To koniec trzeciego małżeństwa Doroty Szelągowskie! Według informacji "Super Expressu" już wkrótce dojdzie do rozwodu gwiazdy TVN i jej męża, z którym wzięła ślub zaledwie kilka lat temu. Para poznała się w pracy, w marcu 2018 roku urodziła się ich córeczka Wandę. O ślubie, na który Szelągowska wydała tylko 65 zł pisali wszyscy! Niestety, teraz okazuje się, że wkrótce odbędzie się rozwód Doroty Szelągowskiej i jej męża. Kto złożył wniosek o rozwód?

Reklama

Trzeci rozwód Doroty Szelągowskiej

Trzecie małżeństwo Doroty Szelągowskiej przetrwało 3 lata. Pogłoski o tym, że gwiazda TVN po raz trzeci wyszła za mąż pojawiły się listopadzie 2017 roku. Szelągowska początkowo nie komentowała medialnych plotek, ale kilka miesięcy później potwierdziła, że jest szczęśliwą żoną. Gospodyni programów "Dorota Was urządzi", "Domowe rewolucje" czy "Polowanie na kuchnię", a od 5 października również nowego show w TVN - "Totalne remonty Szelągowskiej", w jednym z wywiadów opowiedziała o niezwykłym ślubie.

Wszystko wskazuje na to, że cichy ślub również nie zagwarantował Dorocie Szelągowskiej szczęścia. Według informacji "Super Expressu" to gwiazda TVN złożyła pozew rozwodowy i teraz czeka na termin rozprawy w sądzie.

Reklama

Kto był pierwszym mężem Doroty Szelągowskiej?

Dorota Szelągowska po raz pierwszy wyszła za mąż w wieku 20 lat, urodziła wtedy syna Antoniego. Z kolei w 2013 roku gwiazda TVN poślubiła kompozytora, Adama Sztabę. Huczne wesele z udziałem gwiazd odbyło się wówczas w małej miejscowości Rzecewo. Para rozwiodła się w 2015 roku. Po rozstaniu z Adamem Sztabą Dorota Szelągowska znalazła szczęście u boku mężczyzny, którego poznała w pracy. To z tego związku narodziła się córeczka Wanda - swoimi przeżyciami z ciąży Szelągowska dzieliła się z fankami. Według doniesień "Super Expressu" ten związek też nie przetrwał.

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama