Chcę testować
Chcę testować
Chcę testować
Vichy Neovadiol
Wyniki testu
kosmetyki nivea
Wyniki testu
Laureaci
kosmetyki maybelline new york
Wyniki testu
żele Unimil
Laureaci
Octenisept
Laureaci
kosmetyki glov
Wyniki testu
krem la roche-posay
Wyniki testu
health labs
Laureaci
health labs
Laureaci
sensodyne
Laureaci
kosmetyki yope
Wyniki testu
kosmetyki aa
Wyniki testu
aa
Wyniki testu
farby do włosów L'Oréal Paris
Laureaci
Garnier Body Superfood
Laureaci
kosmetyki veoli botanica
Laureaci
Newsy

Dlaczego prawie nikt nie podszedł do Bibi i Simona w finale "Hotelu Paradise"? Jedna osoba szczególnie zawiodła Bogusię!

Po finale "Hotelu Paradise 3" emocje jeszcze nie opadają! Jak Bibi komentuje to, że w finale prawie nikt za nią nie stanął?

Od finału "Hotelu Paradise 3" mija już kilka tygodni, ale wciąż wiele mówi się o wydarzeniach z ostatniego odcinka trzeciej serii show. Niektórzy długo zastanawiali się, dlaczego w finale tak niewielu uczestników opowiedziało się za Bibi i Simonem (tylko Kara i Marcin) pozwalając tym samym Krystianowi i Basi stanąć na tzw. ścieżce lojalności. Czyżby Simon i Bogusia byli nielubiani? Zobaczcie, co zdradziła finalistka show TVN 7 w rozmowie z Party.pl!

Bibi nie była lubiana w "Hotelu Paradise 3"?

W każdej z edycji to inni uczestnicy decydują, która z par stanie na ścieżce lojalności i powalczy o 100 tysięcy. W finale trzeciej po raz pierwszy zdarzyło się tak, że absolutna większość wybrała jedną z nich - w tym przypadku Basię i Krystiana. Ostatecznie Krystian, rzucając kulą na polu 100 tysięcy złotych, poinformował, że podzieli się wygraną z innymi, niektórzy zarzucali jednak Bibi, że ta stroiła miny, niezadowolona z werdyktu kolegów i koleżanek. Czy rzeczywiście była zła na uczestników "Hotelu Paradise 3"? Kto zawiódł ją najbardziej w finale show?

Zobacz także: "Hotel Paradise 3": Kara i Marcin ogłosili, że są parą. Takiej reakcji fanów z pewnością się nie spodziewali

Zobaczcie wywiad z Bibi dla Party.pl! Po finale show Bogusia zdradziła, że kontynuuje relację z Simonem i jest z nim szczęśliwa:

Ja i Szymon wygraliśmy wzajemną miłość i przyjaźń zarówno w programie jak i poza programem. Cieszę się, że w końcu mogę podzielić się z Wami tą informacją. Były wzloty i upadki ale koniec z końców jesteśmy razem ❤️ ! Dziękuję za każde miłe słowa i tle wsparcia! Wiem, że wiele osób trzymało i trzyma za Nas kciuki.

Bibi o finale Hotelu Paradise
Instagram

Nasze akcje
kobieta pod prysznicem
Pielęgnacja
Wakacje przez cały rok? Z tymi kosmetykami to możliwe!
Partner
Pielęgnacja włosów farbowanych
Fryzury
Wygraj specjalny box z trzema wariantami kuracji do włosów 7 Sec od Gliss!
Partner
kosmetyki-glov
Pielęgnacja
Czy linia GLOV Natural Harmony to pielęgnacyjne trio doskonałe? Przetestowały ją Wizażanki!
Partner
kobieta w łazience
Pielęgnacja
Na ratunek suchym i zniszczonym włosom! Poznaj duet, dzięki któremu odzyskają zdrowy wygląd
Partner