klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
rolnik szuka żony dawid
mat. prasowe
Newsy

Dawid z "Rolnik szuka żony" jest w rozsypce po odrzuceniu przez swoje kandydatki. Jego tata zdradza: "Nawet miałem o niego strach"!

Dawid nadal nie może się pogodzić z odrzuceniem, które go spotkało w programie "Rolnik szuka żony". Jego bliscy martwią się o niego.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 29, 2020

Program "Rolnik szuka żony" nie przyniósł Dawidowi wymarzonej miłości. Co więcej, wręcz go załamał. Rolnik szczególnie mocno przeżył odrzucenie przez Martynę. Dziewczyna sama postanowiła, że opuszcza program i nie chciała dać Dawidowi szansy na naprawienie tego, czym ją mógł wcześniej zniechęcić. Kiedy Marta Manowska odwiedziła Dawida, wspomnienia odżyły. Mężczyzna ze łzami w oczach opowiadał, co przeżywał po opuszczeniu jego domu przez dziewczyny. 

Spałem tam u dziewczyn na tym niebieskim narożniku i cały czas patrzyłem na puste łóżka. Cały czas mi się przypominało...

Rolnik nie był w stanie powstrzymać łez, a jego bliscy przyznali, że po tym co go spotkało, bali się o syna.

Małgosia z „Rolnik szuka żony” powiększyła sobie usta?

Dawid z "Rolnik szuka żony" nadal przeżywa odrzucenie przez Martynę

Historia Dawida z "Rolnik szuka żony" jest jedną z najsmutniejszych. W ostatnich odcinkach rolnik nie ukrywał łez. Najgorsze było dla niego pogodzenie się z faktem, że Martyna, która wydawała się dla niego idealną kandydatką na żonę, na którą czekał latami, mimo wszystko go odrzuciła i definitywnie zakończyła ich znajomość. 

Osiem lat ponad czekałem na taką dziewczynę. Od czytania listu, wiedziałem: to jest ta dziewczyna i cały czas się upewniałem tak, tak tak. - mówił o Martynie

O tym, jak mocno na Dawidzie odcisnęła się decyzja Martyny, opowiedzieli rodzice rolnika. 

- Dawid był tak załamany, że nawet strach miałem o niego, bo to emocjonalnie przeżywa, my z nim.
- Pocieszamy jeden drugiego, ale cały czas ból siedzi w środku - dodała jego mama.

Nie tylko Dawid nie rozumie, dlaczego Martyna postąpiła w taki sposób. Również jego rodzice byli zaskoczeni jej decyzją. 

- Randka się nie udała i Martyna podjęła decyzję, że odjeżdża, to był dla nas szok. Była naszą faworytką, Dawida faworytką, nic nie zrobimy - stwierdził ojciec Dawida.
- Nie rozumiemy postępowania Martyny. W dniu poprzednim rozmawiałyśmy ze sobą, mówiła, że jest w stanie się tu przeprowadzić, poukładać sobie życie, znaleść nowych znajomych, na drugi dzień nie chciała już nawet jechać na randkę z Dawidem... Przykre. 

Kiedy Marta Manowska odwiedziła rolnika, od razu zmartwiła się na jego widok. Dawid prawie od razu zaczął płakać. 

To nie tak miało być - załamał mu się głos - Przerosło mnie to wszystko. Pare słów za dużo, niedopowiedzianych też z mojej strony przede wszystkim - tłumaczył Marcie, dlaczego tak się potoczyła sytuacja z kandydatkami.

rolnik szuka żony dawid i marta
Facebook

Jak Dawid z "Rolnik szuka żony" ocenia swoje kandydatki?

Podczas rozmowy z Martą Manowską, Dawid opowiedział o każdej ze swojej kandydatek oraz przybliżył, dlaczego postanowiły nie kontynuować znajomości z nim. 

Dotknęło mnie to. Czułem się troszeczkę pokrzywdzony, że nie chciała mnie więcej poznać. Trochę to było za krótko. Po części też ułatwiło mi wybór, bo nie miałem już trzech dziewczyn tylko dwie i mogłem się na nich skoncentrować bardziej. Później była ta randka z Magdą. 

