kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Blondino z „Hotel Paradise” szczerze o nowym show „FAME czy SHAME”: „jakbym się cofnął o kilka lat”

Łukasz „Blondino Latino” Książkiewicz niedawno zaistniał w show biznesie dzięki udziałowi w „Hotel Paradise”, a już dostał propozycję udziału w kolejnym show TVN. Co myśli o formacie „FAME czy SHAME” i jego uczestnikach? Takich słów nikt się nie spodziewał.

Łukasz Książkiewicz znany jako „Blondino” lub „Latino”, pomimo ogromnej popularności w mediach społecznościowych, którą zapewniły mu jego szalone latynoskie tańce na Instagramie, prawdziwą sławę zyskał dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TVN dla atrakcyjnych singli.  Pomimo iż błękitnooki przystojniak nie był w „Hotel Paradise” od pierwszego odcinka, bardzo szybko zyskał sympatię widzów oraz innych uczestników, a dzięki poczuciu humoru, pozytywnemu nastawieniu, otwartości i lojalności wobec swojej telewizyjnej partnerki, Martyny Kondratowicz, doszedł aż do finału, w którym rywalizował z Mariettą Witkowską i Chrisem Ducci.

Teraz, gdy od zakończenia emisji show minęło już nieco czasu, marzący o muzycznej karierze Blondino, doskonale wykorzystuje swoje pięć minut sławy. Chłopak nie tylko nagrał swój pierwszy teledysk w towarzystwie Chrisa oraz Matta z „Hotelu Paradise”, ale również otrzymał propozycję udziału w nowym programie TVN FAME czy SHAME” z udziałem znanych i lubianych influencerów. Jak chłopak ocenia produkcję i czy jest zadowolony z tego, że wziął w niej udział?

Blondino z „Hotel Paradise” szczerze o udziale nowym show „FAME czy SHAME”

„FAME czy SHAME” to program, jakiego w Polsce dotąd nie było. Przez osiem tygodni 10 młodych gwiazd internetu, jak TikTokerzy, Instagramerzy czy YouTuberzy, zamieszka ze sobą  w luksusowym domu w Kontancinie-Jeziornie. Uczestnicy są oni podzieleni na dwie grupy: „FAME”, czyli pławiącą się w luksusach i mniej wyróżnioną „SHAME”, a o przydzieleniu do grup decydują punkty przyznawaneim za wykonanie określonych zadań. Co ciekawe, mieszkańcy mogą opuszczać willę, a nawet kontaktować się z fanami za pośrednictwem social mediów. Jak w nowym show odnajduje się  Łukasz Książkiewicz, który w poprzednim hicie TVN był totalnie odcięty od świata zewnętrznego?

W pierwszym odcinku mieliśmy zbierać kulki po domu, to było dla mnie coś niesamowitego. Poczułem się, jakbym się cofnął o kilka lat wstecz – mówi w rozmowie z „Party.pl”. To jest dla mnie świetna zabawa, przede nowe doświadczenie, bo każdy ma inny świat i można się wiele nauczyć – dodaje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Latino Boy (@blondino_latino)

Wśród uczestników o główną nagrodę poza Blondino walczą również znany z 8. edycji „Top Model” Michał Gała, YouTuberzy Marta Rentel, Filip Zabielski, Patryk Woźniak, TikTokerzy Klaudia Bieszcz, Kinga Kostrzewa, Jan Marciniak, influencerka Weronika "Wero" Piątek oraz znana z 7. edycji programu „Top Model” Sophie Reich.

Czy Blondino zdążył już wdać się z kimś w konflikt? A z kim najlepiej się dogaduje? Więcej znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner