kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko.
Instagram
Newsy

Chrissy Teigen i John Legend stracili dziecko. Modelka poroniła w zaawansowanej ciąży. O tragedii napisali w dramatycznym wpisie.

Chrissy Teigen poroniła trzecią ciążę. Modelka i jej mąż piosenkarz John Legend pożegnali maleństwo w dramatycznym wpisie, który łamie serce...

O tym dramacie mówi dziś cała Ameryka. Chrissy Teigen i John Legend stracili swoje trzecie dziecko. Tragicznymi informacjami podzieliła się sama modelka we wzruszającym wpisie. Rodzice maleństwa zdecydowali się na niecodzienne pożegnanie utraconego synka.

Starania Małgorzaty Rozenek-Majdan o trzecie dziecko. Nie było łatwo...

Chrissy Teigen poroniła

Chrissy Teigen i John Legend oczekiwali narodzin swojego trzeciego dziecka. Modelka i piosenkarz są już rodzicami 4-letniej Luny oraz 2-letniego Milesa. Niedługo na świat miał przyjść ich kolejny synek. Rodzice wybrali dla niego imię Jack.

Niestety, podczas ciąży pojawiły się komplikacje. Zdarza się tak nawet w zaawansowanej ciąży - podobną tragedię przeżyła Edzia z "Królowych życia". Chrissy Teigen trafiła do szpitala, bo miała mocne krwawienia. Lekarze przeprowadzili transfuzję krwi, jednak nie udało się uratować maleństwa. Rodzinną tragedię modelka opisała na Instagramie: 

Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, to rodzaj bólu, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło...

W poniedziałek Chrissy Teigen informowała, że jest w połowie ciąży - miał to być ok. 24 tydzień ciąży. Okazało się, że wraz z Johnem Legendem już wybrali dla synka imię Jack. 

Nigdy nie decydujemy o imionach naszych dzieci aż do ostatniej możliwej chwili po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale my, z jakiegoś powodu, zaczęliśmy nazywać tego małego chłopca w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack tak ciężko pracował, aby być częścią naszej małej rodziny i będzie nim na zawsze...  

Chrissy Teigen i John Legend musieli walczyć o wszystkie swoje dzieci - Luna i Miles to dzieci z in vitro. Podobna walkę przeżywała Małgorzata Rozenek-Majdan, która również opowiedziała publicznie o  poronieniu. Walka o Jacka zakończyła się tragicznie. We wzruszającym wpisie modelka pożegnała swoje nienarodzone dziecko: 

Do naszego Jacka - tak mi przykro, że kilka pierwszych chwil Twojego życia spotkało się z tak wieloma komplikacjami, że nie mogliśmy zapewnić Ci domu, którego potrzebowałeś do przetrwania. Zawsze będziemy Cię kochać...

Chrissy Teigen podkreśliła, jak bardzo dziękuje wszystkim za wsparcie w tym tragicznym czasie.

Dziękujemy wszystkim, którzy przesyłają nam pozytywną energię, myśli i modlitwy. Czujemy całą Waszą miłość i naprawdę Was doceniamy... Jesteśmy bardzo wdzięczni za życie, które prowadziliśmy, za nasze wspaniałe dzieci Lunę i Milesa, za wszystkie niesamowite rzeczy, których mogliśmy doświadczyć. Ale każdy dzień nie może być pełen słońca. W ten najciemniejszy z dni będziemy się smucić, będziemy płakać. Ale będziemy się przytulać i kochać bardziej i przejdziemy przez to. 

Teigen i Legend zdecydowali się też na niezwykłe pożegnanie - zamieścili przy wpisie dramatyczne zdjęcia ze szpitala. Na jednym z nich zapłakana modelka trzyma na rękach zawiniątko z nienarodzonym synkiem. 

O takim bólu nie można szybko zapomnieć...

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

We are shocked and in the kind of deep pain you only hear about, the kind of pain we’ve never felt before. We were never able to stop the bleeding and give our baby the fluids he needed, despite bags and bags of blood transfusions. It just wasn’t enough. . . We never decide on our babies’ names until the last possible moment after they’re born, just before we leave the hospital. But we, for some reason, had started to call this little guy in my belly Jack. So he will always be Jack to us. Jack worked so hard to be a part of our little family, and he will be, forever. . . To our Jack - I’m so sorry that the first few moments of your life were met with so many complications, that we couldn’t give you the home you needed to survive. We will always love you. . . Thank you to everyone who has been sending us positive energy, thoughts and prayers. We feel all of your love and truly appreciate you. . . We are so grateful for the life we have, for our wonderful babies Luna and Miles, for all the amazing things we’ve been able to experience. But everyday can’t be full of sunshine. On this darkest of days, we will grieve, we will cry our eyes out. But we will hug and love each other harder and get through it.

Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen)

 

Dlaczego Chrissy Teigen poroniła w zaawansowanej ciąży?
Rex Features/East News/Instagram @chrissyteigen
Newsy
Chrissy Teigen rok temu straciła zaawansowaną ciążę. Prochy syna zabiera na rodzinne wyjazdy
O tragedii Chrissy Teigen i Johna Legenda pisał cały świat. Modelka rok temu poroniła w zaawansowanej ciąży. Teraz zdradziła, jak strata syna wpłynęła na jej rodzinę. Jej słowa zszokowały fanów.

Chrissy Teigen  i John Legend należą do tych gwiazd, które bardzo cenią sobie prywatność. Para długo ukrywała więc ciążę celebrytki i dopiero w sierpniu 2020 roku pochwaliła się fanom, że spodziewa się dziecka, prezentując w mediach społecznościowych rosnące krągłości modelki. Niestety, w trakcie ostatniego trymestru nastąpiły poważne komplikacje, a lekarzom nie udało się uratować nienarodzonego synka artystycznego małżeństwa. Teraz, rok po rodzinnej tragedii, modelka postanowiła udzielić obszernego wywiadu i wyznać, jak utrata dziecka w 20. tygodniu ciąży wpłynęła na jej małżeństwo, a także najbliższych. Okazuje się, że nie tylko Chrissy i John bardzo przeżyli stratę maleństwa. Również ich dzieci wciąż nie mogą zapomnieć o nienarodzonym braciszku. Doszło nawet do tego, że choć ciało małego Jacka już dawno zostało skremowane, pociechy pary traktują jego prochy tak, jakby chłopiec... żył! Chrissy Teigen o podróżowaniu z prochami nienarodzonego syna O tym dramacie mówił cały świat. 1. października Modelka Chrissy Teigen i wokalista John Legend tuż przed rozwiązaniem stracili swoje dziecko.  Modelka poroniła w zaawansowanej ciąży , a tragedią, jaka spotkała jej rodzinę podzieliła się z fanami w pełnym bólu i cierpienia poście za pośrednictwem Instagrama, publikując pełne bólu zdjęcie z porodówki. - Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, to rodzaj bólu, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło – pisała wtedy Chrissy.         Wyświetl ten post na Instagramie      ...

Dlaczego Chrissy Teigen poroniła w zaawansowanej ciąży?
Rex Features/East News/Instagram @chrissyteigen
Newsy
Chrissy Teigen po raz pierwszy opowiedziała o stracie dziecka w zaawansowanej ciąży. Wyznała, co było przyczyną poronienia
Chrissy Teigen i jej mąż, piosenkarz John Legend, stracili dziecko, gdy modelka była w zaawansowanej ciąży. Teraz, niespełna miesiąc po poronieniu, gwiazda zdecydowała się opowiedzieć, o cierpieniu jakie przeżywa. Zdradziła też, co było powodem śmierci jej maleństwa.

Chrissy Teigen  i John Legend należą do tych gwiazd, które bardzo cenią sobie prywatność. Para długo ukrywała więc ciążę celebrytki i dopiero w sierpniu tego roku pochwaliła się fanom, że spodziewa się dziecka, prezentując w mediach społecznościowych rosnące krągłości modelki. Niestety, w trakcie ostatniego trymestru nastąpiły poważne komplikacje, a lekarzom nie udało się uratować nienarodzonego synka artystycznego małżeństwa. O tym dramacie mówił cały świat. 1. października Modelka Chrissy Teigen i wokalista John Legend tuż przed rozwiązaniem stracili swoje dziecko. Modelka poroniła w zaawansowanej ciąży , a tragedią, jaka spotkała jej rodzinę podzieliła się z fanami w pełnym bólu i cierpienia poście za pośrednictwem Instagrama. Chrissy Teigen opublikowała zdjęcie z porodówki powiadomiła o ogromnej stracie i pustce, jaką ma teraz w sercu. Jesteśmy zszokowani i odczuwamy głęboki ból, o którym tylko słyszysz, to rodzaj bólu, jakiego nigdy wcześniej nie czuliśmy. Nie byliśmy w stanie zatrzymać krwawienia i podać dziecku potrzebnych mu płynów, pomimo transfuzji krwi. To po prostu nie wystarczyło – pisała wtedy Chrissy.         Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez chrissy teigen (@chrissyteigen) Wrz 30, 2020 o 8:58 PDT Nigdy nie decydujemy o imionach naszych dzieci aż do ostatniej możliwej chwili po ich narodzinach, tuż przed opuszczeniem szpitala. Ale my, z jakiegoś powodu, zaczęliśmy nazywać tego małego chłopca w moim brzuchu Jackiem. Więc zawsze będzie dla nas Jackiem. Jack tak ciężko pracował, aby...

Blogerka fitness w długich blond włosach, czarnej sukience i czerwonej szmince
Styl życia
Ta piękna dziewczyna pokazuje, jak naprawdę okłamują nas blogerki fitness na Instagramie!
Stacey Lee stała się popularna na Instagramie dzięki swojemy inspirującemu podejściu do ćwiczeń, ale kobiety pokochały ją jeszcze z innego powodu.

