Zenek Martyniuk i Sławomir to zdecydowanie najbardziej znani muzycy discopolo w naszym kraju. Ich piosenki przewijają się na festynach, weselach i osiągają rekordowe wyniki odsłuchań. Tym razem Zenek i Sławomir postanowili połączyć siły i nagrać wspólny przebój. Na zapowiedzi piosenki nie zabrakło ich ukochanych. Danuta Martyniuk i Kajra u boku mężów szalały na plaży.

Reklama

Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę

Danuta Martyniuk kojarzona jest przede wszystkim z eleganckim wyglądem. Jej stroje są raczej stonowane, a fryzura niemalże idealnie ułożona. Tym razem ukochana Zenka Martyniuka postawiła na zmiany. Na nagraniu, które krąży w sieci widać "nową Danutę", która do tej pory nie pojawiała się na teledyskach męża. Tym razem nie dość, że fani zobaczą ją w teledysku, to będą mogli zaobserwować również metamorfozę żony króla discopolo.

Zenon Martyniuk i Danuta Martyniuk
Artur Zawadzki/REPORTER

Widać, że Danuta zrzuciła parę kilogramów i zmieniła fryzurę. Teraz ma blond włosy. Delikatne loczki fani porównują do fryzury Shakiry. Lekka zwiewna sukienka otula Danutę, która tańczy u boku Sławomira. Kajra za to tańczy u boku Zenka Martyniuka. Widać, że zabawa jest wykwintna.

Jak się okazuje, 11 lipca o godzinie 9.00 odbędzie się premiera pełnej wersji teledysku.

Cześć tu Sławomir. Mam dla WAS niespodziankę. W naszym premierowym teledysku z Zenkiem pojawią się też nasze żony, czyli Danusia Martyniuk i Kajra, bo to o nich śpiewamy w utworze 'Tańcz'. Premiera już 11 lipca (czwartek) Czekamy na WAS na moim kanale!!!
- poinformował fanów Sławomir.

Fani są wręcz zachwyceni wyglądem kobiet, czego nie ukrywają w komentarzach:

Zobacz także
Super! Dziewczyny widzę, że czas się dla was zatrzymał. Wyglądacie pięknie.
Rewelacyjnie to wygląda. Jak się bawić to na Maxa.

Jak wam się podoba Danuta Martyniuk w nowej odsłonie?

Danuta Martyniuk i Kajra
Instagram@Sławomir
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama