Basia Kurdej-Szatan doskonale wyczuwa najnowsze trendy. Do tej pory gwiazda „W rytmie serca” zachwycała wszystkich dopracowanymi w każdym calu stylizacjami, w których wielokrotnie łączyła projekty luksusowych marek z tymi z sieciówek. Również na czerwonym dywanie, jak dotąd zjawiskowa blond piękność lśniła niczym hollywoodzka gwiazda, ale niestety jej ostatnia stylizacja pozostawia wiele do życzenia. Góra piękna, ale dół wręcz zmasakrował smukłą sylwetkę filigranowej aktorki.

Reklama

Gwiazdy na TeleKamerach 2020

W poniedziałek, 3. lutego, w Teatrze Polskim w Warszawie odbyło się rozdanie jednych z najbardziej popularnych w Polsce nagród w branży telewizyjnej i firmowej TeleKamery 2020. Nic więc dziwnego, że tak podniosłe wydarzenie przyciągnęło wiele znanych i lubianych gwiazd, które jak zawsze zachwyciły stylizacjami, w tym: Julia Wieniawa, Doda, Kasia Glinka, Marcelina Zawadzka, czy Paulina Sykut –Jeżyna. Niestety wśród wielu zapierających dech stylizacji, nie zabrakło modowych wpadek, w tym udziwnionego, futurystycznego kombinezonu żony Norbiego, czy pogrubiającej stylizacji Basi Kurdej-Szatan.

Basia Kurdej-Szatan zaliczyła modową wpadkę na TeleKamerach

Dwukolorowa, poniedziałkowa kreacja Basi Kurdej-Szatan na uroczystą galę TeleKamer bez wątpienia wyróżniła ją z tłumu. Niestety, o ile zachwycająca góra z odważnym dekoltem w kształcie serca i odkrytymi ramionami z czarnego weluru wyglądała fenomenalnie, o tyle długi, rozkloszowany dół w żółtym kolorze dodał szczuplutkiej aktorce dodatkowych kilogramów.

Reklama

Zdjęcie: ONSNiestety masywna, obszerna spódnica rozpoczynająca się w połowie pasa gwiazdy serialu „ W rytmie serca” sprawiła, że talia aktorki zupełnie znikła. Również słoneczny kolor jest stosunkowo trudny do obronienia. Jednak dziewczęcy urok Basi i dopełniające stylizację złote dodatki sprawiają, że nawet modowa wpadka szybko zostanie jej wybaczona.W naszej galerii znajdziecie więcej stylizacji gwiazd z TeleKamer 2020.A co wy sądzicie o stylizacji Basi Kurdej-Szatan?

Reklama
Reklama
Reklama