klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
rolnik szuka żony dawid
mat. prasowe
Newsy

Dawid z "Rolnik szuka żony" jest w rozsypce po odrzuceniu przez swoje kandydatki. Jego tata zdradza: "Nawet miałem o niego strach"!

Dawid nadal nie może się pogodzić z odrzuceniem, które go spotkało w programie "Rolnik szuka żony". Jego bliscy martwią się o niego.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 29, 2020

Program "Rolnik szuka żony" nie przyniósł Dawidowi wymarzonej miłości. Co więcej, wręcz go załamał. Rolnik szczególnie mocno przeżył odrzucenie przez Martynę. Dziewczyna sama postanowiła, że opuszcza program i nie chciała dać Dawidowi szansy na naprawienie tego, czym ją mógł wcześniej zniechęcić. Kiedy Marta Manowska odwiedziła Dawida, wspomnienia odżyły. Mężczyzna ze łzami w oczach opowiadał, co przeżywał po opuszczeniu jego domu przez dziewczyny. 

Spałem tam u dziewczyn na tym niebieskim narożniku i cały czas patrzyłem na puste łóżka. Cały czas mi się przypominało...

Rolnik nie był w stanie powstrzymać łez, a jego bliscy przyznali, że po tym co go spotkało, bali się o syna.

Małgosia z „Rolnik szuka żony” powiększyła sobie usta?

Dawid z "Rolnik szuka żony" nadal przeżywa odrzucenie przez Martynę

Historia Dawida z "Rolnik szuka żony" jest jedną z najsmutniejszych. W ostatnich odcinkach rolnik nie ukrywał łez. Najgorsze było dla niego pogodzenie się z faktem, że Martyna, która wydawała się dla niego idealną kandydatką na żonę, na którą czekał latami, mimo wszystko go odrzuciła i definitywnie zakończyła ich znajomość. 

Osiem lat ponad czekałem na taką dziewczynę. Od czytania listu, wiedziałem: to jest ta dziewczyna i cały czas się upewniałem tak, tak tak. - mówił o Martynie

O tym, jak mocno na Dawidzie odcisnęła się decyzja Martyny, opowiedzieli rodzice rolnika. 

- Dawid był tak załamany, że nawet strach miałem o niego, bo to emocjonalnie przeżywa, my z nim.
- Pocieszamy jeden drugiego, ale cały czas ból siedzi w środku - dodała jego mama.

Nie tylko Dawid nie rozumie, dlaczego Martyna postąpiła w taki sposób. Również jego rodzice byli zaskoczeni jej decyzją. 

- Randka się nie udała i Martyna podjęła decyzję, że odjeżdża, to był dla nas szok. Była naszą faworytką, Dawida faworytką, nic nie zrobimy - stwierdził ojciec Dawida.
- Nie rozumiemy postępowania Martyny. W dniu poprzednim rozmawiałyśmy ze sobą, mówiła, że jest w stanie się tu przeprowadzić, poukładać sobie życie, znaleść nowych znajomych, na drugi dzień nie chciała już nawet jechać na randkę z Dawidem... Przykre. 

Kiedy Marta Manowska odwiedziła rolnika, od razu zmartwiła się na jego widok. Dawid prawie od razu zaczął płakać. 

To nie tak miało być - załamał mu się głos - Przerosło mnie to wszystko. Pare słów za dużo, niedopowiedzianych też z mojej strony przede wszystkim - tłumaczył Marcie, dlaczego tak się potoczyła sytuacja z kandydatkami.

rolnik szuka żony dawid i marta
Facebook

Jak Dawid z "Rolnik szuka żony" ocenia swoje kandydatki?

Podczas rozmowy z Martą Manowską, Dawid opowiedział o każdej ze swojej kandydatek oraz przybliżył, dlaczego postanowiły nie kontynuować znajomości z nim. 

Dotknęło mnie to. Czułem się troszeczkę pokrzywdzony, że nie chciała mnie więcej poznać. Trochę to było za krótko. Po części też ułatwiło mi wybór, bo nie miałem już trzech dziewczyn tylko dwie i mogłem się na nich skoncentrować bardziej. Później była ta randka z Magdą. 

W zachowaniu Magdy w oczy rzuciło mu się, że kiedy rozmawiali przy kamerach, ta stawiała go w złym świetle i czasem wręcz atakowała. Zupełnie inaczej zachowywała się natomiast poza nimi. 

Ona była taka fajna, wygadana ale czasami jakby mnie chciała pokazać z takiej jakby złej strony. Że się źle zachowuje ale przeważnie to mówiła tylko przy kamerach a poza to była całkiem inna. Nie mam pojęcia dlaczego tak robiła. 

Nie ma jednak co ukrywać, że najbardziej zabolała go sytuacja z Martyną. Dawid już nawet planował, że kiedy Magda opuści jego gospodarstwo, będzie miał więcej czasu właśnie dla Martyny. Jednak ich randka jeszcze pogorszyła sytuację między nimi.

Myślałem, że ona to fajnie, dobrze zrozumie. Nawet jej powiedziałem te słowa, że "w przyszłości chciałbym w tym klubie z tobą zatańczyć". Ona też to źle zrozumiała. Od rana powinienem z nią porozmawiać, może  by było zupełnie inne podejście do tej randki. Mój błąd - ona tego potrzebowała. Po tylu latach poznałem tę Martynę i mówię "tak to jest ta dziewczyna" i zaczęło mi tak zależeć, zaimponowała mi i mnie odrzuciła. Powiedziała, że już dalej nie chce, że tego czegoś nie poczuła. Ja powiedziałem, że mi zależy, żeby mi dała drugą szansę, żeby jeszcze ze mną została. Też jej powiedziałem podczas tej randki, że dzisiaj Magdalena odjedzie do domu, że z nią chce spędzić ten wieczór, że prztjedzie rodzina znajomi, żebysmy się bardziej poznali 

Marta Manowska widząc, w jakim stanie jest Dawid, chciała go pocieszyć. 

Nie da się powiedzieć osobie, która przeżyła porażkę, że musisz iść do przodu ale musisz. Bo wkopiesz się znowu w ten dół, z którego wykopywaliśmy cię w lutym. Zobacz, ile możesz stracić znowu czasu, lat... Szkoda tego. Zaraz się pojawią może dziewczyny...

Dawid podczas rozmowy zdradził też, że odrzucenie przez kandydatki, to nie jedyne co go martwi. Obawia się, że po tym, jak zostanie przedstawiony w programie, ludzie źle go ocenią i trudno mu będzie znaleźć miłość.

Wątpię. Po tym wszystkim jak to zobaczą? Trochę się obawiam, że okaże się, że byłem brutalem, że narobiłem Bóg wie co... Nie mam sobie nic do zarzucenia ale trochę się tego i tak boję. Może to była dla mnie szkoła? Może po tym wszystkim będzie mi łatwiej, bo wiem, gdzie popełniłem błędy? 

Marta Manowska również była szczerze zmartwiona stanem Dawida, ale stwierdziła, że zapewne gdzieś jeszcze czeka na niego kobieta, która zobaczy w nim wrażliwego mężczyznę i pokocha takim, jaki jest. 

 

Komentarze
ewelina i maciej z rolnik szuka żony
Facebook@rolnikszukazony
Newsy Mocny makijaż i nowa fryzura. Ewelina z "Rolnik szuka żony" zaszalała z nowym wyglądem
Uczestniczka "Rolnik szuka żony" kojarzyła nam się z naturalnością. Teraz wszystkich zaskoczyła swoim nowym lookiem.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 28, 2020

Ewelina z programu "Rolnik szuka żony" starała się o serce 31-letniego Macieja, który teraz być może jest w związku z dziennikarką TVP . Fani show bardzo ją lubili, ale jej nie udało się znaleźć szczęścia przy Macieju. Młoda kobieta jednak się nie załamała. Po opuszczeniu programu prężnie działa w swoich social mediach i... zaskakuje! Właśnie pokazała się w totalnie nowym looku. W programie stawiała na naturalność, jednak na najnowszym zdjęciu na Instagramie wygląda zupełnie inaczej. Maciej pożałuje, że jednak nie stworzył z nią związku?  Ewelina z "Rolnik szuka żony" zaszalała z fryzurą i makijażem W programie "Rolnik szuka żony" Ewelina była ulubienicą widzów, ale teraz twierdzi, że cieszy się, że show już się zakończyło. Wszyscy jej fani natomiast nadal mogą śledzić jej losy w social mediach, gdzie nie szczędzi im emocji. Ostatnio wszystkich zelektryzowało jej zdjęcie, gdzie zazwyczaj naturalna Ewelina, tym razem zaprezentowała się w makijażu, w którym wyróżniały się czerwone usta,  oraz w nowej fryzurze. Fani są zachwyceni jej metamorfozą.  - Jak pięknie wyglądasz kochana ! 😍😍 - Bardzo korzystna zmiana 👋 - Nowe włosy? Wow zjawiskowo wyglądasz. Niesamowita z Ciebie kobieta jeszcze tyle talentów - Nie poznałam cię ❤️ - czytamy w komentarzach fanów.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Ewelina Bagińska 🦋 (@rozowe.rozmowy) Co sądzicie o jej metamorfozie? Dobra zmiana? Nam się bardzo podoba.

Przeczytaj
Rolnik szuka żony - Magda odrzuciła kandydatów
mat. prasowe - Rolnik szuka żony
Newsy Adam z "Rolnik szuka żony" założył profil na Instagramie - dodał pierwsze zdjęcie i nie jest na nim sam
Adam z "Rolnik szuka żony" jest szczęśliwy po programie. Choć nie znalazł miłości u boku Magdy, to z pewnością nie może narzekać na brak towarzystwa. Właśnie założył Instagram i dodał zdjęcie, na którym pozuje z bliskimi.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 27, 2020

Siódma edycja programu "Rolnik szuka żony" powoli dobiega końca. Widzowie już wiedzą, którzy uczestnicy mają szansę na znalezienie miłości, a których droga w programie już się zakończyła. Mateusz, Paweł i Adam, choć próbowali swoich sił, nie zdobyli serca Magdy. Kobieta zrezygnowała ze wszystkich kandydatów, uznając, że żaden nie stworzyłby z nią idealnej pary. Podziękowała im za starania, zanim ci zdążyli złożyć jej rewizytę. Jak radzą sobie poza programem? Adam właśnie założył profil na Instagramie i już zbiera fanów. Adam z "Rolnik szuka żony" założył konto na Instagramie Adam Zalewski to uczestnik programu "Rolnik szuka żony", którego bardzo polubili widzowie. Dotąd mężczyzna nie był obecny w social mediach, jednak ze względu na fanów, postanowił założyć profil na Instagramie. Mężczyzna dał się poznać jako bardzo pozytywny, uśmiechnięty i dający dobrą energię. Już w trakcie trwania programu zaznaczał, że nie wie, czy chce pozostać na wsi. Stojąc u boku Magdy przyznał, że ma plany związane z miastem. W rzeczywistości mówił jednak również o chęci założenia rodziny. Czy tak się stanie? Dowiemy się z pierwszej ręki, bo Adam jest aktywny na Instagramie. Na jego profilu pojawiło się zdjęcie ze znajomymi. Zobacz także:  Martyna i Dawid z "Rolnik szuka żony" jednak dadzą sobie szansę? Zobaczcie ten komentarz Martyny pod zdjęciem rolnika         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Adam Zalewski (@adam.zalewski.5)   Fani Adama z...

Przeczytaj
Rolnik szuka żony - zaskakujące zdjęcie Mateusza
Newsy Mateusz z "Rolnik szuka żony" pokazał zdjęcie z uczestnikami programu... ze ślubu jednego z nich?!
W komentarzach zawrzało!
Redakcja Wizaz.pl
listopad 24, 2020

To burzliwe dni dla fanów ostatniej edycji  "Rolnik szuka żony" .  W programie dzieje się naprawdę dużo , a teraz swoją cegiełkę dołożył jeszcze odrzucony kandydat Magdaleny - Mateusz. Po emisji ostatniego odcinka pokazał na Instagramie nowe zdjęcie z innymi uczestnikami show. W komentarzach pod fotką pojawiła się sugestia, że wszyscy spotkali się na... ślubie cywilnym Pawła , innego kandydata rolniczki z siódmej edycji! Jaka jest prawda? Mateusz z "Rolnik szuka żony" zdradza tajemnicę dotyczącą Pawła Jak już wiemy, w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" Magda i Dawid nie wybrali żadnego ze swoich kandydatów . Mateusz, były kandydat Magdy skomentował decyzje pokazane ostatniej niedzieli. Pozdro dla ekipy! Bo życiem trzeba się bawić. Czemu mielibyśmy płakać w gacie po wyborach rolników? Jak to opisują naścienne hasła w przedpokojach przedwcześnie ożenionych ludzi "Stay positive". Do następnego spotkania! (tu cytat): "Zrobimy balangę wszech czasów, mała łap butelkę i tańczyć na stół, Domino - leć po kieliszki, Grzegorz - smaruj stoły, nie szczędź ćwikły, a gdy skonczy sie wóda, każdy chwyci karabin laserowy"- czytamy na Instagramie.  Pod wpisem Mateusza ktoś zapytał m.in. o Pawła - czy na żywo również jest sztuczny i sztywny. Mateusz odpowiedział: - Prywatnie to bardzo spoko gość. Jest dość luźny , nawet się nie obraził jak ustawilem mu nick na messengerze na "placek w kształcie serca" 😄- odpisał były kandydat Magdy.  Z kolei jedna z internautek napisała, że znajomi z "Rolnik szuka żony" spotkali się przy okazji... ślubu cywilnego Pawła! Ani Mateusz, ani żadna inna osoba ze zdjęcia, nie skomentowali tego wpisu. Sami zobaczcie najnowsze zdjęcie uczestników...

Przeczytaj