. Teraz ta sytuacja... [...] Cztery godziny przed całym zdarzeniem wysłała mi zdjęcie jej byłego z nową kobietą i z...

Przeczytaj
esmeralda godlewska
Styl życia Esmeralda Godlewska pokazała zdjęcie z młodości. Nie poznalibyście jej!
Esmeralda postanowiła pokazać swoje zdjęcie sprzed lat. Jedyny problem? Odjęła sobie z 15 cm w Photoshopie...

Choć wiele osób zarzuca siostrom Godlewskim nienaturalny wygląd i kwestionuje ich "talent" wokalny, to jednak nadal cieszą się one niesłabnącym zainteresowaniem, czego odzwierciedleniem są kolejne propozycje współpracy.  Esmeralda i Małgorzata szykują trasę koncertową, a niedawno nawet otrzymały propozycję prowadzenia programu w 4fun Dance , gdzie mają przedstawiać... śpiewająco-rozbieraną prognozę pogody. Nastoletnia Esmeralda Godlewska przed operacjami Fani i antyfani sióstr z największym zainteresowaniem szukają informacji o tym, jak Małgorzata i Esmeralda wyglądały, zanim zaczęły intensywnie korzystać z zabiegów medycyny estetycznej. Niedawno pokazywałyśmy wam zdjęcia z młodości Małgorzaty , a teraz przyszedł czas na Esmeraldę.  Cóż, te fotografie to najlepszy przykład na to, że w internecie nic nie ginie... Kilka(naście) lat temu wiele osób tworzyło swoje prywatne blogi, czy też fotoblogi, które jak sama nazwa wskazuje, służyły do publikacji zdjęć. To właśnie na stronie Photoblog.pl internauci wyszperali zdjęcia Esmeraldy. Porównali je z tym, które na swoim Instagramie niedawno opublikowała celebrytka i... szok! Nie chodzi o to, jak bardzo zmieniła się 26-latka, ale o to, że poprawiła swoje zdjęcie z młodości w Photoshopie. Okazuje się, że zmniejszyła sobie talię o dobre 10-15 cm! Polecamy:   Aktorka z "Na Wspólnej" pokazała zdjęcie z dzieciństwa - jak ona się zmieniła! Foto:  Instagram/Photoblog Kiedy to wyszło na jaw, zdjęcie zniknęło z Instagrama Esmeraldy, ale jak już wspominałyśmy - w internecie nic nie ginie i dlatego możecie zobaczyć, jak dawniej wyglądała jedna z sióstr Godlewskich nie tylko przed chirurgicznymi poprawkami, ale też ingerencją programu graficznego;) A oto 16-letnia...

Przeczytaj