W zachowaniu Magdy w oczy rzuciło mu się, że kiedy rozmawiali przy kamerach, ta stawiała go w złym świetle i czasem wręcz atakowała. Zupełnie inaczej zachowywała się natomiast poza nimi. 

Ona była taka fajna, wygadana ale czasami jakby mnie chciała pokazać z takiej jakby złej strony. Że się źle zachowuje ale przeważnie to mówiła tylko przy kamerach a poza to była całkiem inna. Nie mam pojęcia dlaczego tak robiła. 

Nie ma jednak co ukrywać, że najbardziej zabolała go sytuacja z Martyną. Dawid już nawet planował, że kiedy Magda opuści jego gospodarstwo, będzie miał więcej czasu właśnie dla Martyny. Jednak ich randka jeszcze pogorszyła sytuację między nimi.

Myślałem, że ona to fajnie, dobrze zrozumie. Nawet jej powiedziałem te słowa, że "w przyszłości chciałbym w tym klubie z tobą zatańczyć". Ona też to źle zrozumiała. Od rana powinienem z nią porozmawiać, może  by było zupełnie inne podejście do tej randki. Mój błąd - ona tego potrzebowała. Po tylu latach poznałem tę Martynę i mówię "tak to jest ta dziewczyna" i zaczęło mi tak zależeć, zaimponowała mi i mnie odrzuciła. Powiedziała, że już dalej nie chce, że tego czegoś nie poczuła. Ja powiedziałem, że mi zależy, żeby mi dała drugą szansę, żeby jeszcze ze mną została. Też jej powiedziałem podczas tej randki, że dzisiaj Magdalena odjedzie do domu, że z nią chce spędzić ten wieczór, że prztjedzie rodzina znajomi, żebysmy się bardziej poznali 

Marta Manowska widząc, w jakim stanie jest Dawid, chciała go pocieszyć. 

Nie da się powiedzieć osobie, która przeżyła porażkę, że musisz iść do przodu ale musisz. Bo wkopiesz się znowu w ten dół, z którego wykopywaliśmy cię w lutym. Zobacz, ile możesz stracić znowu czasu, lat... Szkoda tego. Zaraz się pojawią może dziewczyny...

Dawid podczas rozmowy zdradził też, że odrzucenie przez kandydatki, to nie jedyne co go martwi. Obawia się, że po tym, jak zostanie przedstawiony w programie, ludzie źle go ocenią i trudno mu będzie znaleźć miłość.

Wątpię. Po tym wszystkim jak to zobaczą? Trochę się obawiam, że okaże się, że byłem brutalem, że narobiłem Bóg wie co... Nie mam sobie nic do zarzucenia ale trochę się tego i tak boję. Może to była dla mnie szkoła? Może po tym wszystkim będzie mi łatwiej, bo wiem, gdzie popełniłem błędy? 

Marta Manowska również była szczerze zmartwiona stanem Dawida, ale stwierdziła, że zapewne gdzieś jeszcze czeka na niego kobieta, która zobaczy w nim wrażliwego mężczyznę i pokocha takim, jaki jest. 

 

Komentarze
rolnik szuka żony dawid
mat. prasowe
Newsy Rozpacz Dawida w "Rolnik szuka żony" po odejściu Martyny podzieliła widzów. Jedni go bronią, a inni krytykują
Po ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony" emocj jeszcze długo nie opadną. Scena, w której Martyna powiedziała Dawidowi, że chce odejść oraz reakcja rolnika na jej decyzję wywołała wśród widzów ogromne emocje.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 09, 2020

W ostatnim odcinku programu "Rolnik szuka żony" głównym bohaterem niewątpliwie był Dawid i jego emocjonalna reakcja na odrzucenie przez Martynę . Po emisji odcinka część fanów stanęła w obronie Dawida, a pozostali internauci krytykują rolnika za zbyt mocne okazywanie emocji! Dostało się również Martynie i pozostałym kandydatkom. Zachowanie Dawida z "Rolnik szuka żony" podzieliła fanów W minioną niedzielę, 8 listopada, Telewizyjna Jedynka wyemitowała wyjątkowo emocjonujący odcinek "Rolnik szuka żony". Najwięcej wrażeń dostarczyła randka Dawida i Martyny, w której trakcie dziewczyna oświadczyła, że chce odejść z programu. Jej słowa bardzo poruszyły rolnika. Wszystko zaczęło się już dzień wcześniej, kiedy to Dawid miał powiedzieć Martynie i Magdalenie, że być może nie wybierze żadnej z nich. Rolnik powiedział to po powrocie z randki z Magdą i przed spotkaniem sam na sam z Martyną. Martyna nie ukrywała, że słowa Dawida przekreśliły wszystko, ale pojechała wyczekiwaną randkę. Na samym początku spotkania rolnik przeprosił Martynę za niefortunną wypowiedź i wręczył jej bukiet czerwonych róż. Dawid głośno przyznał, że to właśnie Martyna jest jego faworytką! Niestety, w odpowiedzi rolnik usłyszał, że jego kandydatka chce zakończyć ich znajomość i opuścić program. Dawid zareagował bardzo emocjonalnie- rolnik płakał i osunął się na ziemię. Ta scena wywołała tysiące komentarzy na Facebooku! Część internautów broni Dawida, a pozostali krytykują jego zachowanie! - One same nie wiedzą czego chcą, a na niego zwalają winę! Aż mi łzy poleciały jak zobaczyłam płaczącego Dawida 🙁 - Szkoda Dawida😔 jej zależało i nagle przestało - Żal mi go najbardziej uczuciowy chłopak całej edycji - Te dziewczyny są jakieś dziwne... przyjechały i po 2 dniach już...

Przeczytaj
martyna i dawid rolnik szuka żony
@rolnikszukazony
Newsy Martyna i Dawid z "Rolnik szuka żony" jednak dadzą sobie szansę? Zobaczcie ten komentarz Martyny pod zdjęciem rolnika
Tego chyba nikt się nie spodziewał! Czy Martyna i Dawid z "Rolnik szuka żony" jeszcze mają szansę zostać parą?
Redakcja Wizaz.pl
listopad 26, 2020

Tego się chyba nikt nie spodziewał. Martyna, która na początku chciała walczyć o względy Dawida w programie „Rolnik szuka żony”, a potem się z tego wycofała, teraz skomentowała zdjęcie rolnika. Myślicie, że może żałować swojej decyzji o rezygnacji z show i odrzuceniu rolnika , który bardzo przeżywał jej odejście? Takiej jej reakcji pod zdjęciem Dawida na Instagramie chyba nikt się nie spodziewał.  Martyna z „Rolnik szuka żony” skomentowała zdjęcie Dawida, którego odrzuciła Martyna była jedną z kandydatek Dawida z siódmej edycji "Rolnik szuka żony". Co więcej, była nawet faworytką rolnika, ale w jednym z odcinków oznajmiła, że nie chce kontynuować udziału w show. Dawid bardzo mocno to przeżył . Czy jednak po zakończeniu programu para dała sobie jeszcze jedną szansę? Wiele wskazuje na to, że tak. Niedawno Martyna zdradziła, że nadal ma kontakt z rolnikiem . Teraz na dodatek potwierdza to w social mediach. Dziewczyna polubiła i skomentowała jego najnowsze zdjęcie na Instagramie.  Zaczęło się od polubienia, które zauważyła jedna z fanek.  - Martyna Cię wystawiła, ale zdjęcie lajkuje 🤔🤔- napisała jedna z internautek. Martyna to zauważyła i postanowiła odpowiedzieć na tę zaczepkę. - a nawet i skomentuje 😉 @dawid_noweta_ dobre ujęcie 😉- odpisała jej Martyna.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Dawid Noweta (@dawid_noweta_)   Czy Dawid odpisze Martynie? Na pewno wielu fanów na to czeka. Tymczasem pod zdjęciem nie brakuje...

Przeczytaj
Martyna Cel
Instagram@celmartyna
Newsy Martyna z "Rolnik szuka żony" odpowiedziała na sugestie, że nie pasowała do Dawida. Padły modne słowa
Historia Martyny i Dawida z "Rolnik szuka żony", pomimo zakończenia programu nadal rozgrzewa fanów programu. Tym razem fanka wytknęła dziewczynie, że ta nie nadawała się do życia na wsi. Martyna odpowiedziała!
Redakcja Wizaz.pl
grudzień 25, 2020

Martyna i Dawid poznali się dzięki programowi "Rolnik szuka żony". Jednak dziewczyna w pewnym momencie zdecydowała, że nie chce dłużej przebywać w gospodarstwie rolnika. Dawid bardzo mocno przeżył odrzucenie . Od tego momentu fani programu uważnie śledzą relację tych dwojga. Niedawno nawet spekulowano, że być może jednak Martyna i Dawid dadzą sobie jeszcze szansę , jednak żadne z nich tego nie potwierdziło.  Na dodatek teraz fani zarzucili Martynie, że ta w ogóle się nie nadawała do życia na wsi. Mają rację? Fani zarzucają Martynie z "Rolnik szuka żony", że nie nadawała się do życia na wsi Martyna Cel po udziale w show "Rolnik szuka żony", z którego dobrowolnie zrezygnowała jest bacznie obserwowana przez fanów programu. Nie zawsze jednak komentarze są przychylne. Teraz Martyna odniosła się do jednego z nich. Fanka zarzuciła jej bowiem, że nie nadawała się do życia na wsi.  Wszystko zaczęło się od komentarza na temat zdjęć, które uczestniczka show dodaje na Instagramie.  Dla mnie Twoje zdjęcia, które dodajesz, są prymitywne. Co nie oznacza, że nie jesteś piękną kobietą, tylko sposób, palec w buzi, poza, takie uwłaczające - napisała internautka.          Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Martyna (@celmartyna)   To zapoczątkowało dalszą dyskusję, w której kolejna internautka zarzuciła Martynie, że nie wyobraża sobie jej np. karmiącej kury i że na pewno nie byłaby dobrą żoną dla rolnika.  Nie wyobrażam sobie Martyny karmiącej kury, pracującej na...

Przeczytaj
Czy Martyna ma kontakt z Dawidem w Rolnik szuka żony 7?
mat. prasowe
Newsy Czy Martyna i Dawid z "Rolnik szuka żony" mają ze sobą kontakt? Dziewczyna odpowiedziała szczerze na pytanie internautki! 
Rolnik szuka żony: Czy Martyna ma kontakt z Dawidem?
Redakcja Wizaz.pl
listopad 18, 2020

Siódma edycja "Rolnik szuka żony" jeszcze się nie zakończyła, ale dotychczas emocji nie brakowało - największe wzbudzili Martyna i Dawid. W ostatnim odcinku show TVP 1 dziewczyna ostatecznie zakończyła relację z rolnikiem, co wywołało u niego ogromny atak paniki. Mimo jego próśb, dziewczyna nie dała mu szansy i chciała opuścić jego gospodarstwo. Czy teraz, kilka miesięcy po nagraniach, nadal ma z nim kontakt?  Czy Martyna utrzymuje kontakt z Dawidem z "Rolnik szuka żony"? Odpowiedź otrzymaliśmy na jednym z InstaStories Martyny, która jak wiadomo, nie może zdradzać sekretów związanych z programem. Jednak uchylenie rąbka tajemnicy w sprawie Dawida podsyca ciekawość fanów, a Ci najciekawsi są tego, co łączy ją dziś z mężczyzną. Kobieta na jedno z pytań, czy ma z kontakt z nim oraz pozostałymi kandydatkami, czyli Magdą i Agnieszką, odpisała krótko: Tak, mam         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Martyna (@celmartyna)   Jak potoczą się ich dalsze losy? Odpowiedź poznamy w kolejnych odcinkach "Rolnik szuka żony". Fani zaś na pewno będą dokładnie śledzić, co Martyna publikuje na swoim Instagramie. Myślicie, że udało im się pogodzić? Zobacz także:  Nie tylko Dawid płakał w ostatnim odcinku "Rolnik szuka żony".  Magda też płakała przez swoich kandydatów!

Przeczytaj

Nasze akcje