klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Dawid Woliński przerabia zdjęcia
Instagram@dawid_wolinski_private
Newsy

Dawid Woliński przerabia zdjęcia? Próbował wyszczuplić plecy i pośladki przyjaciela

Dawid Woliński nie pierwszy raz przesadził z retuszem zdjęć. Tak odchudził męża Joanny Przetakiewicz, że aż wygięły się greckie kolumny...
Redakcja Wizaz.pl
październik 09, 2020

Projektantowi zdecydowanie nie można odmówić zmysłu estetyki, ale zdecydowanie więcej da się mu zarzucić w kwestii przerabiania zdjęć. Wielokrotnie wygładzał sobie skórę, dodawał pomarańczową opaleniznę i wybielał gałki oczne. Tym razem jednak nie przerobił na zdjęciu siebie. Ofiarą nieudanego odchudzania stał się Rinke Rooyens.

Natalia Siwiec w makijażu z 'najgorszego koszmaru'

Dawid Woliński przerobił zdjęcie z Rinke Rooynesem

Bajkowa sceneria równie bajkowego ślubu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa nie powstrzymała Dawida Wolińskiego przed poprawieniem ich wspólnej fotografii. Juror "Top Model" dodał dwa zdjęcia - na pierwszym pozuje tylko z panną młodą i tutaj nic dziwnego nie dzieje się wokół ich sylwetek.

Druga fotografia zdradza już jednak działania programu graficznego. Greckie kolumny luksusowego ośrodka Amanzoe wykrzywiły się w dziwny sposób tuż przy marynarce pana młodego.

Ten retusz byłby zdecydowanie bardziej zrozumiały, gdyby projektant odchudził siebie. Tymczasem postanowił odjąć parę centymetrów w plecach i pośladkach męża Joanny Przetakiewicz. Najwidoczniej uznał, że Rinke Rooyens nie prezentuje się z profilu zbyt korzystnie i postanowił coś poprawić.

A może omyłkowo doszło do tej wpadki z retuszem?

Dawid Woliński przerabia zdjęcia
Instagram@dawid_wolinski_private

Komentarze
Dawid Woliński pokazał mamę
Styl życia Dawid Woliński pokazał mamę! Już wiadomo, po kim on i jego córka odziedziczyli urodę...
Znany projektant opublikował na Instagramie rodzinne zdjęcie. Od mamy Wolińskiego nie można oderwać wzroku!
Matylda Nowak
grudzień 27, 2019

Dawid Woliński Święta spędzał w gronie najbliższej rodziny i udokumentował ten fakt publikując Instagramie zdjęcie z rodzicami i siostrą . Mama projektanta zrobiła na nas tak duże wrażenie, że postanowiliśmy poszukać więcej jej zdjęć. I ostatecznie udało nam się potwierdzić nasze podejrzenia! Dawid Woliński i jego piękna siostra urodę – a zwłaszcza niesamowity kolor tęczówek – odziedziczyli właśnie po swojej mamie, Ewie. Fot.: Instagram Jak wygląda mama Dawida Wolińskiego? Dawid Woliński ma powody do dumy. Ma śliczną córkę , siostrę, która prowadzenie rodzinnego biznesu łączy z karierą surferki i tatę, który jest właścicielem aż trzech fabryk słodyczy. Teraz okazało się, że powodów do dumy dostarcza projektantowi także jego mama . View this post on Instagram A post shared by Ewa Wolinska (@evavolinska) on Dec 24, 2016 at 10:29am PST Ewa Wolińska w żadnym wypadku nie wygląda na mamę dwójki dorosłych dzieci. A sądząc po archiwalnych zdjęciach, które udało nam się znaleźć na Instagramie jej znanego syna, pani Wolińska z roku na rok wygląda coraz lepiej .  Fot.: Instagram / Instagram View this post on Instagram A post shared by (@dawid_wolinski_private) on Jun 1, 2018 at 2:23am PDT Zobacz także: Kinga Rusin pokazała mamę! Reakcja fanów: "Już wiadomo po kim pani taka ładna!" My jesteśmy pod wrażeniem urody mamy Wolińskiego i mamy nadzieję, że zdjęcia pani Ewy będą częściej pojawiać się w mediach społecznościowych projektanta.  A wam jak się podoba mama Dawida Wolińskiego? Zdjęcie główne: ONS

Przeczytaj