kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” ponownie wyjdzie za mąż! Jak będzie wyglądała uroczystość?

Po raniących upokorzeniach ze strony telewizyjnego męża, Joanna Lazar z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Teraz zdradziła, jak będzie wyglądał jak kolejny ślub. Czegoś takiego nikt się po niej nie spodziewał.

Joanna Lazar jest jedyną z uczestniczek ostatniej, 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, która w programie nie znalazła miłości. Co więcej społeczny eksperyment TVN, naraził ją nie tylko na stres, ale liczne upokorzenia ze strony telewizyjnego małżonka, który nie tylko od początku show dystansował się od niej i traktował ją  oschle, ale też wyśmiewał wiek żony, a w wielkim finale zadał jej cios poniżej pasa. Adam Miciak nie tylko bez podania żadnego powodu  zażądał rozwodu, ale również obraził ekspertów programu odpowiedzialnych za przeprowadzenie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, mających na celu jak najlepsze dopasowanie do siebie zupełnie obcych sobie osób, które mają wziąć ze sobą aranżowany ślub.

To jeszcze nie wszystko. Po zakończeniu emisji programu Adam ogłosił światu, że ma nową ukochaną, a niedługo po tym przyznał, że został ojcem. Okazuje się, że również Joasia postanowiła grubą kreską oddzielić się od przeszłości. Dziewczyna nie tylko postanowiła sprzedać swoją suknię ślubną, ale również przyznała, że odnalazła bratnią duszęTo jednak nie koniec rewelacji. Asia już wie, jak będzie wyglądać jej kolejny ślub.

Zobacz także: Adam ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” szczerze o kulisach programu. Od początku planował rozwód

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” już planuje kolejny ślub

Joanna Lazar już na początku „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie miała łatwo. Dziewczyna nie tylko nie mogła liczyć na wsparcie rodziny, ale również zderzyła się z ogromną niechęcią ze strony swojego telewizyjnego małżonka. Brak rozmów, obojętność i oziębłość, jaką Adam okazywał swojej żonie sprawiły, że para została uznana za jedną z najbardziej kontrowersyjnych małżeństw w historii programu. Teraz, gdy od zakończenia dni zdjęciowych minął już ponad rok, zarówno Joasia, jak i Adam na nowo układają sobie życie.

Co ciekawe, choć byli telewizyjni małżonkowie z powodu pandemii koronawirusa nie wzięli jeszcze rozwodu, Asia już planuje, jak będzie wyglądał jej kolejny ślub. W rozmowie z „Party.pl” Joanna Lazar wyznała, że pragnie, by jej kolejny wielki dzień był zupełnie inny od ślubu z Adamem.

Na pewno nie chciałabym mieć takiej samej sukni w szafie, ale myślę, że w podobnym stylu, ponieważ taką sobie wymarzyłam – powiedziała w rozmowie z „Party.pl” Joanna Lazar.

Czy będzie to huczne wesele, a może kameralna impreza? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszym wideo.

Zdjęcie: Instagram

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner