Influencerka Mia Dio to celebrytka, którą obserwuje, ponad pięć milionów followersów na TikToku. Kobieta uznała, że nie czuje się ładna i postanowiła całkowicie zmienić swój wygląd. Wybrała się więc na liczne operacje plastyczne, po których efekt jest zdumiewający.

Reklama

Influencerka Mia Dio przeszła operacje plastyczne

Influencerka Mia Dio zdobyła zainteresowanie i sympatię ludzi, publikując treści związane z urodą. Znana jest nie tylko z TikToka, ale również z Instagrama i YouTube. Jakiś czas temu opublikowała filmik na YouTube, na którym pokazuje szereg operacji plastycznych i o wszystkim dokładnie opowiada, przedstawiając swoją metamorfozę.

Fani influencerki często komentują jej zdjęcia i filmy i zachwycają się urodą dziewczyny. Jak się okazuje Dio nie zawsze wyglądała tak jak teraz. Kobieta postanowiła się otworzyć i pokazać, jak kiedyś wyglądała.

Na nowy wygląd Mia Dio wydała ponad 30 tysięcy dolarów. Zaczęła od usunięcia nieudanych wypełniaczy ust, następnie zrobiła licówki, powiększanie piersi i operację nosa. Dio nie ukrywa, że stosowała różne metody urody estetycznej.

Kobieta przed operacjami miała kompleksy i brakował jej pewności siebie. Operacje pomogły jej w zaakceptowaniu siebie.

Zobacz także
Myślę, że należy pamiętać, że zabiegi kosmetyczne ani chirurgia plastyczna nie mają na celu uniwersalnego rozwiązania problemów z poczuciem własnej wartość - powiedziała w dodanym przez siebie filmie.

Fani byli wdzięczni za słowa i szczerość celebrytki, co pokazali w komentarzach pod filmem i zdjęciami. Pojawiło się ich bardzo dużo. Fani pisali, że wcześniej nie była brzydka, ale są wdzięczni, że cieszy się z operacji i opowiada o nich, a nie udaje, że ich nie zrobiła, jak niektórzy celebryci.

YouTube@MiaDio
YouTube@MiaDio
Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama