Maskara AA
Chcę testować
Pomadki Lip Me Up
Chcę testować
Produkty Dr Skin Clinic
Chcę testować
Serum Lirene
Laureaci
Bourjois
Laureaci
Kosmetyki Rosie
Laureaci
Kosmetyki Neutrogena
Laureaci
kosmetyki Marc Anthony
Laureaci
Kosmetyki Rimmel London
Chcę testować
Kosmetyki Eveline Cosmetics
Laureaci
Kosmetyki Vegaya
Laureaci
Produkty Inveo
Laureaci
Kosmetyki Syoss
Wyniki testu
Kosmetyki Bielenda
Laureaci
kosmetyki Lift4Skin
Laureaci
kosmetyki Pomegrace
Laureaci
Kosmetyki Neboa
Laureaci
Kosmetyki AA
Laureaci
Fluid Lirene
Laureaci
Vianek
Laureaci
Wpadka Dody. Pokazała filmik
Instagram @dodaqueen
Newsy

TVN jednak odpuścił Dodzie? Zaskakujący moment na festiwalu w Sopocie

Doda od lat nie pojawia się na antenie TVN. To, co wydarzyło się na Top of the Top Sopot Festival 2021 wprawiło fanów artystki w osłupienie. Czyżby koniec bojkotu piosenkarki?

Doda od lat nie była pokazywana na antenie TVN, wszystko przez program "Na językach" i konflikt z Agnieszką Woźniak-Starak, który miał swój finał w sądzie. Zarówno artystka, jak i władze stacji  starały się unikać, a podczas oficjalnych występów Rabczewskiej, TVN to ją mijał, to pokazywał wokalistkę jedynie w tle, tak by jej sylwetka była jedynie kilkusekundową migawką. Nic więc dziwnego, że tegoroczny Top of the Top Sopot Festival zaskoczył fanów Dody..  To, co stało się na scenie Opery Leśnej w Sopocie z pewnością zapamiętane przez fanów piosenkarki. Czyżby to oznaczało koniec bojkotu Dody w TVNie?

One powiększyły biust! Doda, Rozenek, Siwiec, Lipińska... Wiecie, kto jeszcze?

Koniec konfliktu Dody z TVN?

Za nami drugi dzień Top of the Top Sopot Festival 2021, a emocje sięgają zenitu. Wielkim echem odbiły się popisy Agnieszki Chylińskiej, Kasi Kowalskiej czy Małgorzaty Ostrowskiej. Występ Ewy Farny poruszył widzów do granic możliwości, a Viki Gabor i Roksana Węgiel jak zwykle rozpaliły scenę! Głośno mówiło się również o wpadce Edyty Górniak, która zapomniała tekstu oraz stylizacjach Gabi Drzewieckiej. Pierwszego dnia gwiazda TVN zaskoczyła różową bufiastą sukienką, zaś drugiego dnia festiwalu Gabi Drzewiecka przeszła samą siebie, stawiając na kontrowersyjny outfit ze skórzanymi spodniami i obszerną, bufiastą górą w stylu patchworkowym w roli głównej. To jednak nie koniec rewelacji! 

Podczas występów uczestników festiwalowego konkursu o Bursztynowego Słowika, popisy poszczególnych artystów przedzielane były m.in. archiwalnymi materiałami. Stacja TVN postanowiła przypomnieć swoim fanom historię Top of the Top Sopot Festival, publikując poruszające koncerty dawnych zwycięzców prestiżowej muzycznej nagrody. Ku zdziwieniu wszystkich, jako pierwszą pokazano Dodę. Artystka triumfowała na sopockim festiwalu  w 2005 r., wykonując wtedy "Znak pokoju". Taki widok zaskoczył wielu fanów gwiazdy, ponieważ Doda od lat pozostawała w konflikcie ze stacją i nie pojawiała się na jego antenie nawet we wspominkach.

Doda Sopot Festiwal 2005
PIOTR FOTEK/REPORTER

Konflikt Dody ze stacją TVN

Przypominamy, że od 2014 roku Doda nie tylko nie pojawiała się na imprezach organizowanych przez TVN, ale też nie była zapraszana na festiwale stacji. Sama wielokrotnie podkreślała, że jest to związane z prywatną wojną, jaką wytoczyła jej Agnieszka Woźniak-Starak i jej znajomi ze stacji.

- To bojkot sfrustrowanej Agnieszki Szulim i jej koleżanek, które przekrzykują się w koalicji przeciwko Dodzie i próbują wszystkich nastawić przeciwko mnie. Jeśli taka jest cena tego, że chciałam z nią stanąć twarzą w twarz i obronić swoich rodziców, to przyjmuję ją z godnością i satysfakcją - mówiła kilka lat temu Doda.

Warto podkreślić, że cała afera związana była z jednym z odcinków programu "Na językach", prowadzonego przez Agnieszkę Woźniak-Starak, podczas którego dziennikarka poruszyła prywatne życie jej rodziców. 

Doda na Polsat Superhit Festiwal
WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Artystka była tak oburzona formą programu, że sprawa zakończyła się w sądzie i ciągnęła przez kolejne lata. W 2018 roku TVN przegrał sądową batalię z ojcem Dody. Od tego czasu stacja unikała artystki.

Nic więc dziwnego, że tegoroczny Top of the Top Sopot Festival tak bardzo poruszył zarówno widzów TVN, jak i fanów wokalistki. Czy jest szanse, że obie strony niedługo się pogodzą? 

Zobacz także: Doda majstrowała przy zdjęciu z wakacji? Fani: "Co jest nie tak z twoją łydką?"

Top of the Top Sopot Festival 2021 był dla widzów TVN wielkim zaskoczeniem. Ogromne emocje wzbudziły nie tylko stylizacje prowadzącej show Gabi Drzewieckiej, wpadka Edyty Górniak, czy fakt, że to Dawid Kwiatkowski zgarnął Bursztynowego Słowika, ale przede wszystkim to, że stacja po wieloletnim bojkocie Dody, zdecydowała się na wyemitowanie występu artystki.

Podczas popisów uczestników festiwalowego konkursu o Bursztynowego Słowika władze stacji zdecydowały się na nostalgiczne podsumowanie dotychczasowej historii festiwalu w Sopocie i przypomnienie jego dawnych finalistów.  Pierwszą z artystek ukazanych na archiwalnych nagraniach była Doda i jej pamiętny występ z 2005 roku.

Doda na festiwalu w Monako w zielonej sukni
Piotr Serafin

Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w nowej edycji „Big Brothera”?
Styl życia
Agnieszka Woźniak-Starak nie poprowadzi nowej edycji 'Big Brothera'. Kto ją zastąpi?
Nowa Edycja „Big Brothera” już jesienią w TVN 7. Kto zostanie nową prowadzącą i zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak?

Nową, odświeżoną edycję programu „Big Brother” , który w marcu po 11 latach przerwy wrócił na antenę TVN 7 prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Jak się okazuje ze względu na trudną sytuację osobistą, związaną z tragiczną śmiercią męża, Piotra Woźniaka-Staraka, gwiazda TVN musiała zrezygnować z udziału w kolejnej edycji show . Kto ją zastąpi i jesienią poprowadzi nowego „Big Brothera”? Kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak w nowej edycji „Big Brothera”? Po dramatycznych poszukiwaniach Piotra Woźniaka-Staraka nad jeziorem Kisajno na Mazurach, w końcu potwierdzono najgorsze – mąż Agnieszki Woźniak-Starak nie żyje . 29 sierpnia w kościele w Konstancinie-Jeziornej odbyła się msza żałobna , na której pojawiło się wiele gwiazd, które w mediach społecznościowych z żalem składały kondolencje rodzinie zmarłego. Również wdowa, Agnieszka Woźniak-Starak  opublikowała wzruszający nekrolog . Żałoba i trudna sytuacje rodzinna zmusiły gwiazdę do wycofania się z życia publicznego i rezygnacji z udziału w nowej edycji TVN-owskiego show „Big Brother”, o czym poinformował dyrektor programowy TVN, Edward Miszczak. Zdradził również, kto zastąpi Agnieszkę Woźniak-Starak. Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji. Agnieszka postanowiła, że nie poprowadzi żadnego programu tej jesieni. To ona dowiedziała się pierwsza, ze nowy sezon "Big Brothera" poprowadzi Gabi Drzewiecka - powiedział Edward Miszczak podczas "Dzień Dobry TVN". Kim jest Gabi Drzewiecka, nowa prowadzące „Big Brothera”? Widzowie TVN znają Gabi Drzewiecką z przeprowadzania wywiadów z zagranicznymi gwiazdami w „Dzień dobry TVN”, w te wakacje Drzewiecka wystąpiła także jako prowadząca wakacyjne wydanie tego programu. 33-letnia dziennikarka przed dłuższy czas była związana ze stacją radiową Chili Zet , gdzie prowadziła autorską audycję "Gabinet...

Agnieszka Woźniak - Starak
Newsy
Agnieszka Woźniak-Starak przyłapana z tajemniczym mężczyzną! Kim jest? 
Agnieszka Woźniak - Starak została przyłapana na spacerze z tajemniczym mężczyzną. Zdjęcia obiegły internet, a fani zastanawiali się, czy nie jest to nowy partner prezenterki. Teraz sprawa się wyjaśniła.

Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu 2019 roku pożegnała swojego męża Piotra. Mężczyzna zginął w wypadku na łodzi motorowej podczas pobytu pary na Mazurach w rodzinnej posiadłości producenta. Wydarzeniem żyła cała Polska, zwłaszcza, że przez długi czas poszukiwano mężczyzny, który wypadł z motorówki. Po ogłoszeniu tragicznych informacji, prezenterka i gwiazda TVN zniknęła z mediów społecznościowych i starała się unikać świateł reflektorów. Dziś wróciła do dziennikarstwa i wydaje się zaczynać wszystko od nowa. W ostatnim czasie nie cichną jednak plotki. Agnieszkę Woźniak-Starak sfotografowano podczas spaceru z tajemniczym mężczyzną. Wiemy, kim on jest. Agnieszka Woźniak-Starak na spacerze z mężczyzną - kim jest? Agnieszka Woźniak-Starak spędzała jeden z wieczorów w towarzystwie dwójki mężczyzn. Grupa znajomych wybrała się na kolację, gdzie zjadła sushi, po czym opuściła lokal. Jeden z towarzyszy prezenterki wrócił do domu, natomiast Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się na spacer z drugim z nich. To z nim została sfotografowana na warszawskich ulicach, po czym  wspólnie odjechali samochodem w nieznanym kierunku. Media zastanawiały się, kim jest mężczyzna ze zdjęć. Teraz już znamy odpowiedź. Jest nim Remigiusz Maścianica, czyli znany w towarzystwie gwiazd TVN Remik. Zobacz także:   Poruszające wyznanie Agnieszki Woźniak-Starak na wizji: "Nie dam się przekonać, że jest inaczej" Remigiusz, który towarzyszył Agnieszce Woźniak - Starak jest obecnie związany ze stacją TVN7, a wcześniej był producentem programu "Dzień dobry TVN".  Po wyraźniejsze zdjęcia proszę zwracać się do mojego rzecznika prasowego lub żony. Polecam rzecznika, bo żona bierze większą stawkę, poza tym poszła do fryzjera. W końcu niecodziennie mąż...

Kinga Rusin
Instagram@kingarusin
Newsy
Kinga Rusin odchodzi z "Dzień Dobry TVN". Wiadomo, kto może ją zastąpić
Nieoficjalnie wiadomo, że Kinga Rusin nie poprowadzi więcej "Dzień Dobry TVN". W kuluarach mówi się o tym, że powodem miała być między innymi frustracja związana z nowymi zasadami cenzurowania poglądów politycznych w social mediach.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom serwisu "Plejada.pl", Kinga Rusin nie jest już jedną z prowadzących  "Dzień Dobry TVN" . Decyzja o odejściu miała należeć wyłącznie do niej, a dyrektor stacji, Edward Miszczak , dał jej wolną rękę w tej kwestii. Pojawiły się już pierwsze przypuszczenia co do osoby, która miałaby zastępować Kingę Rusin. Kto zastąpi Kingę Rusin w "Dzień Dobry TVN"? Jeszcze do niedawna wiele osób zastanawiało się, kim wypełnić lukę po Piotrze Kraśko , który również niedawno zdecydował się odejść z "Dzień Dobry TVN". Teraz niestety stacja TVN musi zastanowić się nad stworzeniem zupełnie nowego duetu do prowadzenia porannego pasma.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Maj 26, 2020 o 12:15 PDT Jak mówi dziennikarzom "Plejada.pl" informator, Kinga Rusin ma zamiar poświęcić się działalności społecznej i biznesowej. Wiadomo również, że decyzja o odejściu z programu, w którym występowała 15 lat, została podjęta w pełni świadomie. Jednym z powodów miały być reguły dotyczące wyrażania swoich poglądów w mediach społecznościowych . Na decyzji zaważyć miały m.in. nowe regulacje dotyczące wypowiadania się w social mediach.   Kinga ma wyraziste poglądy i nie chce dłużej się autocenzurować - dodaje źródło "Plejady". Jeśli chodzi o nowych prowadzących, dużo mówi się o tym, że jednym z nich miałaby zostać Agnieszka Woźniak-Starak . Po...

	Finał 9. edycji „Top Model” za nami! Kto wygrał show TVN?
mat. prasowe
Newsy
Finał 9. edycji „Top Model” za nami! Kto wygrał show TVN? 
Ta edycja „Top Model” z pewnością przyniosła najwięcej emocji i nieoczekiwanych zwrotów akcji w historii hitu TVN. A jak zakończył się jeden z najbardziej kontrowersyjnych sezonów programu dla aspirujących modeli i modelek? Sprawdźcie, kto wygrał 9. edycję „Top Model”!

Wielki finał 9. edycji TVN-owskiego show „Top Model” za nami. Jednak tegoroczna edycja w niczym nie przypomina tych z poprzednich lat. Poczynając od castingów, których pierwsze etapy odbywały się online, przez wręczenie nie tylko złotego, ale też srebrnego biletu, po udział modelki plus size w programie , czy opracowanie zmyślnej strategii na organizację bootcampu, w czasie którego aspirujący modele i modelki z powodu pandemii koronawirusa zostali podzieleni na kilka grup, które poznały się tuż przed eliminacyjną konkurencją, mającą wyłonić szczęśliwców, jacy później zamieszkali w domu modeli i modelek. By tego było mało, poza sprawdzaniem granic wytrzymałości graczy, jak sesja pod wodą, na wysokości, wykonanie aktów uczestnikom „Top Model”, ich spotkanie z bliskimi, czy celebrytami z pierwszych stron gazet, podczas półfinału show TVN zafundował podopiecznym Joanny Krupy kolejną niespodziankę. Ze względu na zakażenie COVID-19, Patrycja Sobolewska, Ernest Morawski i Dominic D’Angelica nie mogli wziąć udział w Fashion Weeku w słonecznych Atenach, a ich miejsce zajęli usunięci z programu uczestnicy - Mariusz Jakubowki i Karolina Kuczyńska, którzy dołączyli do pozostałych półfinalistów  - Mikołaja Śmieszka, Maji Siwik oraz zdobywczyni złotego biletu, Weroniki Kaniewskiej .         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Top Model Polska TVN (@topmodelpolskatvn) Ku zaskoczeniu fanów, los uśmiechnął się także do Patrycji, Ernesta i Dominica, którzy pozostając w kraju, również...

Nasze akcje
Zapachy Police
PIELĘGNACJA

Wygraj nowe zapachy z linii GOODVIBES od Police To Be!

STYL ŻYCIA

Rossmann wspiera Niebieską Linię

Pielęgnacja skóry suchej
PIELĘGNACJA

Jak wykonać makijaż przy skórze suchej?

Maciej Zień Beauty
MAKIJAŻ

Kolekcja Maciej Zień Beauty jest już dostępna!