Zdjęcia poprawiane w programie graficznym przed dodaniem na Instagram - zapewne niejedna z was takie umieściła na swoim koncie i zapewne też niejedna wpadała w kompleksy patrząc na idealne ciała blogerek umieszczane w sieci, a potem wylewała siódme poty, a idealna sylwetka nie przychodziła... Polecamy:   Przez dwa lata przytyła 45 kg mimo że jadła 1000 kcal dziennie. Dlaczego? Diagnoza była szokująca... Stacey Lee wspomina, że zaczęła chodzić na siłownię w wieku 17 lat, ale robiła to ze złych pobudek, ponieważ chciała po prostu szybko schudnąć. Później zrezygnowała z intensywnych ćwiczeń, a zdjęcia zgrabnych, nienagannych sylwetek innych dziewcząt tylko wpędzały ją w kompleksy. Dopiero kiedy poznała trening BBG , jej ciało zmieniło się nie do poznania i postanowiła dzielić się swoimi zdjęciami z metamorfozy figury na Instagramie.  Polecamy:   Jako szczupła blogerka fitness była nieszczęśliwa. Teraz przytyła 13 kg i... Zobaczcie, jak wygląda! Wtedy Stacey Lee odkryła, w jaki sposób można łatwo poprawić swoje zdjęcia i była w szoku, że przez lata żywiła się przekłamanym obrazem. Postanowiła ona pokazać kobietom, jak wygląda prawdziwe kobiece ciało oraz to po obróbce graficznej. Pragnie też przekazać innym, jak szkodliwe może to być dla zdrowia psychicznego.  Teraz sama przyznaje, że jest w szoku, że kiedyś jej myśleniem i własną samooceną rządziły obrazki poddawane obróbce graficznej. Podkreśla, że przestała obserwować dziewczyny, które nadużywają programów do upiększania zdjęć i szczerze przyznaje, że teraz zostało jej niewiele osób do śledzenia.  Polecamy:  Wygrała z depresją i nadwagą. Ta dziewczyna schudła 60 kg i zachwyca wyglądem Sama postanowiła za to zaprezentować dziewczynom na swoim przykładzie, jak różni się nawet...

dziewczyna ze znamieniem na twarzy oraz po jego zakamuflowaniu
Makijaż
Ta kobieta miała ogromne znamię na twarzy. Zobaczcie, jak jej się udało je zakryć
Choć na Instagramie śmiało rozpowszechnia się trend na #nomakeup, to jednak dla niektórych makijaż jest skutecznym rozwiązaniem na zakamuflowanie zmian, które powodują kompleksy. Często metamorfozy są niewyobrażalne. Zobaczcie, jak zakryto znamię na pół twarzy.

Jak zakryć znamię za pomocą makijażu? To zapewne często powtarzane pytanie, które pojawia się w głowach kobiet borykających się ze zmianami na twarzy czasem od dziecka, a czasem odkąd mają  trądzik . I nieważne, że w social mediach popularny staje się trend na pokazywanie się bez makijażu. Dla niektórych zastosowanie mocno kryjącego podkładu to nie tylko poprawienie swojej urody, ale po prostu pozbycie się kompleksu. Jeżeli więc dla niektórych jest to ważne, ale już straciłyście nadzieję na to, że cokolwiek zakryje zmiany na twarzy, to zobaczcię tę niesamowitą metamorfozę. Post udostępniony przez Huda Kattan (@hudabeauty) 5 Wrz, 2017 o 9:02 PDT Warto wiedzieć, że kobieta zaprezentowana na nagraniu przygotowuje się do wesela. Jest to więc analogiczna sytuacja do tej, którą już kiedyś wam przedstawialiśmy:   Ta kobieta spadła ze schodów 3 dni przed ślubem córki. Makijażystka zdziałała cuda!  Post udostępniony przez Sarita Makeup (@sarita.makeup) 3 Cze, 2017 o 6:55 PDT Bardzo prawdopodobne, że do zakrycia znamienia wykorzystano mocno kryjący podkład marki Huda Beauty. Dlaczego? Here are the details to our new #hudabeautyfauxfilter Foundation launching soon! We will do more swatches later! We have created three products to get the most absolutely perfect full coverage, skin finish! I wanted to give this to you guys EXACTLY the way I use it! Our Complexion Perfection Primer, which creates the most healthy canvas for application, our #hudabeautyfauxfilter Foundation and our Face Blending Brush! All will be available world wide OCTOBER!! Foundation will be $40 (for everyone who asked) and there are 30 shades! I cannot wait to share this with you guys! This was a two year project and I am SO proud ❤️ Post udostępniony przez Huda Kattan (@hudabeauty) 31 Lip, 2017 o 12:04 PDT Podkład Huda Beauty Według serwisu Allure, skoro...

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner