klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Czy Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” zmienią zdanie co do rozstania?

Marietta Witkowska z „Hotel Paradise” zdradza kolejne szczegóły z rozstania z Chrisem Ducci. Czy mają szansę na powrót do siebie? A może ich szczęście zmącił ktoś trzeci. Takich słów się nie spodziewaliśmy.
Urszula Jagłowska
czerwiec 16, 2020

Od rozstania zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” minął niespełna tydzień, a Marietta powoli odkrywa kolejne karty. Dowiedzieliśmy się już, że to wcale nie pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, a nie na partnerce, było głównym powodem rozpadu celebryckiego związku. Wiemy także, że niepodstawne zarzucanie Marietcie obłudy i kreowanie się na influencerkę kosztem relacji z Chrisem także nie doprowadziło do ich rozstania. Jak wspomniała w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska, parę poróżniły różnice charakteru oraz długa izolacja od świata zewnętrznego, najpierw na Bali, a potem w domowym zaciszu podczas pandemii koronawirusa. Teraz dziewczyna zdradza kolejne szczegóły. Czy Mari i Chris mają szanse na odbudowę swoich relacji? A może w ich związku pojawił ktoś trzeci, kto zmącił ich sielankowe życie?

Czy Marietta i Chris  z „Hotelu Paradise” zmienią zdanie co do rozstania?

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Po wspólnej wygranej „Hotel Paradise” i wyznawaniu sobie miłości na antenie TVN, Marietta Witkowska  i Chris Ducci postanowili być parą w realnym życiu. Zakochani nie tylko zamieszkali ze sobą, ale też rozważali wzięcie ślubu, a nawet ilość i imiona wspólnych dzieci. Nic więc dziwnego, że w internecie pojawiło się wiele plotek jakoby  Witkowska była w ciąży. I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zniszczy tego kwitnącego uczucia, z dnia na dzień na instagramowych profilach celebrtów pojawiły się obszerne oświadczenia o ich rozstaniu.

Wiele osób zastanawiało, co tak naprawdę było powodem tak smutnego zakończenia ich wspólnej przygody. Niektórzy spekulowali nawet, że byłych kochanków nic nie łączyło, a ich związek był jedynie zabiegiem marketingowym. Teraz, gdy emocje już nieco opadły, główna zainteresowana postanowiła szczerze odpowiedzieć, czy ona i Chris mogą jeszcze do siebie wrócić.

Wydaje mi się, że za dużo się wydarzyło i za daleko to zabrnęło, więc wątpię, żeby pojawił się żal z którejś ze stron – mówi w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska. My naprawdę do końca walczyliśmy, ale to już był ten moment, że nie było o co walczyć – dodaje.

W dalszej części wywiadu Witkowska wyjawiła również, czy w ich związku pojawiła się osoba trzecia, która miała wpływ na decyzję zakochanych. Więcej znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze