klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Blanka Lipińska, Doda czy Agnieszka Woźniak-Starak... Które gwiazdy nie chcą mieć dzieci?

Jak gwiazdy tłumaczą swoją decyzję? Co mówią o macierzyństwie Doda, Blanka Lipińska, Magda Cielecka czy Iwona Pavlovic? Zobaczcie
Bartek Ufniarz
lipiec 21, 2021

Ostatnio znów głośno było o wyznaniu Ewy Chodakowskiej, która wprost przyznała, że nie chce mieć dzieci. W rozmowie z "Party" gwiazda wyznała:

Widzisz, kobiety często pytają mnie: „Kiedy? Ewa, kiedy będziesz miała dziecko?”. Myślę, że to wynika z tego, że większość tak bardzo kocha swoje dzieci, że nie wyobraża sobie życia bez tych emocji. Dla wielu to sens życia i jasna sprawa… To jest piękna droga. Nie znam tej miłości, ale dobrze wiem, ile wysiłku kosztuje macierzyństwo. Dla mnie każda mama codziennie zdobywa Mount Everest, a ja nie jestem gotowa na taki heroizm i świadomie nie decyduję się na dzieci. - tłumaczy Ewa Chodakowska.

Które gwiazdy nie chcą mieć dzieci? 

Wśród gwiazd, które nie chcą mieć dzieci są również Doda, Agnieszka Woźniak-Starak, Magda Cielecka, Edyta Olszówka, Iwona Pavlović czy Blanka Lipińska. Kiedy były pytanie o macierzyństwo, szczerze wyjaśniały m.in. że nie czują instynktu macierzyńskiego. Zobaczcie materiał filmowy Party.pl!

Zobacz także: Agata Rubik napisała, że kocha dzieci, ale tylko swoje! Wywołała prawdziwą burzę: "Egoistka"

One nie chcą mieć dzieci
Instagram