klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana! Zdradziła, jak poznała nowego partnera

Ta historia brzmi jak scenariusz filmu romantycznego! Po raniących perypetiach u boku telewizyjnego męża, Asia z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Kim jest jej nowy ukochany i jak się poznali?
Urszula Jagłowska
czerwiec 23, 2020

Choć od zakończenia ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minął już prawie miesiąc, emocje związane z bohaterami ostatniej odsłony kontrowersyjnego show TVN jeszcze nie opadły. Ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków formatu cieszą się ulubieńcy widzów Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy niedawno przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka, a teraz regularnie zdradzają kolejne szczegóły ze swojego życia, jak znaczenie tajemniczego tatuażu Łukasza, czy to, że nie planują ochrzcić syna przed pełnoletnością. Również planujący ślub kościelny Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik nie dają o sobie zapomnieć. Młode małżeństwo jest niezwykle aktywne w mediach społecznościowych, gdzie zdradza m.in. w jaki sposób Wojtek oświadczył się ukochanej, czy w jakich strojach po raz kolejny powiedzą sobie sakramentalne „tak”.

Pomimo iż przypadek Oliwii i Łukasza, jak i Agnieszki i Wojtka udowadnia, że eksperyment TVN naprawdę się sprawdza, a aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, dla Asi Lazar i Adama Miciaka zakończył się fiaskiem. Teraz po licznych upokorzeniach ze strony telewizyjnego męża Joanna wreszcie jest zakochana!

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana

Relacje Asi i Adama od początku programu były bardzo napięte, co sprawiło, że stali się jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Mężczyzna nie tylko nie akceptował wieku małżonkiale również od początku trzymał ją na dystans. Z kolei Asia nie miała wsparcia w rodzinie, przez co nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia. Brak rozmów, dystans oraz chłód, jaki okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo dobrych chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa. Okłamał ją, żądał rozwodu i nawet nie uargumentował swojej decyzji. Co więcej chłopak podczas wielkiego finału nie tylko obraził żonę i jednego z ekspertów, ale również podzielił się w mediach społecznościowych wymownym postem, w którym podważył decyzję specjalistów dotyczących wyboru jego telewizyjnej małżonki.

Jak się okazuje udział w społecznym eksperymencie TVN jednak się popłacił i zarówno Asia, jak i Adam odnaleźli swoje bratnie dusze. Tydzień temu Adam pokazał światu swoją ukochaną, a kilka dni temu poinformował, że został ojcem. Również Joasia nie próżnowała. Po licznych medialnych upokorzeniach ze strony byłego telewizyjnego męża, wreszcie znalazła ukojenie w ramionach innego.

Mam u swojego boku mężczyznę. Jestem szczęśliwa, nie ukrywam – przyznała w rozmowie z „Party.pl” Joanna Lazar, z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Jak Asia poznała swojego ukochanego i czy od razu między nimi zaiskrzyło? Tego dowiecie się oglądając nasze wideo. Będziecie zaskoczeni!

Zdjęcie: Facebook 

Komentarze