Anna Lewandowska pokazała swoje buty na jesień, ale fanki niestety nie przyjęły ich zbyt optymistycznie. Za to zachwyt wywołała mini torebka celebrytki. Jesteśmy ciekawe, czy podzielacie zdanie internautek. Wam też się nie podobają buty trenerki?

Reklama

Zobacz także: Anna Lewandowska naraziła się fankom zdjęciami widoków. Pod postem ostre słowa: „żarcie i jędrna d... najważniejsze”! Odpowiedziała

Anna Lewandowska w butach na jesień

Anna Lewandowska stawia przede wszystkim na wygodę. Długie płaszcze, luźne spodnie i wygodne buty to podstawa jej stylizacji. Tym razem postawiła na podobny zestaw. Płaszcz w kratę za kolano, do tego spodnie w czarnym kolorze i ciężkie trapowe buty.

Trzeba przyznać, że ten model butów zawsze wywołuje wiele komentarzy. Albo się je kocha, albo nienawidzi. Właśnie na te dwie grupy podzielili się internauci pod postem trenerki.

Stylizacja świetna, ale te buty mnie nie przekonują - napisała jedna z obserwatorek
Takie wielkie buty i taka maciupka torebeczka. Tak mi się rzuciło w oczy - dodała kolejna.

Zobacz także

Zobacz także: Anna Lewandowska w nowej fryzurze - jej stylistka pochwaliła się efektami

Nie tylko buty, ale również wyjątkowa torebka skradła uwagę internautów. Malutki dodatek stał się hitem już jakiś czas temu, a to za sprawą Julii Wieniawy, która również zdecydowała się na podobny model podczas ramówki stacji telewizyjnej w 2019 roku.

Reklama

Co sądzicie o stylizacji Anny Lewandowskiej? Naprawdę przesadziła ze zbyt masywnymi butami?

Reklama
Reklama
Reklama