klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Blondino z „Hotel Paradise” szczerze o nowym show „FAME czy SHAME”: „jakbym się cofnął o kilka lat”

Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz niedawno zaistniał w show biznesie dzięki udziałowi w „Hotel Paradise”, a już dostał propozycję udziału w kolejnym show TVN. Co myśli o formacie „FAME czy SHAME” i jego uczestnikach? Takich słów nikt się nie spodziewał.
Urszula Jagłowska
lipiec 03, 2020

Łukasz Książkiewicz znany jako „Blondino” lub „Latino”, pomimo ogromnej popularności w mediach społecznościowych, którą zapewniły mu jego szalone latynoskie tańce na Instagramie, prawdziwą sławę zyskał dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN dla atrakcyjnych singli.  Pomimo iż błękitnooki przystojniak nie był w „Hotel Paradise” od pierwszego odcinka, bardzo szybko zyskał sympatię widzów oraz innych uczestników, a dzięki poczuciu humoru, pozytywnemu nastawieniu, otwartości i lojalności wobec swojej telewizyjnej partnerki, Martyny Kondratowicz, doszedł aż do finału, w którym rywalizował z Mariettą Witkowską i Chrisem Ducci.

Teraz, gdy od zakończenia emisji show minęło już nieco czasu, marzący o muzycznej karierze Blondino, doskonale wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Chłopak nie tylko nagrał swój pierwszy teledysk w towarzystwie Chrisa oraz Matta z „Hotelu Paradise”, ale również otrzymał propozycję udziału w nowym programie TVN FAME czy SHAME” z udziałem znanych i lubianych influencerów. Jak chłopak ocenia produkcję i czy jest zadowolony z tego, że wziął w niej udział?

Blondino z „Hotel Paradise” szczerze o udziale nowym show „FAME czy SHAME”

„FAME czy SHAME” to program, jakiego w Polsce dotąd nie było. Przez osiem tygodni 10 młodych gwiazd internetu, jak TikTokerzy, Instagramerzy czy YouTuberzy, zamieszka ze sobą  w luksusowym domu w Kontancinie-Jeziornie. Uczestnicy są oni podzieleni na dwie grupy: „FAME”, czyli pławiącą się w luksusach i mniej wyróżnioną „SHAME”, a o przydzieleniu do grup decydują punkty przyznawaneim za wykonanie określonych zadań. Co ciekawe, mieszkańcy mogą opuszczać willę, a nawet kontaktować się z fanami za pośrednictwem social mediów. Jak w nowym show odnajduje się  Łukasz Książkiewicz, który w poprzednim hicie TVN był totalnie odcięty od świata zewnętrznego?

W pierwszym odcinku mieliśmy zbierać kulki po domu, to było dla mnie coś niesamowitego. Poczułem się, jakbym się cofnął o kilka lat wstecz – mówi w rozmowie z „Party.pl”. To jest dla mnie świetna zabawa, przede nowe doświadczenie, bo każdy ma inny świat i można się wiele nauczyć – dodaje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Latino Boy (@blondino_latino)

Wśród uczestników o główną nagrodę poza Blondino walczą również znany z 8. edycji „Top Model” Michał Gała, YouTuberzy Marta Rentel, Filip Zabielski, Patryk Woźniak, TikTokerzy Klaudia Bieszcz, Kinga Kostrzewa, Jan Marciniak, influencerka Weronika "Wero" Piątek oraz znana z 7. edycji programu „Top Model” Sophie Reich.

Czy Blondino zdążył już wdać się z kimś w konflikt? A z kim najlepiej się dogaduje? Więcej znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze