klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Anna Skura
ONS.pl
Newsy

Anna Skura rozwodzi się - influencenka wydała oświadczenie „Nie chce tego dłużej ukrywać”

Anna Skura rozwodzi się. Blogerka poinformowała o tym swoich fanów na swoim profilu na Instagramie. Zapewniła, że pozostają z Markiem Wermuzą w dobrych relacjach, jednak proszą o chwilę prywatności.
Redakcja Wizaz.pl
listopad 13, 2020

Anna Skura, którą znamy jako What Anna Wears miała ciężki rok, podobnie jak wielu z nas mierzyła się z koronawirusem, ale też straciła bliską osobę, a jak dziś się okazuje, przygotowuje się również do rozwodu. Influencerka i podróżniczka opowiedziała o tym na swoim InstaStory.

Ten rok jest bardzo specyficzny dla wszystkich. Dla mnie na pewno. Sami wiecie, jak wiele różnych i trudnych wydarzeń miało w tym roku miejsce w moim życiu, ale to nie jest wszystko, bo jest jeszcze coś, o czym wam nie wspominałam. Nie chcę dłużej tego ukrywać. Wiele z was o to pyta, a ja chcę być z wami szczera. Po prostu obrałam taką drogę w swoim życiu - zaczęła.

Ivan z „Hotelu Paradise” szczerze opowiedział o związku z Anią i zdradził jej największą wadę

Anna Skura rozwodzi się

Po chwili wyznała, że jest w trakcie przygotowań do rozprawy rozwodowej. Zapewniła jednak, że nadal pozostaje w dobrych relacjach ze swoim byłym mężem.

Zobacz także: Katarzyna i Cezary Żakowie biorą rozwód? Aktor szczerze wyznał prawdę

Anna Skura rozwód
Instagram@whatannawears

Jakiś czas temu postanowiliśmy z Markiem podjąć decyzję o rozstaniu i obecnie przygotowujemy się do rozwodu. Oczywiście pozostajemy w dobrych relacjach i chciałam wam to powiedzieć, bo chciałam być z wami szczera, ale bardzo prosimy was o uszanowanie naszej prywatności i o niedociekanie – zwróciła się do fanów.

Zobacz także: Anna Skura pokazała oparzenia po wypadku. Blogerka prosi o pomoc

Anna Skura i jej partner Marek Warmuza

Anna Skura i Marek Warmuza byli małżeństwem od 5 lat, jednak ich związek rozpoczął się dużo wcześniej. Do tej pory wydawać by się mogło, że tworzą duet idealny. Łączyła ich wspólna pasja do podróży i wartości. Ich zaręczyny i ślub były iście bajkowe. We wrześniu 2015 roku powiedzieli sobie magiczne „tak”, a cała uroczystość odbyła się na romantycznej wyspie na Zanzibarze. Potem na świat przyszła ich córeczka Melody Imaan, która urodziła się w Nowym Jorku.

Jeszcze na początku roku Anna Skura pokazywała, jak bardzo mąż wspierał  i opiekował się nią, kiedy zachorowała na koronowirusa. 

 

 

Komentarze
rodzina królewska
Styl życia Rozwód w rodzinie królewskiej! Rozpadu tego związku nikt się nie spodziewał...
Po 14 latach małżeństwa rozwodzi się kuzynka księcia Williama i księcia Harry'ego. Lady Davina Windsor to 30-ta w kolejce pretendentka do brytyjskiego tronu.
Matylda Nowak
marzec 19, 2019

Brytyjczycy wciąż jeszcze nie otrząsnęli się z szoku po pojawieniu się plotek na temat rychłego rozstania księcia Karola i księżnej Camilli , a już spada na nich wiadomość o kolejnym rozwodzie w rodzinie królewskiej. I tym razem jest ona potwierdzona przez przedstawiciela Pałacu Buckingham! Rozwodzi się Lady Davina Windsor - kuzynka księcia Williama i jego brata, księcia Harry'ego, z którą bawili jako dzieci. Davinie Windsor i Gary'emu Lewisowi rozpad ich związku udało się utrzymać w tajemnicy przez prawie rok! Wiadomość o rozstaniu pary została podana do wiadomości publicznej zapewne dlatego, że Lady Davina jest członkiem rodziny królewskiej. Fot.: East News Miłość córki księcia i stolarza Davina Windsor jest córką Richarda Windsora, księcia Gloucester - kuzyna panującej królowej Elżbiety II. Jej ojciec pełni oficjalne funkcje i jako członek rodziny królewskiej (któremu przysługuje tytuł "Jego Królewska Wysokość") jest patronem 150 fundacji i organizacji charytatywnych. Lady Davina poznała swojego przyszłego, a teraz już byłego męża w 2000 roku na Bali. Para pobrała się w 2004 roku, po uprzednim uzyskaniu zgody królowej. W zaskakująco skromnej uroczystości nie wziął udziału żaden ważniejszy członek rodziny królewskiej. Możliwe, że miało to związek z faktem, że pan młody był stolarzem i zawodowo zajmował się remontowaniem domów . Gary Lewis jest wyjątkowy także z jeszcze jednego powodu - to pierwszy Maorys (mężczyzna jest Nowozelandczykiem maoryskiego pochodzenia), który wszedł do rodziny królewskiej. Zobacz także: Skandal w rodzinie królewskiej! Do kin wchodzi film z szokującymi scenami z Meghan Markle W ciągu 14 lat małżeństwa Lady Davina i Gary Lewis dochowali się dwójki dzieci - mają córkę Sennę Kowhę (8 lat) i syna Tane'a Mahuta (6 lat). Zdjęcia: East News

Przeczytaj
Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wezmą rozwód?!
Newsy Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” wezmą rozwód?!
Finał „Ślubu od pierwszego wejrzenia” tuż, tuż, a już teraz wiadomo, jak zadecydują Oliwia i Łukasz. Czy po programie małżonkowie wezmą rozwód czy też ze sobą zostaną?

Czwarta edycja kontrowersyjnego show TVN „Ślub od pierwszego wejrzenia” dobiega końca. Czy społeczny eksperyment się uda i aranżowane małżeństwa zupełnie obcych sobie osób, dopasowanych do siebie na podstawie szeroko zakrojonych badań psychologicznych i antropologicznych, przetrwają próbę czasu? A może telewizyjni małżonkowie podejmą decyzję o rozwodzie? Już teraz wiemy, jak potoczą się ich losy. Oliwia i Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rozwiodą się? W czwartej edycji „Ślubu od pierwszego wejrzenia” poznaliśmy trzy pary: Asię i Adama , Agnieszkę i Wojtka oraz Oliwię i Łukasza , którzy zdecydowali się na zawarcie związku małżeńskiego z zupełnie obcą sobie osobą. Co ciekawe to właśnie ta ostatnia para budzi najwięcej emocji wśród fanów programu. Być może powodem jest młody wiek partnerów, przez który uczestnicy show postrzegani są jako infantylni, a może silny charakter Oliwii Ciesiółki i wycofanie jej męża Łukasza Kuchty. Co więcej w internecie pojawiło się już wiele teorii na temat zażyłości telewizyjnych partnerów. Jedni utrzymują, że Oliwia jest w ciąży , inni, że  para się rozstała , jeszcze inni, że   dziewczyna już wcześniej brała udział w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”   i zgłosiła się do niego tylko po to, by wybić się w mediach, inni z kolei wierzą, że małżeństwo Oliwii i Łukasza przetrwało. A jaka jest prawda? Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez EarlGrey (@earlgrey_film) Kwi 5, 2020 o 5:25 PDT Zobacz także:  Łukasz ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” jest rozczarowany Oliwią? W finałowym odcinku Oliwia i Łukasz musieli zadać sobie trudne pytanie, czy pozostaną ze sobą w związku małżeńskim, czy też się rozwiodą. Ku zaskoczeniu fanów, małżonkowie zaczęli...

Przeczytaj