klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Czy Simon ma żal do Oli za wyrzucenie Bibi z "Hotelu Paradise"? Ich relacja dziś może Was zaskoczyć!

Okazuje się, że program to jedno, a rzeczywistość po drugie. Jak dziś wyglądają relacje tej trójki? Zobaczcie, co w Party.pl powiedział Simon!
Bartek Ufniarz
maj 24, 2021

Powrót Oli do programu i eliminacja Bibi w zeszłym tygodniu wstrząsnęły widzami "Hotelu Paradise 3". Chyba nikt nie spodziewał się, że Hałabuda, która została poniekąd wyrzucona przez innych za kłamstwa, będzie chciała się zemścić i tak bardzo namieszać w programie! Przed nami naprawdę spore emocje, a my mamy gorący komentarz... Simona! Czy ma żal do Oli za to, że wyeliminowała z show jego dziewczynę?

Simon zachwyca się Olą z "Hotelu Paradise"!

W rozmowie z portalem Party.pl Simon wyjaśnił, że na początku był bardzo zły na Olę za jej decyzję. Uczestnik jednak rozumie, że takie są zasady gry i każda decyzja Hałabudy byłaby kontrowersyjna. Price wyznał, że dziś z dziewczyną ma świetny kontakt, co więcej - naprawdę zachwyca się jej charakterem i osobowością! Czy więc knucie Oli nie miało wpływu na ich relacje?

Zobaczcie, co zdradził w wywiadzie!

Czy Bibi i Simon są parą po zakończeniu show? W sieci nie brakuje spekulacji, że niestety, ich związek się rozpadł. Sami uczestnicy aż do finału (a ten 3 czerwca) nie mogą zdradzać żadnych szczegółów dotyczących relacji po programie. 

Simon ma żal do Oli za Bibi?
Instagram

Komentarze