serum la roche-posay
Chcę testować
kosmetyki bandi
Chcę testować
naturican
Chcę testować
kosmetyki maybelline new york
Chcę testować
kosmetyki vichy
Wyniki testu
equalibra
Chcę testować
sanelle
Laureaci
seysso
Wyniki testu
aa
Laureaci
kosmetyki iwostin
Wyniki testu
kosmetyki glov
Laureaci
kosmetyki aa
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Laureaci
kosmetyki bourjois
Laureaci
kosmetyki eucerin
Laureaci
kosmetyki miss sporty
Wyniki testu
kosmetyki biotherm
Laureaci
kosmetyki seysso
Wyniki testu
kosmetyki avene
Laureaci
kosmetyki cerave
Laureaci
Elżbieta II nie ma litości! Królowa zmyślnie upokorzyła Meghan Markle podczas oficjalnych rozmów
East News/ONS.pl
Newsy

Elżbieta II nie ma litości! Królowa zmyślnie upokorzyła Meghan Markle podczas oficjalnych rozmów

Na jaw wychodzą nowe, szokujące szczegóły z życia brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że książę Harry odbył spotkanie z królową, mające na celu określenie warunków Megxitu. Ku zaskoczeniu wszystkich monarchini poważnie dała popalić Meghan Markle. Sprawdźcie, co zrobiła. Meghan na długo to zapamięta!

Pomimo iż od oficjalnego odejścia Meghan Markle i księcia Harry’ego z królewskiego dworu minął już rok, teraz na jaw wychodzą kolejne fakty dotyczące ich rezygnacji z dworskich obowiązków. Co więcej, nagła popularność książki  „Harry i Meghan: chcemy być wolni” autorstwa  Carolyn Durand i Omida Scobie, rzuca nowe światło na relacje pomiędzy byłymi Sussexami, a Jej Królewską Mością. Okazuje się, że podczas jednej z oficjalnych rozmów, Elżbieta II z rozmysłem znieważyła Meghan Markle. Co takiego zrobiła?

Wzięliśmy udział w Sephora Wonderland, czyli największym święcie kosmetycznym!

Królowa Elżbieta II zmyślnie upokorzyła Meghan Markle

Decyzja księcia Harry’ego i Meghan Markle o odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej nie była łatwa dla żadnej ze stron. Wiele osób obwiniało o nią amerykańską piękność, która od początku małżeństwa była na bakier z dworskimi tradycjami, łamiąc niemal każdą zasadę królewskiej etykiety. Kochająca rozgłos i brak ograniczeń gwiazda Hollywood z dnia na dzień musiała przestawić się na życie w złotej klatce, które czujnym spojrzeniem kontrolowała Jej Królewska Mość. Nic więc dziwnego, że gdy tylko para ogłosiła, że na dobre porzuca swoje książęce obowiązki media zalała fala hejtu i oskarżeń kierowanych w stronę aktorki.
Teraz, gdy od pamiętnego dnia, nazywanego Megxitem, minął już ponad rok, na światło dzienne wychodzą kolejne fakty związane z pobudkami byłych Sussexów, a także relacjami, jakie w tamtym czasie małżonkowie mieli z królową Elżbietą II

Jak podkreślają autorzy książki „Harry i Meghan: chcemy być wolni”, małżeństwo długo przygotowało się do podjęcia swojej decyzji i zabiegało o audiencję u królowej, której zamierzało przedstawić swoje racje. Niestety, pomimo usilnych starań księcia i wielokrotnych prób ustalenia dogodnego terminu spotkania, w celu określenia zasad odejścia z królewskiego dworu, Elżbieta II sukcesywnie zbywała Harry’ego. Para postanowiła więc działać na własną rękę i opublikowała pamiętny post, w którym poinformowała, że rezygnuje z dotychczasowych obowiązków. Niestety to posunięcie okazało się przeciwne do ich zamierzeń. „Zemsta” królowej była natychmiastowa. Elżbieta II zwołała natychmiastowe spotkanie w celu ustalenia warunków Megxitu, podczas którego zmyślnie upokorzyła Meghan pomijając ją w rozmowie.

Meghan czekała w Vancouver, gotowa dołączyć do spotkania poprzez wideorozmowę. Gdy jednak Harry zaproponował, że się z nią skontaktuje, uznano to za zbędne  - czytamy w książce „Harry i Meghan: chcemy być wolni”.

Skandal w brytyjskiej rodzinie królewskiej! Bliski Meghan Markle został zatrzymany za przemoc domową
ONS.pl

Carolyn Durand i Omida Scobie podają, że największa kłótnia i rozczarowanie dotyczyły pieniędzy. Byli Sussexowie liczyli bowiem, że nadal będą korzystać z licznych przywilejów z ramienia korony.

Porzuciłam dla tej rodziny całe swoje życie. Gotowa byłam robić wszystko, co trzeba. I oto, gdzie teraz jesteśmy - miała zwierzyć się swojej przyjaciółce Meghan Markle.

Teraz Meghan i Harry nadal zmagają się kryzysem finansowym. W kuluarach mówi się nawet, że była księżna rozważa nawet założenie własnej marki kosmetycznej, by wyjść z milionowych długów.

Cóż, jedno jest pewne. Konsekwencje bagatelizowania królowej para będzie odczuwać jeszcze przez długi czas.

Elżbieta II jest nieprzejednana! Pozbawiła swojego prawnuczka tytułów. To zemsta, a może miała ważne powody?
East News

Królowa Elżbieta II nie ma skrupułów. Chce odebrać Harry’emu to, co najbardziej kocha
East News/ONS.pl
Newsy
Królowa Elżbieta II nie ma skrupułów. Chce odebrać Harry’emu to, co najbardziej kocha
Po Megxicie i przeprowadzce Harry’ego i Meghan do Stanów Zjednoczonych, relacje pomiędzy byłymi Sussexami a koroną stały się wyjątkowo napięte. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły konfliktu monarchini z jej wnukiem. Królowa Elżbieta II ma zamiar pozbawić Harry’ego tego, na czym przez całe życie najbardziej mu zależało

Książę Harry znów jest na ustach wszystkich! Odkąd niespełna rok temu młodszy brat księcia Williama podjął decyzję o rezygnacji z dworskich obowiązków i przywilejów, a także wraz z żoną i synkiem przeprowadził się do słonecznego Santa Barbara w Stanach Zjednoczonych, nie ma dnia, by media nie rozpisywały się o jego codzienności poza pałacowymi murami. Głośno mówiło się o zapaści  finansowej Meghan i Harry’ego , kryzysie w ich związku, a także załamaniu nerwowym i leczeniu psychiatrycznym mężczyzny. Co więcej, kilka dni temu świat obiegły doniesienia, jakoby Harry żałował związku z Meghan Markle , a także, że była księżna Sussex zmyślnie zmieniła dane w akcie urodzenia synka pary . Teraz światło dzienne ujrzały kolejne niepokojące informacje na temat jednego z najbardziej kontrowersyjnych Windsorów. Okazuje się, że królowa Elżbieta II chce go pozbawić czegoś, co kocha najbardziej – wojskowych tytułów. Królowa Elżbieta II chce pozbawić Harry’ego wojskowych tytułów 8. stycznia minął rok odkąd książę Harry i Meghan Markle poinformowali opinię publiczną o swoim odejściu z królewskiego dworu. W tym czasie para zdążyła przeprowadzić się na drugi kraniec świata i wieść spokojne życie wśród bogatych i ekscentrycznych amerykańskich celebrytów. To jeszcze nie wszystko. Zakochani nie tylko mieli swój udział w procesie twórczym głośnej książki „Finding Freedom”, ale także nawiązali współpracę ze Spotify i Netflixem. Nagłe uzewnętrznianie się byłych Sussexów i chęć wzbogacenia się na ujawnianiu dworskich sekretów nie tylko zakończyła się poważnym konfliktem pomiędzy małżonkami a brytyjską rodziną królewską, ale nawet doprowadziła do tego, że książę W illiam zaczął grozić Meghan...

Królowa Elżbieta II uśmiercona w brytyjskiej śniadaniówce
REX/Shutterstock/EAST NEWS
Newsy
Rozłam w rodzinie królewskiej! Kolejny potomek Elżbiety II chce porzucić monarchię
Meghan Markle i książę Harry ponieśli srogie konsekwencje odcięcia się od brytyjskiej rodziny królewskiej. Jak się jednak okazuje, ich medialna wojna z royalsami nie zniechęciła kolejnych bliskich Elżbiety II do odejścia z monarchii. Kolejny potomek królowej planuje porzucenie dworu!

Brytyjka rodzina królewska od lat jest w centrum zainteresowania mediów. Sympatyków royalsów fascynują nie tylko restrykcyjne dworskie zakazy i nakazy, ale też ich oficjalne wystąpienia, przemyślane w każdym calu stylizacje, czy sympatie i animozje pomiędzy bliskimi Jej Królewskiej Mości. I gdy wydawać by się mogło, że odejście Meghan i Harry’ego z królewskiego dworu oraz ich głośny wywiad z Oprah Winfery i wiążące się z tym konsekwencje na dobre zniechęcą innych potomków Windsorów do odejścia z królewskiego dworu, do mediów przedostały się niepokojące wieści. Jak informuje magazyn „New Idea” kolejny potomek Elżbiety II planuje odciąć się od monarchii. Takiego ciosu królowa z pewnością nie spodziewała się ze strony swojej ulubienicy! Wnuczka królowej Elżbiety II chce odejść z rodziny królewskiej Kontrowersyjna decyzja Meghan Markle i księcia Harry’ego o rezygnacji z dworskich obowiązków i przeprowadzeniem się do Stanów Zjednoczonych, nazywana „Megxitem”, odbiła się szerokim echem na całym świecie i przez wiele miesięcy była tematem numer jeden brytyjskich tabloidów. Zniewaga, jakiej dopuścili się byli Sussexowie poskutkowała nie tylko odebraniem im tytułów, także pozbawieniem Harry’ego tytułów wojskowych , ale też odcięciem małżeństwa od królewskiego skarbca. I choć para początkowo zapowiadała, że opuszcza królewski dwór, by żyć z dala od świateł reflektorów, to zaledwie kilka miesięcy temu w odwecie za konflikt z resztą Windsorów, postanowiła udzielić głośnego wywiadu i w programie Oprah Winfery wyjawić najbardziej niewygodne tajemnice royalsów. Reakcja korony była natychmiastowa. Elżbieta II zdecydowała się na dobre odciąć Meghan i Harry’ego od...

Ślubna tiara Meghan Markle doprowadziła do kłótni z królową Elżbietą II. Na jaw wychodzą nowe fakty
CapitalPictures/face to face/EAST NEWS
Newsy
Ślubna tiara Meghan Markle doprowadziła do kłótni z królową Elżbietą II. Na jaw wychodzą nowe fakty
Dokładnie trzy lata temu, 19 maja 2018 roku, Meghan Markle i książę Harry powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły tej uroczystości. Okazuje się, że tuż przed ślubem Harry nakrzyczał na królową Elżbietę II. A wszystko przez… ślubną tiarę swojej ukochanej.

Ślub Meghan Markle i księcia Harry’ego miał miejsce 19 maja 2018 roku w  Kaplicy Świętego Jerzego w Zamku Królewskim w Windsorze i choć od tego wydarzenia minęły już trzy lata, to nadal wzbudza wiele emocji. Ogromne kontrowersje budziło nie tylko pochodzenie ukochanej syna przyszłego następcy tronu, ale także kolor jej skóry, fakt, że jest rozwódką, ale również jej nonszalanckie podejście do dworskiej etykiety. Meghan nie tylko od samego początku ogłoszenia związku z Harrym nie przestrzegała królewskich zakazów i nakazów względem określonych zachowań czy sposobów ubioru, ale nawet na własnym ślubie postanowiła zamanifestować swoją buńczuczną naturę. Zgodnie z tradycją suknie ślubne rodziny królewskiej muszą być uszyte według wytycznych , określających nie tylko ich kolor, ale też fason czy materiał. Już wtedy Meghan zrezygnowała z dworskich koronek i postawiła na gładką kreację, co wzburzyło wielu fanów royalsów. To jednak nie koniec skandali związanych ze ślubem Meghan i Harry’ego. Głośno mówiło się też o kłótni pomiędzy Meghan a księżną Kate , które miały spierać się o sukienki dziewczynek sypiących kwiaty przed parą młodą, która została wspomniana przez byłą księżną Sussex podczas jej głośnego wywiadu z Oprah Winfrey. Teraz na światło dzienne wyszedł kolejny spór Meghan, który miał miejsce tuż przed jej zaślubinami z Harrym. Okazuje się, że przyszła panna młoda zanim stanęła na ślubnym kobiercu, omal nie doprowadziła do poważnej awantury z Jej Królewską Mością, a wszystko przez… ślubną tiarę. Zobacz także:  Wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey: „przez Kate płakałam przed ślubem”.  Czym aż tak ją skrzywdziła? Meghan Markle tuż przed ślubem z księciem Harrym...

Książe Harry pogrąża Królową! Tak wspomina życie w pałacu „musiałem wydostać stamtąd moją rodzinę”
East News/ Peter Nicholls-Reuters/POOL supplied by Splash News / SplashNews
Newsy
Książe Harry pogrąża Królową! Tak wspomina życie w pałacu „musiałem wydostać stamtąd moją rodzinę”
Podczas gdy brytyjska rodzina królewska drży o życie męża Elżbiety II, książę Harry nie ma skrupułów. Ukochany Meghan Markle ochoczo udziela mediom kolejnych wywiadów, w których pogrąża swoich najbliższych. Jego ostatnia druzgocąca wypowiedź zabrzmiała jak wojna wypowiedziana monarchii.

Pomimo iż Meghan Markle i książę Harry niebawem po raz kolejny zostaną rodzicami , wszystko wskazuje na to, że para nie zamierza pojednać się z resztą swoich bliskich, a wręcz przeciwnie. Niedawno pisaliśmy o tym, że para wystąpiła w wywiadzie u Oprah Winfrey , gdzie miała podzielić się soczystymi szczegółami na temat życia na królewskim dworze, pogrążając przy tym resztę royalsów, a w szczególności Jej Królewską Mość oraz starszego brata Harry’ego – księcia Williama. I choć wystąpienie małżeństwa ma zostać wyemitowane dopiero 7 marca, już budzi wiele kontrowersji. Co więcej, okazuje się, że Harry nie zamierza na tym poprzestać i już udzielił kolejnego wywiadu. W rozmowie z Jamesem Cordenem w „The Late Late Show”, były Sussex po raz kolejny wbił szpilkę Windsorom . To naprawdę okrutne zwarzywszy na fakt, że jego rodzina drży teraz o zdrowie i życie najstarszego członka rodu – księcia Filipa. Czy miażdżący występ Harry’ego miał ich doprowadzić do załamania? Zobacz także: Królowa kontratakuje! Elżbieta II przemówi do poddanych tuż przed zapowiadanym wywiadem Meghan i Harry’ego Książę Harry miażdży rodzinę królewską Decyzja o rezygnacji Meghan Markle i księcia Harry’ego z dworskich obowiązków do tej pory przypisywana była pewnej siebie i buńczucznej księżnej Sussex, która przyzwyczajona do otwartości i beztroski, jakiej zaznała w Hollywood, nie mogła poradzić sobie z presją oraz licznymi nakazami i zakazami obowiązującymi w brytyjskiej monarchii. Co więcej, tuż po odejściu Sussexów z królewskiego dworu i przeprowadzce do słonecznego Santa Barbara, para otwarcie podkreślała, że ma zamiar odetchnąć od blasku fleszy i żyć jak normalni ludzie, pozostawiający tylko dla siebie swoją prywatność. I gdy po kilku...

Nasze akcje
„Wygląd na skórze, trwałość i lekkość sprawiają, że aż chce się po niego sięgać”. Krem koloryzujący od Rare Beauty przetestowany!
MAKIJAŻ
Krem koloryzujący od Rare Beauty już przetestowany!
Partner
żel pod prysznic
Pielęgnacja
„Na pewno trafi na listę moich ulubionych żeli do kąpieli”. Linia Palmolive Smoothies już przetestowana!
Partner
pielęgnacja skóry
Pielęgnacja
Innowacyjne urządzenia Braun. Mamy dla was kody zniżkowe!
Partner
 Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA
Pielęgnacja
„To przełom w mojej pielęgnacji”. Serum Przeciw Niedoskonałościom Normaderm Probio-BHA od Vichy już przetestowane!
Partner