klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Edyta Górniak nie wierzy w koronawirusa
ONS.pl
Newsy

Edyta Górniak opowiada o swojej radykalnej diecie. Tych produktów nie może jeść

Edyta Górniak zaskoczyła wyznaniem na temat swojego sposobu odżywiania. Przyznała, że pije tylko wodę z górskiego potoku, a jej dieta zawiera niewiele produktów.
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 11, 2020

W ostatnim czasie o Edycie Górniak jest głośno nie ze względu na osiągnięcia muzyczne, a kontrowersyjne wypowiedzi na temat koronawirusa i niestosowane pytania do uczestników "The Voice of Poland". Tym razem artystka zszokowała obserwatorów wyznaniem na temat swojej diety. To jeden z najbardziej restrykcyjnych jadłospisów...

Edyta Górniak jest alergikiem! Jakie kosmetyki wybiera?

Dieta Edyty Górniak

Edyta Górniak od dłuższego czasu mówi, że jest bliżej Boga. Pogłębia wiarę i niedawno - jak powiedziała - odnalazła równowagę w życiu. Przeprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych do Polski i zamieszkała w górach. Docelowo chce również zniknąć z internetu i usunąć social media.

Niedawno Edyta poprowadziła transmisję na żywo na Instagramie, w której opowiedziała, jak wygląda jej codziennie menu. Jest na diecie, która "oczyszcza życie, serce i głowę". Diva nie je mięsa i ryb, a do tego samego zachęca też fanów. 

Chciałabym Was nakłonić, żebyście przeszli na taką bardziej radykalną dietę. Niezależnie od swoich nawyków żywieniowych fajnie byłoby oczyścić organizm –  nie jeść mięsa, nawet tego rybiego. Jeść kaszę, owoce, warzywa i w ogóle jeść mniej. Spożywać dużo płynów, zwłaszcza wody, ale nie każdej, bo każda ma inne źródło – wyliczała Edyta.

Jadłospis Edyty Górniak to też kasze, duża ilość warzyw i owoców. Konieczne jest również stałe i regularne nawadnianie organizmu. Bardzo ważne jest jednak podobno, po jaką wodę sięgamy. Diva twierdzi, że najlepsza jest ta, która płynie prosto ze strumienia górskiego.

Faktycznie, jeśli nie można napić się wody ze strumienia, z górskich potoków, to nie ma w niej flory bakteryjnej, która jest cenna. Ta butelkowa jest uśmiercona. Starajcie się odmawiać sobie cukrów, bo to narkotyk, który uzależnia od pierwszego gryza – dodała.

Zdecydowalibyście się na tak drastyczną dietę oczyszczającą?

Komentarze
Edyta Górniak powiększyła usta podczas kwarantanny?
Styl życia Edyta Górniak podczas kwarantanny powiększyła usta?
Wystarczyło jedno zdjęcie, by na instagramowym koncie Edyty Górniak zawrzało. Czyżby wokalistka podczas przymusowej kwarantanny powiększyła sobie usta? Artystka odpowiedziała.
Urszula Jagłowska
kwiecień 09, 2020

Edyta Górniak po powrocie do kraju musiała poddać się czternastodniowej kwarantannie. Teraz po jej zakończeniu artystka pochwaliła się nowym zdjęciem informującym, że po długiej izolacji wreszcie może wrócić do domu. Jednak uwagę fanów przykuwają pełne usta wokalistki. Czyżby Edyta Górniak powiększyła je podczas przymusowej kwarantanny? Zdjęcie: ONS Edyta Górniak powiększyła usta podczas kwarantanny? Gdy w Polsce pojawiły się pierwsze przypadki zarażenia koronawirusem SARS-CoV-2 , Edyta Górniak przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie pracowała nad swoją najnowszą płytą. Niestety rozprzestrzeniająca się w zawrotnym tempie pandemia doprowadziła do zamknięć granic kraju , przez co wokalistka nie mogła wrócić do Polski. W podobnej sytuacji znalazły również m.in. przebywająca na wakacjach w Azji aktorka   Iga Krefft , czy prowadząca „Hotel Paradise”  -   Klaudia El Dursi , która utknęła na Bali. Na szczęście wszystkim celebrytkom udało się powrócić do domu, gdzie zgodnie zaleceniami rządu, GIS-u oraz WHO poddały się przymusowej czternastodniowej kwarantannie. Po dwóch tygodniach strachu i obawy o zdrowie syna Alana, Edyta Górniak wreszcie zakończyła kwarantannę i mogła spotkać się z ukochanym synem, czym pochwaliła się na swoim instagramowym koncie. Jak się jednak okazuje to nie jej radość czy dobry stan zdrowia wzbudził największe emocje wśród fanów piosenkarki, lecz… jej pełne usta . Czyżby ktoś przy nich majstrował podczas kwarantanny? Słońce, muzyka i już. Nareszcie do domu. #osobnoleczrazem – podpisała zdjęcie Edyta Górniak. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak) Kwi 6, 2020 o 7:52 PDT Ale ma Pani piękne usta – skomentowała zdjęcie jedna z fanek. Edzia, co Ci się...

Przeczytaj
Styl życia Edyta Górniak zawstydza swojego dorastającego syna
Choć nadal są ze sobą bardzo blisko, w życiu Allana zaczynają pojawiać się inne kobiety, niż mama. Edyta Górniak zdradziła nawet, że chłopak ma już za sobą pierwszy pocałunek.
Laura Osakowicz
wrzesień 20, 2019

Edyta Górniak znana jest ze swojej emocjonalności, którą chętnie dzieli się za pośrednictwem wszelkich mediów. Niedawno pisaliśmy o tym, jak wzruszona odwiedziła swoje rodzinne miasto. Opowiadała wtedy o biedzie w jakiej się wychowała. Nic dziwnego więc, że dba teraz o swojego dorastającego syna najlepiej, jak może i chce mu podarować najlepszy start w dorosłość.  15-letni Allan ma swoje mieszkanie oraz uczy się w szkole wojskowej. Edyta zapytana przez Fakt o edukacje seksualną syna, opowiedziała o nim nieco za dużo. Źródło: Ons.pl Zobacz także:  Edyta Górniak pokazała z jakiej biedy wyszła. Widok jest naprawdę szokujący! Edyta Górniak o seksualności 15-letniego Allana Piosenkarka przyznała, że nie unika tego trudnego tematu jakim jest seks. Podkreśliła, że Allan to wrażliwy chłopak. Dlatego daje mu przestrzeń na to, aby zwierzał się jej ze swoich problemów i pierwszych miłostek. Zdradziła, że chłopak ma już za sobą pierwszy pocałunek oraz pierwszy taniec. To wspaniałe, że nastolatek ma tak dobry kontakt ze swoją rodzicielką, nie jesteśmy jednak przekonani, czy będzie zadowolony z tego, że Edyta zdradza tak intymne szczegóły z jego życia. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Allan Krupa "DeadHead" (@allansbeats) Paź 1, 2018 o 1:41 PDT Niestety, diwa nie poprzestała tylko na tym.  Pozwalam mu jakby żyć takim niezależnym życiem, które odkrywa tę swoją dojrzałość i początkującą męskość - dodała Edyta. Mama nastolatka wspomniała także o jego  talencie do pisania smutnych piosenek o miłości. Ma jakieś takie zaczarowania i oczarowania, bo pisze utwory o tym i puszcza mi je - powiedziała w rozmowie z Faktem. Mamy nadzieje, że po intymnych wyznaniach Edyty, Allan nie będzie miał żadnych nieprzyjemności ze strony...

Przeczytaj
Styl życia Edyta Górniak pokazała z jakiej biedy wyszła. Widok jest naprawdę szokujący!
Widok zaniedbanego podwórka i zrujnowanej kamienicy doprowadził Górniak do łez. Bieda, w jakiej wychowała się gwiazda robi wrażenie...
Matylda Nowak
lipiec 03, 2019

Trwa trasa koncertowa Edyty Górniak. Gwiazda jeździ po całej Polsce. Odwiedziła już między innymi Gdańsk, Białystok, Opole, Rzeszów, Katowice... Ostatnio, między jednym a drugim koncertem piosenkarka zatrzymała się w rodzinnych Ziębicach. Górniak zdecydowała się odnaleźć dom, w którym dorastała i pokazała tę sentymentalną wizytę na Stories . Doświadczenie to okazało się dla niej tak ważne, że zdecydowała się fragment filmiku ze Stories umieścić na feedzie. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak) Lip 2, 2019 o 1:28 PDT Edyta Górniak pokazała swój pierwszy rodzinny dom Na opublikowanym przez Górniak filmiku widać zaniedbane podwórko, na którym zamiast chodnika jest klepisko . Dom, w którym dorastała gwiazda to niewielka, odrapana kamienica z osypującym się tynkiem i wydeptanym, drewnianym progiem. W pewnym momencie, opowiadającej o swoim dzieciństwie Edycie Górniak zaczyna się łamać głos : Wiecie co chcę wam powiedzieć z tego miejsca? Jak widzicie, wychowałam się w zupełnie normalnych warunkach, nawet można powiedzieć - w takich skromnych, ubogich - mówi Górniak. - Niewiele zmieniła się ta kamienica, była może troszkę mniej zniszczona. To jest mój początek w tych Ziębicach. I chcę wam powiedzie z tego miejsca, że marzenia się naprawdę spełniają. I nieważne, w jakiej rodzinie się urodziliście, jakie macie relacje z rodziną. To nie ma znaczenia, bo to jest wasze życie i możecie przeżyć to życie tak, jak chcecie. Przy poście na Instagramie Edyta Górniak napisała między innymi: Zawsze, kiedy tu wracam, czuję to samo. Ale nigdy dotąd się tym z nikim nie podzieliłam. To Kochani jest mój pierwszy Dom. Pierwszy, w którym słyszałam Muzykę na żywo. Ostatni, w którym czułam się beztroska i bezpieczna. Tylko z...

Przeczytaj