Barbara Kurdej-Szatan podczas relacji na InstaStories opublikowała krótkie oświadczenie w którym potwierdza, że usłyszała zarzut zniesławienia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Była gwiazda "M jak miłość" potwierdziła wcześniejsze doniesienia portalu tvp.info.pl, który jako pierwszy poinformował o sprawie- Barbara Kurdej-Szatan zdradziła również, że nie przyznała się do winy. Sprawdźcie, co napisała aktorka!

Reklama

Oświadczenie Barbary Kurdej-Szatan w sprawie zarzutów o zniesławienie Straży Granicznej

Była gwiazda "M jak miłość" stanie przed sądem? W miniony czwartek portal tvp.info.pl poinformował, że Barbara Kurdej-Szatan usłyszała zarzut zniesławienia Straży Granicznej i może jej grozić grzywna, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku. Sprawa dotyczy kontrowersyjnego wpisu Barbary Kurdej-Szatan, która w listopadzie ubiegłego roku w bardzo ostrych słowach skomentowała zachowanie funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Teraz aktorka odniosła się do medialnych informacji i potwierdziła, że usłyszała wczoraj zarzut zniesławienia Straży Granicznej. Barbara Kurdej-Szatan liczy jednak na to, że postępowanie w jej sprawie zostanie umorzone.

- Potwierdzam, że dzisiaj prokurator przedstawił mi zarzut zniesławienia funkcjonariuszy Straży Granicznej. Nie przyznałam się do winy. Złożyłam szczegółowe wyjaśnienia, wskazując na kontekst mojego wpisu na Instagramie z 4 listopada 2021 roku, który był naturalną reakcją na tragedię uchodźców na granicy- kobiet i dzieci. W związku z tym liczę, że postępowanie zostanie szybko umorzone- napisała aktorka.

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan zabrała głos w sprawie afery z Janem Klimentem. Broni tancerza?

Instagram@kurdejszatan

Zobacz także: Basia Kurdej-Szatan pokazała sylwetkę. "Mam wciąż okropne ciało po porodzie, brzuchol wystaje"

Zobacz także

W dalszej części oświadczenia Barbara Kurdej-Szatan zwróciła się do mediów, żeby nie ukrywały jej wizerunku w przypadku informowania o sprawie z jej udziałem.

- Jeżeli jednak mam odpowiadać karnie za okazanie solidarności cierpiącym, to nie chcę, żeby pokazywano mnie z zasłoniętą twarzą i upoważniam media do pisania o sprawie z udostępnieniem mojego wizerunku i nazwiska- apeluje gwiazda.
Reklama

Myślicie, że sprawa zostanie umorzona czy jednak Barbara Kurdej-Szatan odpowie za swój wpis przed sądem?

Instagram @kurdejszatan
Reklama
Reklama
Reklama