Dagmara Kaźmierska uwielbia błyszczeć. Królowa życia bardzo często powtarza, że jest urodzoną "sroką" i duża, widoczna biżuteria, piękne, szerokie sukienki to ubrania, która pasują do niej, jak do nikogo innego! Nic więc dziwnego, że na ramówkę TVN, wydarzenie, które przyciąga wszystkie gwiazdy stacji, królowa życia postanowiła ubrać się wyjątkowo. Swoją kreacją przyćmiła wszystkich!

Reklama

Dagmara Kaźmierska na ramówce TVN. Kreację znalazła dwa dni przed wydarzeniem!

Ramówka TVN jest zawsze doskonałą okazją, by zaprezentować się z jak najlepszej strony. Gwiazdy wybierają najpiękniejsze, wysokie szpilki, dopasowane sukienki i najbardziej eleganckie ubrania. Czasem przesadzają nawet z wieczorowym sznytem i wybierają kreacje przypominające suknie ślubne! Jak w tym całym festiwalu piękności postanowiła odnaleźć się Dagmara Kaźmierska? Oczywiście, po królewsku! Piękna, czerwona suknia, którą wybrała gwiazda TTV sugerowałaby, że królowa już od dawna przygotowywała się do wydarzenia, a tymczasem... wcale tak nie było!

Dagmara Kaźmierska znana jest widzom ze swojej spontaniczności. Nic więc dziwnego, że gwiazda "Królowych życia" tak efektowną kreację znalazła zaledwie dwa dni przed ramówką TVN-u! Co więcej, to była miłość od pierwszego wejrzenia... Posłuchajcie w naszym wideo!

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" komentuje syna Majdana. Rozenek odpowiedziała

Reklama

Dagmara Kaźmierska ponad rok temu miała poważny wypadek samochodowy. Gwiazda doznała trwałego uszkodzenia pięt, przez pewien czas nie mogła chodzić o własnych siłach, potem, po rehabilitacji, mogła już poruszać się swobodnie, jednak gwiazda wie, że nigdy już nie wróci do dawnej sprawności. Zniekształcenie stopy spowodowało, że królowa życia nie może nosić szpilek. W jaki więc sposób radzi sobie z wieczorowymi kreacjami? Dagmara Kaźmierska wybiera suknie z "dołem księżniczki", które skutecznie zakrywają jej nogi. Jakże skuteczny, ale i efektowny patent!

Zobacz także
TRICOLORS/East News
Reklama
Reklama
Reklama