kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Czy Marietta i Chris z „Hotelu Paradise” zmienią zdanie co do rozstania?

Marietta Witkowska z „Hotel Paradise” zdradza kolejne szczegóły z rozstania z Chrisem Ducci. Czy mają szansę na powrót do siebie? A może ich szczęście zmącił ktoś trzeci. Takich słów się nie spodziewaliśmy.

Od rozstania zwycięzców pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise” minął niespełna tydzień, a Marietta powoli odkrywa kolejne karty. Dowiedzieliśmy się już, że to wcale nie pracoholizm Chrisa i skupienie się na rozwijaniu firmy, a nie na partnerce, było głównym powodem rozpadu celebryckiego związku. Wiemy także, że niepodstawne zarzucanie Marietcie obłudy i kreowanie się na influencerkę kosztem relacji z Chrisem także nie doprowadziło do ich rozstania. Jak wspomniała w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska, parę poróżniły różnice charakteru oraz długa izolacja od świata zewnętrznego, najpierw na Bali, a potem w domowym zaciszu podczas pandemii koronawirusa. Teraz dziewczyna zdradza kolejne szczegóły. Czy Mari i Chris mają szanse na odbudowę swoich relacji? A może w ich związku pojawił ktoś trzeci, kto zmącił ich sielankowe życie?

Czy Marietta i Chris  z „Hotelu Paradise” zmienią zdanie co do rozstania?

Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Po wspólnej wygranej „Hotel Paradise” i wyznawaniu sobie miłości na antenie TVN, Marietta Witkowska  i Chris Ducci postanowili być parą w realnym życiu. Zakochani nie tylko zamieszkali ze sobą, ale też rozważali wzięcie ślubu, a nawet ilość i imiona wspólnych dzieci. Nic więc dziwnego, że w internecie pojawiło się wiele plotek jakoby  Witkowska była w ciąży. I gdy wydawać by się mogło, że nic nie zniszczy tego kwitnącego uczucia, z dnia na dzień na instagramowych profilach celebrtów pojawiły się obszerne oświadczenia o ich rozstaniu.

Wiele osób zastanawiało, co tak naprawdę było powodem tak smutnego zakończenia ich wspólnej przygody. Niektórzy spekulowali nawet, że byłych kochanków nic nie łączyło, a ich związek był jedynie zabiegiem marketingowym. Teraz, gdy emocje już nieco opadły, główna zainteresowana postanowiła szczerze odpowiedzieć, czy ona i Chris mogą jeszcze do siebie wrócić.

Wydaje mi się, że za dużo się wydarzyło i za daleko to zabrnęło, więc wątpię, żeby pojawił się żal z którejś ze stron – mówi w rozmowie z „Party.pl” Marietta Witkowska. My naprawdę do końca walczyliśmy, ale to już był ten moment, że nie było o co walczyć – dodaje.

W dalszej części wywiadu Witkowska wyjawiła również, czy w ich związku pojawiła się osoba trzecia, która miała wpływ na decyzję zakochanych. Więcej znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner