Bartłomiej Topa i Gabriela Mierzwiak zostali rodzicami! Na instagramowym profilu aktora właśnie pojawiło się urocze zdjęcie spod porodówki. Okazuje się, że zakochani doczekali się nie jednego, a aż dwójki uroczych pociech.

Reklama

Bartłomiej Topa został ojcem

Bartłomiej Topa, choć należy do czołówki polskich aktorów, a produkcje z jego udziałem, jak "Wesele", "Dom Zły", "Pod Mocnym Aniołem", "Kler", "Wataha" czy "Pod powierzchnią" przeszły już do polskiej popkultury, to bardzo ceni sobie prywatność i rzadko dzieli się w mediach informacjami na temat swojego życia rodzinnego. Tym razem gwiazdor TVN postanowił jednak zrobić wyjątek i pochwalić się światu swoim szczęściem.

Okazuje się, że 54-letni artysta i jego partnerka, Gabriela Mierzwiak, właśnie zostali rodzicami! Radosną nowinę aktor przekazał za pośrednictwem Instagrama, publikując urocze zdjęcie z dziećmi.

… tak, dzielę się z wami naszym szczęściem! DZIĘKUJĘ od serca za MIŁOŚĆ i wszystko co w niej zawarte! dobrze, że jesteś! ❤️naszym już obecnym dzieciom - dziękujemy za radość w oczekiwaniu! - napisał na Instagramie Bartłomiej Topa. - I przede wszystkim - zaangażowanym: lekarzom, położnym, doradcom, pielęgniarkom i salowym ze Szpitala Specjalistycznego im.Św.Rodziny przy ul.Madalińskiego w Warszawie. za ich skupienie, trud, pomoc i dobre słowo! ????????☀️❤️???? - dodał.

gabryniu @gab_mierz

Zobacz także: Paulla jest w ciąży! 42-letnia piosenkarka ogłosiła radosną nowinę i pokazała brzuszek

Zobacz także

Para przywitała na świecie dwie, zdrowe córeczki!

- Gratulacje ❤️❤️❤️ - Ogromne gratulacje ???????? - ❤️❤️ coś wspaniałego! Ogromne gratulacje ???? - ????❤️???? podwójne szczęście jedna miłość ❤️???? dużo zdrowia dla całej Rodzinki???? - piszą zachwyceni fani.

My również przyłączamy się do tych słów, a dziewczynkom i ich mamie życzymy dużo zdrowia.

Bartłomiej Topa z Gabrielą Mierzwiak widywany jest od 2019 r. W czerwcu 2021 r. zakochani pojawili się na premierze filmu "Miasto" i już wtedy zwrócono uwagę na to, że figura jego partnerki nieco się zmieniła, jednak para nie zaprzeczyła, jak i nie potwierdziła doniesień na temat ciąży Mierzwiak. Dopiero w rozmowie Plejadą w październiku br. aktor wyznał, że wraz z ukochaną niebawem zostaną rodzicami.

Artur Zawadzki/REPORTER

Aktor ma jeszcze syna, Antoniego, który jest owocem związku z poprzedniego małżeństwa z Agatą Rolską. Doświadczył również życiowej tragedii, kilka lat temu aktor przeżył śmierć nowo narodzonego synka.

Z nową partnerką, która wychowuje dwie adoptowane córki, długo starali się o potomstwo. Udało się. Para właśnie przywitała na świecie dwie piękne i zdrowe córeczki. Gratulujemy!

Reklama

Zobacz także: "Hotel Paradise" Czy Basia jest w ciąży? Fani doczekali się szczerej odpowiedzi

Pawel Wodzynski/East News
Reklama
Reklama
Reklama