Burza o wiek na profilu Małgorzaty Rozenek! "To nie jest kpina ze starszych ludzi"
Małgorzata Rozenek-Majdan, tak jak miliony osób na świecie, postanowiła pożartować sobie z Berniego Sandersa. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie nawiązujące do amerykańskiego polityka i... rozpętała się burza.

- Redakcja Wizaz.pl
Małgorzata Rozenek-Majdan, tak jak miliony osób na świecie, postanowiła pożartować sobie z Berniego Sandersa. Na instagramowym profilu gwiazdy pojawiło się zdjęcie nawiązujące do amerykańskiego polityka. Jego fotka z inauguracji Joe Bidena, we wzorzystych rękawiczkach, siedzącego w charakterystycznej pozie, stało się światowym hitem w sieci. Sanders i jego rękawiczki wystąpili już w tysiącach przeróbek i memów. Teraz wylądawali na profilu "Perfekcyjnej" i... rozpętała się burza.
Małgorzata Rozenek-Majdan na treningu z Bernie'm Sandersem
Małgorzata Rozenek-Majdan nawet n egzotycznych wakacjach nie zarzuciła regularnych treningów, które zapewniły jej szybki powrót do formy po porodzie. Jednym z nich postanowiła podzielić się z internautami i na opublikowanym przez siebie zdjęciu zapozowała w sportowych legginsach w towarzystwie... ostatniego króla memów, czyli Bernie'go Sandersa!
Zdjęcie nie spotkało się jednak z pozytywnym odbiorem fanów, a niektórzy nie zrozumieli nawet dowcipu, który zaserwowała im Perfekcyjna twierdząc, że robi sobie żarty ze starszego człowieka.
Bardzo słabe - czytamy na profilu gwiazdy. O co chodzi z tym Berniem i co się wydarzyło, że ten mem jest tak popularny? - zapytał jeden z fanów.
Małgorzata Rozenek-Majdan tłumaczy żart z Bernie Sandersem
Rozenek, widząc brak aprobaty i zrozumienia, zamieściła kolejne zdjęcie. Tym razem sama postanowiła wcielić się w rolę Sandersa! Post opatrzyła obszernym opisem:
Poszłam o krok dalej #berniesanders. A TERAZ DO WSZYSTKICH, KTÓRZY NIE WIEDZĄ O CO CHODZI, ale postanowili jednak się zbulwersować: Bernie Sanders, amerykański senator, na inauguracji prezydentury Joe Bidena miał na sobie właśnie taki strój. Kurtkę, którą nosi od lat i rękawiczki, które dostał od nauczycielki ze swojego okręgu, a które ona zrobiła z zużytych swetrów. Autorem zdjęcia jest Brendan Smialowski. Wydźwięk tysięcy memów z Sandersem jest taki, żeby być sobą niezależnie od sytuacji, która panuje wokół Ciebie. TO NIE JEST ŻADNA KPINA ZE STARSZYCH LUDZI. (...) Sanders zaimponował wszystkim swoją nonszalancją dotycząca ubioru, a przede wszystkim skupieniem się na innych rzeczach. Jednym słowem, być jak Bernie to być Panem swojego losu. I po co te agresje? - odpowiedziała internetowym krytykom.
Jak możecie się domyślić, pod tym postem również nie zabrakło krytyki. A Małgorzata cierpliwie odpowiadała na szpile wbijane jej przez internautów.
Pomimo obszernych wyjaśnień Małgosi na temat Berniego Sandersa, wielu obserwatorów w dalszym ciągu nie zrozumiało idei powstających z nim memów.
Co to jest berniesanders? - pytała wyraźnie zdezorientowana internautka. Gra na PS5 - drwiła Małgosia.
Ale dyskusja poszła chyba o krok za daleko. Jedna z fanek postanowiła uderzyć bezpośrednio w wiek Rozenek-Majdan.
43 lata na karku - drwiła. To znaczy, że ja nie mogę Twoim zdaniem wyśmiewać wieku Bernie Sandera, ale Ty możesz mój? - dopytywała wyraźnie wzburzona gwiazda. Rozum nie idzie w parze z wiekiem w tym przypadku - wtórowała jej kolejna. A co Ty możesz o tym wiedzieć? - odpowiedziała jej Rozenek-Majdan.
Nasze akcje
Pokazywanie elementów od 1 do 4 z 16