We wtorek, 15 lutego, odbyła się jedna z największych imprez kulturalnych w Polsce. Bestsellery Empiku 2021 przyciągnęły śmietankę towarzyską show-biznesu. O prestiżowe statuetki przyznawane ludziom kultury zawalczyły nie tylko polskie, ale też zagraniczne gwiazdy muzyki, filmu i literatury. Jedną z laureatek była się Sanah, która odebrała statuetkę w kategorii muzyka za album pop "Irenka". Uwagę zwróciła jednak nie tylko przemowa artystki, ale przede wszystkim jej stylizacja. Sanah odbierając nagrodę... zrezygnowała z butów na rzecz wełnianych skarpet!

Reklama

Bestsellery Empiku 2021: Sanah odebrała nagrodę w skarpetkach

Sanah przyzwyczaiła fanów do swojego dziewczęcego stylu. Artystka często stawia na pastelowe kolory, tiule oraz rozłożyste suknie, przez co jej sympatycy często porównują ją do jednej z księżniczek Disney'a. Z okazji Gali Bestsellerów Empiku 2021, która przyciągnęła plejadę gwiazd, Sanah również postawiła na zwiewny i eteryczny look. Piosenkarka tego wieczoru zaprezentowała się w pięknej tiulowej sukni w kolorze butelkowej zieleni, w której główną rolę grał kremowy, wyszywany kryształkami gorset, otulony przezroczystym materiałem.

Tego wieczoru swoją stylizacją zaskoczyła również Julia Wieniawa w garniturze i błyszczącym gorsecie, który założyła nie pod, lecz na marynarkę.

Piętka Mieszko/Akpa

Jak się jednak okazuje, to nie połyskliwa góra stylizacji Sanah jest teraz na ustach wszystkich. Podczas Gali Bestsellerów Empiku 2021 piosenkarka postanowiła zaprezentować się na scenie... w samych skarpetkach. Artystka postawiła na ciepłe, wełniane skarpety, dopasowane kolorystycznie do sukni w odcieniu butelkowej zieleni.

Piętka Mieszko/Akpa

Uwagę widzów zwróciła również wymowna wypowiedź artystki, która podczas odbierania nagrody zdradziła, jakiej muzyki słucha.

Zobacz także
- Ostatnio słucham tylko swoich piosenek - zdradziła Sanah w rozmowie ze współprowadzącym galę, Michałem Szpakiem.

Następnie szybko wyjaśniła, że nie chodzi o arogancję i wywyższanie swojej twórczości, lecz utwory, które nie zostały jeszcze wydane.

Co sądzicie o stylizacji Sanah na Gali Bestsellerów Empiku 2021?

Reklama

Zobacz także: Bestsellery Empiku 2021: Michał Szpak w przezroczystej spódnicy. O tym looku będzie głośno

Jacek Kurnikowski/Akpa
Reklama
Reklama
Reklama