klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o dziecku Adama: „wiedziałam o tym wcześniej”

Adam z ostatniej, 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” niedawno został tatą. Jak na tę informację zareagowała jego była telewizyjna żona Asia? Takich słów się po niej nie spodziewaliśmy.
Urszula Jagłowska
czerwiec 24, 2020

Joanna Lazar i Adam Miciak niezaprzeczalnie byli jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Po dystansowaniu się od telewizyjnej żony, krytykowaniu jej na wizji, podważaniu decyzji ekspertów dotyczącej doboru partnerki i skandalicznym zachowaniu mężczyzny podczas wielkiego finału show, mężczyzna pokazał światu swoją nową ukochaną.  To jednak nie koniec rewelacji! Niedługo po zakończeniu emisji 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” z udziałem Asi i Adama, budzący wiele skrajnych emocji uczestnik społecznego eksperymentu TVN obwieścił, że został ojcem. Jak na tę informację zareagowała jego była żona? Czy Asia ma pretensję do Adama o to, że odtrącał ją, by na nieszczęściu kobiety zbudować nową rodzinę?

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o dziecku Adama

„Ślub od pierwszego wejrzenia”  już od czterech edycji bawi i wzrusza miliony widzów. To właśnie na antenie TVN możemy śledzić nie tylko nawiązywanie się głębokiej relacji pomiędzy zupełnie obcymi sobie ludźmi, którzy zostali dopasowani na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych i wzięli ze sobą aranżowany ślub, ale też mamy szansę obserwować wzloty i upadki młodych małżeństw. Choć dla wielu par, jak dla Anity Szydłowskiej i jej męża Adriana Szymaniaka, Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty czy Agnieszki Łyczakowskiej i Wojtka Janika udział programie okazał się strzałem w dziesiątkę, to dla wielu bohaterów zakończył się rozwodem i rozczarowaniem. Tak też było w przypadku Joanny Lazar i Adama Miciaka z ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Relacje Asi i Adama od początku programu były bardzo napięte. Mężczyzna nie tylko nie akceptował wieku małżonkiale również od początku dystansował się od niej. Z kolei Asia pozbawiona wsparcia ze strony rodziny, nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia oraz nową sytuacją, w jakiej się znalazła. Brak rozmów, obojętność oraz chłód, jaki okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo dobrych chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa. Okłamał ją i żądał rozwodu nie podając powodu swojej decyzji. Niedługo po zakończeniu programu wszystko wyszło na jaw. Okazało się, że Adam ma inną partnerkę, która... właśnie urodziła mu dziecko. Jak na tę informację zareagowała jego była żona Asia?

To, że Adam zostanie tatą już wiedziałam wcześniej, dużo wcześniej – mówi w rozmowie z „Party.pl” Asia Lazar. Jedynie zastanowiło mnie, że ja odebrałam Adama jako lekkoducha, a tutaj nagle musiał stać się tatą. Tak szybko nagle, taka zmiana – dodała.

Czy Asię rozwścieczył fakt, że Adam na jej nieszczęściu zbudował nową rodzinę, a może zalała się łzami, gdy dowiedziała się o dziecku byłego telewizyjnego męża? Więcej dowiecie się oglądając nasze wideo.

Zdjęcie: Facebook/Facebook

Komentarze