klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kadr z Dirty Dancing: Jennifer Grey i Patrick Swayze
East News
Newsy

Będzie druga część "Dirty Dancing"! Wystąpi w niej Baby z pierwszej części - 60-letnia dziś Jennifer Grey!

Po 33 latach od premiery "Dirty Dancing" wielki hit powraca! Film ma być kontynuacją losów bohaterów i pojawi się w nim Jennifer Grey. Jak scenarzyści rozwiążą wątek nieżyjącego Patricka Swayze?
Aneta Wikariak
sierpień 11, 2020

Wytwórnia Lionsgate potwierdziła: "Szykujemy drugą część Dirty Dancing!" Kultowy film z 1987 roku, w  którym zagrali Jennifer Grey i Patrick Swayze,  to jeden z najbardziej kasowych sukcesów w kinematografii.  Film zrobiony za 15 mln dolarów zarobił 215 mln! Widzowie pokochali romantyczną opowieść o nastoletniej Frances "Baby" Houseman, która na wakacjach zakochuje się w instruktorze tańca Johnnym Castle.

Jennifer Grey i Patrick Swayze w Dirty Dancing
East News

Będzie to dokładnie ten rodzaj romantycznego, nostalgicznego filmu, na który czekali fani serii i który uczynił go najlepiej sprzedającym się tytułem bibliotecznym w historii firmy - powiedział szef Lionsgate Jon Feltheimer.
 

Z przecieków wynika, że film będzie kontynuacją pierwszej części. Swój udział w nim potwierdziła już odtwórczyni jednej z głównych ról - Jennifer Grey. Wytwórnia nie zdradza, jak zamierza sobie poradzić z wątkiem Johnny'ego. Grający go Patrick Swayze zmarł w 2009 roku na raka trzustki.

 

Jak potoczyły się losy Jennifer Grey po "Dirty Dancing"?

Czy film będzie równie wielkim hitem? Po pierwszej części Patrick Swayze stał się niekwestionowanym królem kobiecych serc, posypały się też propozycje grania w filmach.

Inaczej potoczyły się losy Jennifer Grey. Aktorka dostawała oferty pracy, ale nie przyniosły juz jej rozgłosu. Sytuacje pogorszyła operacja plastyczna, której poddała się Jennifer Grey. Aktorka zawsze miała kompleksy na punkcie dużego nosa. Niestety, po jego zmniejszeniu przestała przypominać siebie.

 
To było straszne. Na salę operacyjną weszłam jako prawdziwa gwiazda, która nie mogła opędzić się od fanów, a wyszłam jako anonimowa kobieta, której nikt nie rozpoznawał... To był koniec – mówiła Jennifer Grey.
Jennifer Grey z Dirty Dancing w 2020 r.
East News

Czy rola  nowym Dirty Dancing sprawi, że 60-letnia gwiazda wróci na szczyt? Remake filmu, który powstał w 2017 roku nie wzbudził zachwytu wśród fanów. Czy teraz prawdziwej Baby uda się znów przyciągnąć miliony do kin i przed telewizory?

Czy jednak bez Patricka Swayze nie można mówić o "Dirty Dancing"...

Komentarze
Styl życia Gwiazda Dirty Dancing bardzo się zmieniła! Jak teraz wygląda filmowa Frances?
Niestety aktorka nie przypomina już dawnej siebie. Urocza Frances zniknęła bezpowrotnie. I to wcale nie ze względu na to, że od premiery kultowego filmu minęło już 30 lat.
Milena Majak
maj 10, 2020

Mimo że Jennifer Grey nigdy nie należała do klasycznych piękności , bardzo szybko zyskała sympatię widzów. A może to właśnie jej nietuzinkowa uroda przyciągała przed telewizory ludzi na całym świecie? :)  Zobacz także: Jak 32 lata później wygląda "Ania z Zielonego Wzgórza"? Jak się zmieniła Jennifer Grey? Ogromny sukces, jaki spotkał Grey po roli w "Dirty Dancing" , chyba jej nie wystarczył. Aktorka zdecydowała się na szereg operacji plastycznych , które bardzo zmieniły jej rysy twarzy. W jednym z wywiadów gwiazda przyznała się nawet do tego, że kiedy poprawiła sobie nos, ani sąsiedzi, ani znajomi nie mogli jej rozpoznać. Jak bardzo zmieniła się Jennifer Grey? Dziś ma 60 lat. W naszej galerii możecie zobaczyć, jak teraz wygląda Jennifer Grey Zdjęcie główne: Instagram

Przeczytaj