klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Newsy

Anna Powierza schudła 30 kilogramów! Jak jej się to udało?

Anna Powierza, czyli serialowa Czesia z „Klanu”, nie tak dawno zmagała się z otyłością. Teraz postanowiła zdradzić, w jaki sposób udało jej się pozbyć aż 30 kilogramów.
Urszula Jagłowska
czerwiec 04, 2020

Anna Powierza swoją sławę zawdzięcza przede wszystkim roli Czesi w kultowym serialu „Klan”, w którym gra już od prawie 22 lat. To właśnie na antenie TVP mogliśmy na bieżącą śledzić zmieniającą się aktorkę, która w ciągu ostatnich lat zmagała się z ponadprogramowymi kilogramami. Teraz Anna Powierza zachwyca wszystkich swoją nową, smukłą figurą, której mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka. Jak udało jej się pozbyć aż 30 kilogramów?

Jak Anna Powierza schudła 30 kilogramów?

Anna Powierza od lat dzieliła się z mediami przebiegiem swojej walki z nadwagą. Co więcej aktorka nie wstydziła się również efektu jo-jo, jaki ją dopadł, co później okazało się być motywowane  insulinoopornością, z jaką zmaga się gwiazda TVP. Teraz, gdy choroba została już u niej rozpoznana, serialowa Czesia nie tylko zaczęła się leczyć, ale również skutecznie tracić zbędne kilogramy.

Zdjęcie: paparazzi/Instagram                                    

Zobacz także: Agnieszka Kotońska z „Gogglebox” zdradziła sekret swojej figury. To dzięki temu schudła aż 30 kg!

Finalnie aktorka pozbyła się aż 30 kilogramów i w odpowiedzi na prośby fanów postanowiła zdradzić innym kobietom, jak uzyskać wymarzoną wagę i figurę. W rozmowie z „Party.pl” Anna Powierza przyznała, że pomimo sugestii internautów, jej ogromna metamorfoza nie jest efektem wyczerpujących ćwiczeń z najpopularniejszymi polskimi trenerkami, jak Anna Lewandowska czy Ewa Chodakowska.

Niestety dziewczyny mnie nie przekonały. Dopóki nie będzie się miało hormonów pod kontrolą, to żadna dieta cud nie pomoże. Otyłość jest chorobą. Zanim znalazłam specjalistę, który mnie dobrze zdiagnozował, walczyłam o linię za pomocą diety i dużej ilości ruchu. Nie osiągnęłam kompletnie nic – wspomina swoją walkę z nadwagą Anna Powierza.

Co więcej aktorka wyznała „Party.pl”, że dzięki zastosowaniu kilku trików, zaczęła szybko i skutecznie tracić na wadze.

Chudnę i jest to proste, lekkie, łatwe i przyjemne. I wcale nie wymaga to wielkich wyrzeczeń dietetycznych i 10 godzin uprawiania sportu dziennie – przyznaje Powierza.

Jaki zatem jest sekret jej spektakularnej metamorfozy? Koniecznie zobaczcie nasze wideo.

Zdjęcie: paparazzi/Instagram 

Komentarze