kosmetyki ziaja
Chcę testować
kosmetyki garnier
Chcę testować
kosmetyki gliss
Chcę testować
kosmetyki matrix
Chcę testować
iwostin solecrin
Wyniki testu
kosmetyki ziaja
Chcę testować
philips lumea
Hot Trendy 2022
krem koloryzujący rare beauty
Chcę testować
kosmetyki aa wings of color
Chcę testować
kosmetyki palmolive
Chcę testować
kosmetyki AA
Wyniki testu
kosmetyki tołpa
Wyniki testu
Gama Hyaluron Plump od Elseve
Wyniki testu
kosmetyki samarite
Laureaci
suplement diety restme
Laureaci
kosmetyki feedskin
Laureaci
kosmetyki revitalift
Laureaci
kosmetyki iwostin
Laureaci
kosmetyki avene
Laureaci
krem nivea
Wyniki testu
Newsy

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana! Zdradziła, jak poznała nowego partnera

Ta historia brzmi jak scenariusz filmu romantycznego! Po raniących perypetiach u boku telewizyjnego męża, Asia z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wreszcie odnalazła miłość. Kim jest jej nowy ukochany i jak się poznali?

Choć od zakończenia ostatniej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” minął już prawie miesiąc, emocje związane z bohaterami ostatniej odsłony kontrowersyjnego show TVN jeszcze nie opadły. Ogromnym zainteresowaniem wśród sympatyków formatu cieszą się ulubieńcy widzów Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta, którzy niedawno przywitali na świecie swojego pierworodnego synka Franka, a teraz regularnie zdradzają kolejne szczegóły ze swojego życia, jak znaczenie tajemniczego tatuażu Łukasza, czy to, że nie planują ochrzcić syna przed pełnoletnością. Również planujący ślub kościelny Agnieszka Łyczakowska i Wojtek Janik nie dają o sobie zapomnieć. Młode małżeństwo jest niezwykle aktywne w mediach społecznościowych, gdzie zdradza m.in. w jaki sposób Wojtek oświadczył się ukochanej, czy w jakich strojach po raz kolejny powiedzą sobie sakramentalne „tak”.

Pomimo iż przypadek Oliwii i Łukasza, jak i Agnieszki i Wojtka udowadnia, że eksperyment TVN naprawdę się sprawdza, a aranżowane małżeństwa mogą być równie szczęśliwe i trwałe, dla Asi Lazar i Adama Miciaka zakończył się fiaskiem. Teraz po licznych upokorzeniach ze strony telewizyjnego męża Joanna wreszcie jest zakochana!

Asia ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest zakochana

Relacje Asi i Adama od początku programu były bardzo napięte, co sprawiło, że stali się jedną z najbardziej kontrowersyjnych par w historii „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Mężczyzna nie tylko nie akceptował wieku małżonkiale również od początku trzymał ją na dystans. Z kolei Asia nie miała wsparcia w rodzinie, przez co nie umiała poradzić sobie z presją otoczenia. Brak rozmów, dystans oraz chłód, jaki okazywali sobie małżonkowie sprawiły, że pomimo dobrych chęci kobiety, Adam odsunął się od niej, a w wielkim finale zadał małżonce cios poniżej pasa. Okłamał ją, żądał rozwodu i nawet nie uargumentował swojej decyzji. Co więcej chłopak podczas wielkiego finału nie tylko obraził żonę i jednego z ekspertów, ale również podzielił się w mediach społecznościowych wymownym postem, w którym podważył decyzję specjalistów dotyczących wyboru jego telewizyjnej małżonki.

Jak się okazuje udział w społecznym eksperymencie TVN jednak się popłacił i zarówno Asia, jak i Adam odnaleźli swoje bratnie dusze. Tydzień temu Adam pokazał światu swoją ukochaną, a kilka dni temu poinformował, że został ojcem. Również Joasia nie próżnowała. Po licznych medialnych upokorzeniach ze strony byłego telewizyjnego męża, wreszcie znalazła ukojenie w ramionach innego.

Mam u swojego boku mężczyznę. Jestem szczęśliwa, nie ukrywam – przyznała w rozmowie z „Party.pl” Joanna Lazar, z 4. edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia”.

Jak Asia poznała swojego ukochanego i czy od razu między nimi zaiskrzyło? Tego dowiecie się oglądając nasze wideo. Będziecie zaskoczeni!

Zdjęcie: Facebook 

Nasze akcje
akademia sysoss
FRYZURY

Dołącz do Akademii Wizaz.pl x Syoss i weź udział w konkursie!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Jedwabiście gładkie ciało na twoich własnych zasadach!

Partner
„Ten kosmetyk jest genialny. Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt.”. Fluid od Iwostin przetestowany!
PIELĘGNACJA

„Daje dużą ochronę przeciwsłoneczną i matowy efekt”. Mamy hit!

Partner
philips lumea
Pielęgnacja

Depilacja IPL – na czym polega, czy jest bezpieczna i trwała?

Partner