Małgorzata Rozenek w mediach społecznościowych zawsze umieszcza obszerne relacje ze swoich urlopów i od czasu do czasu wzbudza kontrowersje zdjęciami w bikini. Tak było tym razem! Małgorzata Rozenek na jednym ze zdjęć wyeksponowała swoją pupę w brazylijskim bikini, które mocno wydłuża nogi i... spadła na nią fala krytyki. Tym razem pojawiły się nie tylko spekulacje o przerabianiu zdjęć, ale też uwagi na temat co wypada kobiecie...

Reklama

Małgorzata Rozenek odważnie eksponuje pupę w bikini

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że na rajskich wakacjach w pełni się relaksuje, próbuje pysznego jedzenia, spaceruje, opala się na plaży i spędza czas z bliskimi. Zdjęcia z wymarzonych wakacji regularnie pojawiają się na Instagramie, a ostatnia galeria wywołała niemałe zamieszanie. Internauci piszą, że Małgorzata Rozenek w letniej stylizacji wygląda jak 25-latka ale niektórzy spekulują, że to zasługa Photoshopa. Niektórzy idą o krok dalej i piszą, że gwiazda upodabnia się do Dody i Mai Sablewskiej.

Ale to slabe jest...po co robić z siebie na siłę 20latke?? A ten cien ręki przebija wszystko Jak bliźniaczka Mai Sablewskiej???? upodabnia sie do Dody Przestaje obserwować. Koszmarny retusz, z resztą nie pierwszy, aż razi w oczy!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki. Fani grzmią: "Sztuczność!"

Pojawiły się też zarzuty pod adresem Małgorzaty Rozenek, że matce nie wypada publikować tak odważnych zdjęć, które mogą zostać źle odebrane przez jej synów i ich otoczenie:

Czemu Pani pokazuje goły tyłek? Czy matce tak przystaje? Ciekawe co o tym myślą Pani synowie

Na ten komentarz Małgorzata Rozenek odpowiedziała i z dużym dystansem napisała:

Zobacz także
że matka ma tyłek ????‍♀️????

Małgorzata Rozenek przesadza, publikując odważne zdjęcia z wakacji? W kolejnym wpisie wygląda, że odniosła się do komentarzy.

Reklama

Dzień dobry Rebelio????☀️ jaką dramę dziś kręcimy? ???? - pyta.

Reklama
Reklama
Reklama