Biały podkład Hailey Beauty Rebelle to największa rewolucja na rynku kosmetycznym. Ma niespotykany kolor, ale to właśnie on jest największą zaletą tego kosmetyku. To w nim kryje się sekret fluidu, którym zachwycają się influencerki z TikToka i Instagrama.

Reklama

Biały podkład Hailey Beauty Rebelle

Ten podkład ma tylko jeden kolor - biały. Doskonale dopasowuje się do każdego koloru skóry i do każdego rodzaju cery. Zmienia odcień w momencie, gdy zaczyna się go rozprowadzać. Formuła opiera się na innowacyjnych mikroperłach.

Podkład Rebelle ma regulowane krycie, a także ponadprzeciętną trwałość. Producent zapewnia, że przetrwa na skórze 24 godziny. Ma być również odporny na pot oraz zmianę temperatury. Mimo to jest praktycznie niewidoczny na skórze. Dodatkowo fluid wzbogacono o filtr SPF15.

Podkład jest nietestowany na zwierzętach, a oprócz tego opiera się na hipoalergicznych składnikach, dzięki czemu nie zatyka porów. Zawiera także substancje czynne, które w naturalny sposób chronią oraz nawilżają cerę. Rebelle ma płynną, lekką konsystencję, dzięki czemu bardzo dobrze się rozprowadza, nie tworząc smug.

mat. prasowe

Jak na tyle pozytywnych aspektów, cena za 30 ml wcale nie jest wygórowana. Butelka kosztuje 183 zł, a w zamian za to otrzymujemy fluid, którego możemy używać niezależnie od pory roku, bo zawsze idealnie dopasuje się do odcienia skóy.

Zobacz także

Te wszystkie obietnice brzmią jak cudowny sen i jesteśmy bardzo ciekawe, jak ten podkład sprawdziłby się u nas :).

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama