klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Edyta Górniak w czarnym T-shircie
Piotr Molecki/
Newsy

Edyta Górniak ostrzega fanów przed Lady Gagą. Uważa, że jest "służebnicą" szatana?

Edyta Górniak opublikowała w swoich mediach społecznościowych zdjęcie Lady Gagi. Piosenkarka dopatrzyła się u międzynarodowej gwiazdy niepokojących symboli...
Karina Sulich
kwiecień 19, 2021

O Edycie Górniak w ostatnim czasie zrobiło się znowu głośno, kolejny raz nie za sprawą tworzonej przez nią muzyki, a poglądów, którymi gwiazda chętnie dzieli się na swoim Instagramie. Piosenkarka, którą w mediach społecznościowych obserwują setki tysięcy fanów, nie raz poruszyła temat pandemii, zdrowia oraz duchowości, a teraz na jej InstaStory pojawił się kolejna relacja, która natychmiast odbiła się szerokim echem w mediach. Jak się okazuje, Edyta Górniak udostępniła zdjęcie Lady Gagi, w którym dopatrzyła się drugiego dna, a całość opatrzyła opisem, który nie wymaga dodatkowego komentarza - polska diwa nazwała międzynarodową gwiazdę "służebnicą" i postanowiła ostrzec przed nią swoich obserwatorów! 

Zobacz także: Konflikt Edyty Górniak z Cleo! Diwa zarzuca młodszej koleżance niewdzięczność

Mąż postawił Dodzie przed ślubem jeden warunek. "Jedyny, na który się zgodziła"

Edyta Górniak nazywa Lady Gagę "służebnicą" diabła?

Choć Lady Gaga od początku swojej kariery wzbudzała liczne kontrowersje, mało kto mógłby pomyśleć, że akurat to zdjęcie międzynarodowej gwiazdy wstrząśnie Edytą Górniak. Słynna polska piosenkarka w niedzielę opublikowała na swoim InstaStory fotografię, którą opatrzyła gifem "danger" - czyli niebezpieczeństwo, oraz słowami, które sugerują, że Edyta Górniak dopatrzyła się u Lady Gagi detali symbolizujących pozaziemskie moce, a dokładnie długich paznokci, które miały został ułożone w kształt rogów - jak możemy się domyślać, diabła. 

Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol Służebnicy - napisała Edyta Górniak.  

Tą pozą Lady Gaga zdecydowanie straciła w oczach Edyty Górniak, co piosenkarka również podkreśliła w swojej relacji w mediach społecznościowych.  

A taka była fajna kiedyś - dodała. 

Edyta Górniak nazywa Lady Gagę
edytagorniak

Stylizacje Lady Gagi niejednokrotnie budziły kontrowersje. W jednej z nich Edyta Górniak dopatrzyła się jednak drugiego dna. 

Lady Gaga w warkoczykach
Palace Lee, PacificCoastNews

Komentarze
Magda Gessler chudnie w oczach
Newsy Magda Gessler wściekła na Edytę Górniak - "fałszujesz koleżanko"! Rzuciła jej ryzykowne wyzwanie
Edyta Górniak mocno nadepnęła na odcisk Magdzie Gessler słowami o statystach udających zarażonych koronawirusem w szpitalach. Restauratorka nie wytrzymała. Na Instagramie trwa przepychanka słowna.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 12, 2020

Edyta Górniak mocno zaznaczyła swoją obecność w mediach po wypowiedziach sugerujących, że pandemia koronawirusa nie istnieje. Jej teorie spiskowe zakładają, że w szpitalach covidowych leżą statyści. Wokalistka podczas swojej transmisji na żywo na Instagramie opowiadała również o swoich przemyśleniach na temat aborcji i rasizmu. Magda Gessler nie mogła tego znieść. Opublikowała na swoim profilu mocny wpis w stronę piosenkarki. "Fałszujesz koleżanko!" - czytamy słowa Magdy Gessler.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official) Lis 11, 2020 o 6:20 PST Edyta Górniak szybko odpowiedziała. Konflikt Magdy Gessler i Edyty Górniak W niedzielę na Instagramie Edyty Górniak odbyła się trwająca prawie trzy godziny relacja live. Piosenkarka podczas jej trwania zwracała się do swoich fanów, sugerując, żeby ci nie nosili maseczek ochronnych, bo to one dzielą ludzi. Powiedziała również, że w szpitalach leżą statyści. Co niespotykane, Edyta Górniak podała fanom swój numer telefonu. Po wielu głosach sprzeciwu i kontrowersjach jakie wzbudziła, poinformowała też o zniknięciu z social mediów i przerwy dla siebie. Jak poinformowała, jej Instagram ma przejąć asystentka. Słowa Edyty Górniak dotarły do Magdy Gessler, której puściły nerwy. Restauratorka znana z programu "Kuchenne rewolucje" zamieściła na swoim Instagramie mocny wpis, gdzie zwróciła się wprost do piosenkarki. Nazwała ją...

Przeczytaj
Edyta Górniak nie wierzy w koronawirusa
ONS.pl
Newsy Edyta Górniak opowiada o swojej radykalnej diecie. Tych produktów nie może jeść
Edyta Górniak zaskoczyła wyznaniem na temat swojego sposobu odżywiania. Przyznała, że pije tylko wodę z górskiego potoku, a jej dieta zawiera niewiele produktów.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 11, 2020

W ostatnim czasie o Edycie Górniak jest głośno nie ze względu na osiągnięcia muzyczne, a kontrowersyjne wypowiedzi na temat koronawirusa i niestosowane pytania do uczestników "The Voice of Poland" . Tym razem artystka zszokowała obserwatorów wyznaniem na temat swojej diety. To jeden z najbardziej restrykcyjnych jadłospisów... Dieta Edyty Górniak Edyta Górniak od dłuższego czasu mówi, że jest bliżej Boga. Pogłębia wiarę i niedawno - jak powiedziała - odnalazła równowagę w życiu . Przeprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych do Polski i zamieszkała w górach. Docelowo chce również zniknąć z internetu i   usunąć social media. Niedawno Edyta poprowadziła transmisję na żywo na Instagramie, w której opowiedziała, jak wygląda jej codziennie menu. Jest na diecie, która "oczyszcza życie, serce i głowę". Diva nie je mięsa i ryb, a do tego samego zachęca też fanów.  Chciałabym Was nakłonić, żebyście przeszli na taką bardziej radykalną dietę. Niezależnie od swoich nawyków żywieniowych fajnie byłoby oczyścić organizm –  nie jeść mięsa, nawet tego rybiego. Jeść kaszę, owoce, warzywa i w ogóle jeść mniej. Spożywać dużo płynów, zwłaszcza wody, ale nie każdej, bo każda ma inne źródło – wyliczała Edyta. Jadłospis Edyty Górniak to też kasze, duża ilość warzyw i owoców. Konieczne jest również stałe i regularne nawadnianie organizmu. Bardzo ważne jest jednak podobno, po jaką wodę sięgamy . Diva twierdzi, że najlepsza jest ta, która płynie prosto ze strumienia górskiego . Faktycznie, jeśli nie można napić się wody ze strumienia, z górskich potoków, to nie ma w niej flory bakteryjnej, która jest cenna. Ta...

Przeczytaj
Lady Gaga
Styl życia Lady Gaga zmaga się z poważną chorobą! Czy jej kariera jest zagrożona?
Kontrowersyjna artystka cierpi na rzadkie schorzenie, które wymaga stałej opieki medycznej...
Agata Kufel
wrzesień 14, 2017

Lady Gaga wywołała ogromne poruszenie w mediach - okazuje się, że gwiazda jest ciężko chora ! W dokumencie o swoim życiu pt. "Lady Gaga: Five Foot Two" artystka zdecydowała się na ujawnienie wielu intymnych szczegółów dotyczących jej codzienności. Wyznała m.in., że choruje na fibromialgię .   Lady Gaga choruje na fibromialgię Post udostępniony przez xoxo, Gaga (@ladygaga) 8 Wrz, 2017 o 9:29 PDT Fibromialgia to rzadka, przewlekła choroba reumatyczna tkanek miękkich , która objawia się silnymi i długotrwałymi bólami mięśni . Schorzenie może powodować też szereg innych dolegliwości, takich jak bezsenność , permanentne zmęczenie, stany niepokoju a nawet epizody depresyjne . Co gorsza, współczesna medycyna wciąż nie jest w stanie jednoznacznie wskazać przyczyny jej występowania . Obecnie nie istnieje też żadna skuteczna metoda leczenia, która pozwoliłaby całkowicie pozbyć się tej choroby. Kilka dni temu Lady Gaga napisała na swoim Twitterze: " Przewlekła choroba i ból , z którą zmagania pokazałam w filmie dokumentalnym, to fibromialgia. Chciałabym zwiększyć świadomość na jej temat i zintegrować wszystkich, którzy cierpią z jej powodu". In our documentary the #chronicillness #chronicpain I deal w/ is #Fibromyalgia I wish to help raise awareness & connect people who have it. — xoxo, Gaga (@ladygaga) 12 września 2017 Przykra informacja zaszokowała fanów artystki , którzy obecnie wspierają ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Czy problemy Lady Gagi wpłyną na jej karierę? W końcu nie od dziś wiadomo, że piosenkarka prowadzi bardzo intensywny tryb życia, w którym nie brakuje stresujących czynników. Póki co gwiazda zapowiedziała, że w najbliższym czasie ograniczy swoje występy - jak sama przyznaje, "musi trochę zwolnić" i zadbać o poprawę samopoczucia . Zobacz też: Księżna Kate trafiła do...

Przeczytaj
Edyta Górniak nie wierzy w koronawirusa
ONS.pl
Newsy Edyta Górniak kwestionuje pandemię: "Jak zarobią, to się skończy..."
Edyta Górniak postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami na temat pandemii koronawirusa na Instagramie. Opublikowała wymowną grafikę.
Redakcja Wizaz.pl
październik 15, 2020

Coraz więcej Polaków podchodzi sceptycznie do zakażeń koronawirusem, mimo że w kraju notujemy kolejne rekordy. Szacuje się, że co piąty Polak nie wierzy w pandemię , a blisko 80 procent kwestionuje działanie maseczek ochronnych . Do "koronasceptyków" należą Viola Kołakowska, Ivan Komarenco i Edyta Górniak , która na ten temat postanowiła wypowiedzieć się na swoim InstaStories.  Zobacz także :  Łukasz Szumowski przebywa w szpitalu z powodu koronawirusa!  Jak się czuje były minister zdrowia? Edyta Górniak o pandemii koronawirusa Edyta Górniak chętnie dzieli się ze swoimi fanami na Instagramie przemyśleniami na temat duchowości i Bogu. Nie jest jej obce także snucie antynaukowych teorii. W ostatnim czasie gwiazda przepowiadała apokaliptyczną przyszłość spowodowaną koronawirusem , przemianę świata i wejście w nową erę, wraz z zamachem ludzkości. Teraz Górniak uważa, że Covid-19 to spisek.  Edyta Górnika opublikowała antysemicką grafikę z podpisem: "Kiedy skończy się pandemia? Poważni ludzie zainwestowali poważne pieniądze. Jak zarobią, to się skończy..." Kto dokładnie miałby zarobić na pandemii koronawirusa? Tego gwiazda nie doprecyzowała. Wielu fanów dało jednak do zrozumienia, że jej poglądy są kontrowersyjne i nienaukowe, ale Edyta nie odpowiedziała na żaden z komentarzy.      

Przeczytaj

Nasze akcje